Yaz Kızım, ilk Dans Figürleri Beğenilmeyen Çiftimiz Henüz Düğünü Bitiremediler

Düğününüz için herşeyi planladığınızı düşünüyorsunuz hatta balayında nereye gideceğinizi bile ayarladınız. Peki ama düğün dansınız ve ilk dans figürleri  hazır mı? Etkileyeci bir giriş yapamazsanız düğün bittiğinde video izlerken kendinizi nasıl hissedersiniz hiç düşündünüz mü?

-Koş Nuri koş bak Nebahat’in kızı Gülümser’in arkadaşı Nuriye evlenirken düğününde nasılda güzel dans etmiş.

– Hanım abartma altı üstü bir dans işte.

– Ay Nuri sende bir alemsin artık gençler böyle danslarla evleniyor.Ben bizim oğlanın bu dansı yapabileceğini biliyorum ama ya o çiroz gelin yapamazsa, bir hoca mı tutsak ne yapsak?

– Pes Hanım vallahi pes! Kız yakında gelinimiz olacak sen hala çiroz diyorsun hem nereden biliyorsun çocukların hazırlanmadığını? Oğlan neredeyse 3 aydır haftada 3 gün eve geç geliyor.

-Ben anneyim anlarım, gitmiyorlar onlar kursa falan akılları hep beyaz eşyada, perde de

-Tamam Hanım tamam, oğlan gelince sorar öğreniriz, olur mu?

Düğün gününüz giderek yaklaşırken böyle konuşmalar oluyor mu veya anneniz, babanız konuşma arasında danstan bahsediyor mu? Sizse hala düğün müziğinizi ayarlamaya çalışıyor hatta arkadaşlarınızdan size fikir vermelerini mi istiyorsunuz? Dans sizin için çok önemli değil mi? Peki ya eşiniz olacak kişiye hiç sordunuz mu? Hayır mı? O zaman size bir sır verelim mi? Artık düğünlerde önemli olan Halime Hanım’ın kızının evlenirken aldığı beyaz eşyaların markaları, giydikleri gelinlik / damatlık, aldıkları / kiraladıkları evin fiyatı veya düğünde takılan altınlar, paralar vs. gibi detaylar değil. Yeni nesil evliliklerde son moda gelin ile damadın giriş müziği esnasında yaptıkları ilk dans figürleri. Bu konuda ise birçok şeyi birarada organize etmeniz gerekiyor. Örneğin düğün töreniniz nerede olacak, yaz aylarında mı kış aylarında mı ya da bahar aylarında mı evleneceksiniz? Gelinlik veya damatlık modeliniz nasıl olacak? Herşeyi ayarladınız peki ya giriş müziğiniz romantik mi eğlenceli mi olacak ve buna uygun dans figürlerinizde yalnız mı olacaksınız yoksa arkadaş gruplarınızla birlikte mi dans edeceksiniz? Biz zaten nikah ile evlenip oradan arkadaşlarla eğlenmeye gideceğiz deseniz bile ilk müzikte pistte sadece ikinizin olacağının farkındasınız değil mi? Bu kadar detaylı düşünmediğinizi fark ettiyseniz eğer aşağıdaki linkleri inceleyerek fikir edinebilirsiniz.

Komedi dans üçlüsünü çocukluğunda çokça izlemiş ve eğlenirken etrafındakileri de hem eğlendirip hem de bütün gözleri üzerlerinde toplamayı seven çiftler için

Romantik düğün müziği eşliğinde eşsiz bir giriş yapmak isteyen çiftler için

Arkadaşlarımızın bizim üzerimizde emeği çok o yüzden ilk dans figürleri de beraber yapılmalı diyen çiftler için

Yukarıda linki bulunan dans figürlerini incelediğinizde, bütün çiftlerin aynı zamanda profesyonel yardım aldığını fark etmişsinizdir. Sizlerde eğer düğün gününüzde hem eğlenip hem de ilk dans figürleriniz eşsiz olmasını istiyorsanız ve dansa da yeteneğiniz varsa mutlaka bir dans kursuna gitmenizi öneririz.Hatta bütçenizde ufak bir yer kaldıysa özel ders almanız daha iyi olabilir. Fakat öyle bir bütçeniz yok ise düğününüze en az 6 ay kala kursa gitmenizi ve dans hocanıza özellikle düğün dansı için geldiğinizi söylemelisiniz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!