Yaz Mevsiminde Konsept Düğün Önerileri

Bugüne kadar gittiğiniz onlarca düğünden hangisi masal gibi geçti ya da konuğu olduğunuz hangi düğün kendi töreniniz için siz ilham verecek yaratıcılıktaydı? Hiç biri mi? O halde bu yazıda tam da sizin için birbirinden yaratıcı fikirler var! Yaz düğünleri için en eğlenceli konsept düğün alternatiflerini araştırdık. Karşımıza çıkan seçenekler, hem yaratıcılığınızı konuşturacak hem de size ilham verecek nitelikte. İşte bu yazın en güzel günü için birbirinden farklı yaz düğün konsepti  önerileri…

Çiftlikte Geçen Bir Düğüne “Hayır” Diyemeyeceksiniz! – Yaz İçin Konsept Düğün Önerileri

2014 yılı düğün trendlerine damgasını vuran çiftlik konseptli düğünlerin pek çok çiftin hayallerini süslediğini biliyoruz. Fakat hepsinin aklında aynı soru var. Acaba çiftlik temalı bir düğün yapmak için uygun bir mekan bulabilir miyiz? Evet, daha çok yeni bir düğün konsepti olduğu için fazla mekan seçeneği olmadığı doğru. Fakat profesyonel bir organizasyon şirketiyle çalışırsanız ortaya mükemmel bir çiftlik düğünü çıkabilir. Sıradan bir açık düğün mekanının nasıl bu hale geldiğine bile şaşırabilirsiniz. Her şeyin doğal olmasına ise ayrıca özen gösterilmesini isteyin. Masa süslemelerinden oturma alanlarına kadar her yer, çiftlik temasını yansıtacak dekorlarla donatılsın!

Bahçede Piknik Keyfi – Yaz İçin Konsept Düğün Önerileri

Yazın düğün yapacakların en büyük şansı, açık alanda yaratıcılığın sınırlarını zorlayacak pek çok konsept düğün önerisini hayata geçirecek olmaları. Bu kez küçük ve samimi bir düğünle evlenmek isteyenlere bir konsept önerimiz var. Bahçenize birkaç piknik masası kurmaya ne dersiniz? Bu tarz konsept bir düğün için organizasyon desteği almanıza belki de gerek kalmaz. Yazın ortasında aileniz ve sevdiklerinizle geçecek piknik havasında eğlenceli bir düğüne ait kareler ise yıllar sonra yüzünüzü güldürebilir.

Bu Düğünün Başrolünde Deniz Kokusu Var – Yaz İçin Konsept Düğün Önerileri

Düğün mevsimi olarak yazı seçtiyseniz konsept olarak plaj partisi seçmek en büyük hakkınız! Mavi-beyaz bir dekorun süslediği sıcak kumlarda harika bir düğün ortamı yaratabilirsiniz. Nikah vakti için konukları küçük taburelere oturtmaya ne dersiniz? Akşam yapılacak bir partinin başlangıcı için ise tüllerin sarmaladığı bir çardak altına nefis bir masa kurabilirsiniz. Plaj partisi konseptli bir yaz düğünü için dekorasyon konusunda da yeterince özgürsünüz. Yeter ki gündüz mü yoksa gece düğünü mü yapacaksınız ona karar verin!

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!