Yeni Başlangıçların En Tatlı Seçimi “Düğün Pastası”

Evlilik hazırlıkları tam gaz devam ediyor. Düğün tarihleri alındı. Konuk listesi hazır. Düğünün nerede yapılacağına karar verildi. Davetiyeler basıldı. Hangi yemeklerin servis edileceğine bile karar verildi. Kısaca bu kısma kadar her şey hazır ve sıra geldi organizasyonun en tatlı, en zevkli kısmına. Düğün pastası seçmeye. Gözlerinizi kapatın ve düğününüzdeki pastayı hayal etmeye başlayın… Biz de o sırada size alternatif fikirler üretmeye başlayalım.

pasta

Herkes tarafından bilinen bir gerçektir. “her genç kız düğününün kusursuz olmasını ister.” Bunun için her şeyi titizlikle kontrol eder. Bizler de gözünüzden hiçbir detayın kaçmaması ve kusursuz bir düğüne yakışır bir pasta seçimi yapmanız için için bir kaç tüyo vermek istedik.

İnce Detaylar önem ister…

Öncelikle düğünün nerede ve hangi ayda yapılacağı çok önemlidir. Kış ortasında yapılan bir düğünde kişinin talep ettiği, yaz mevsimine ait bir meyveyi taze bulmak zor olacaktır. Bunun için gelin ve damadın isteklerine hitap edecek, mekan ve zamana uygun pastaların seçilmesi ilk aşama olmalıdır.

Kate_William_Pasta-7

Önce Göze Sonra Damağa Dokunmalı…

Gözlerin bir anda üzerine çevrildiği bütün ihtişamıyla salona giren düğün pastası … İlk lokmasında da aynı ihtişamıyla damaklarda yer tutmasını isteriz. Pastanıza gerekli özenin verilmesi için önceden karar verdiğiniz işletmeden randevu alarak, görsellik ve tat uyumunu yakalamalısınız. Unutmamalıyız ki en tatlı anların tadı damağımızdan hiç gitmez.

Kişisel Tercihlerimize Öncelik verebiliriz

Herkesin bir hayali vardır. Bizde birkaç gelin adayımıza bu hayallerini sorduk ve aldığımız yanıtları sizinle de paylaşalım istedik. Bakın gelin adaylarımız ne diyor?

“Yeni bir hayata adım attığımız o özel günde düğün pastamızın ağaç şeklinde olmasını ve müstakbel eşimle paylaştığımız özel anların (ör: ilk teklif, en sevdiğimiz bir mekan adı, ortak bir düşüncemiz) her bir yaprağa ayrı ayrı yazılmasını isterdim.”

Bir başka gelin adayımız ise;

“Pastamızın iç içe geçmiş yüzük şeklinde olmasını isterdim. İçerisinin çikolatalarla zenginleştirilip dışının varak rengi olmasını tercih ederdim.”

Bu aşamada ön plana çıkan gelin ve damat adaylarımızın kişisel tercihlerine uygun pastayı yaptırmak istemeleri oluyor. Özel tercihlere kulak veren bir işletmeciyle anlaşmanız işinizi kolaylaştıracaktır.

6

Son Birkaç Detay…

Kusursuz bir düğüne imza atmanıza çok az kaldı. Pastanız istediğiniz bütün özelliklere sahip. Ve sıra geldi teslim ve sunum aşamasına. Bu aşamada dikkat edilmesi gerekenleri şöyle sıralayabiliriz.

Kişisel olarak tercih ettiğiniz, detayları yoğun bir pastayı, düğün esnasında sunuma hazır hale getirmek zaman alacaktır. Bunun için önceden zamanın iyi ayarlanması ve sunumun zamanında olması için bu detayları konuşmanızı tavsiye ederiz. Ayrıca ek fiyatlarla karşılaşmamak için bütün işlemler önceden halledilmeli ki düğün sonrasında tatsız olaylarla karşılaşmayın.

Ve düğün pastanız hazır. Geriye sevdiklerinizle beraber, kocaman gülümsemelerle dolu bir düğün geçirmek kalıyor. Şimdiden mutluluklar dileriz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!