Yeni Evli Çiftler için Orijinal Düğün Hediyesi

Yeni evli çiftlerin mutluluklarına ortak olmak için hem klasiklikten uzak hem de eğlenceli orjinal düğün hediyeleri.

Yeni evli çiftlere düğün hediyesi almak adettendir. Hem düğüne yaptıkları masraflarla maddi açıdan zor durumda olan çifte yardım amaçlı hem de kutlama mesajı içeren bu hediyeler hem sizi hem de çifti mutlu eder. Peki ama hediye olarak ne almalı, ne vermeli? Bu noktada size önerimiz klasikleşmiş hediyelerden uzaklaşıp farkınızı belli edecek orjinal hediyelere yönelmeniz.

Resim 102

Borcam, şekerlik gibi klasik düğün hediyeleri bir yerden sonra yeni evli çift için hediyeden çok fazlalık haline geliyor, herkesin aynı hediyeyi almasıyla bu hediyeler kullanılmamak üzere çiftimizin evinin bir köşesinde saklanıyor. Hem sizin hediyenizin bu terkedilmiş hediyelerin arasına katılmaması hem de farkınızı yansıtması için seçenekler oldukça fazla.

İlk olarak önerimiz üzerinde çiftimizin izlerini taşıyacak bir hediye hazırlamanız. Üzerinde iyi dileklerinizin yazılı olduğu bardaklar, çiftimizin isimlerinin baş harflerinin bulunduğu bir süs eşyası, içinde çiftimizin başbaşa veya sizinle beraber çekilmiş olduğu bir fotoğrafın çerçeve veya beraber anılarınızı yazdığınız bir defter hem manevi değere sahip hem de kullanışlı düğün hediyesi seçeneklerinden.

pr_01_1177_max

Düğün telaşıyla yorgun düşmüş ve belki de birbirleriyle fazla zaman geçirememiş yeni evli çifte beraber zaman geçirmelerini ve eğlenmelerini sağlayacak bir hediye vermek de bir diğer seçenek. Langırt masası, kutu oyunları gibi çiftimizin hem eğlenmesini hem de kullandıkça sizi hatırlamasını sağlayacak bir hediye oldukça güzel bir seçenek olabilir. Bir diğer seçenek olarak çiftimizin zevkine uygun bir puzzle hem yaparken beraber zaman geçirerek eğlenmelerini sağlarken hem de yapıldıktan sonra evlerinde yerini alacağı için kullanışlı bir hediye olabilir.

Her çiftin balayına çıkmak için imkanı olmayabilir veya balayı yapmış olsalar bile kim güzel bir tatile hayır diyebilir ki? Bu noktada size bir diğer önerimiz yeni evli çiftimize bir tatil hediye etmeniz. Uygun fiyata da bulabileceğiniz tatil paketleri esnek tarihleriyle hem çiftimizi oldukça mutlu edecek hem de onlara dinlenmek ve eğlenmek için imkan vererek unutamayacakları bir zaman geçirmelerini sağlayacaksınız.

Yaratıcılığınız ve yeni evli çifte dair iyi niyetinizle en uygun ve orjinal düğün hediyesini seçeceğinize eminiz. Bu hediyelerle hem yeni evli çifti hem de kendinizi mutlu edecek ve belki de beraber kurdukları bu yaşamda unutulmaz bir noktada yer alacaksınız.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!