Yerli Tasarımcılardan Damatlık Aksesuarlar

Yerli tasarımcılardan damatlık aksesuar seçerek düğün gününüz için damatlığınızı kusursuz bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Her ne kadar aksesuar deyince kadınlar akla gelse de, erkekler için de tamamlayıcıların aksesuar olduğunu asla unutmayalım. Hayatınızın belki de en önemli gününde, damatlığınızı eksik bırakmayı göze almak istemezsiniz. Doğru aksesuar kullanımı için yapmanız gereken tek şey, neyi, nasıl kullanacağınızdır. Damatlığınızın tarzından düğün mekanına ve konseptine kadar bütünlüğü bozmadan doğru seçimler yapmak, sizi de istediğiniz görünüme kavuşacaktır.

Bizim sizler için hazırladığımız yerli tasarımcılardan damatlık aksesuar bölümünde ayakkabıdan papyona, kol düğmelerinden çantalara kadar birçok seçki alternatifleri ile mevcut. Türkiye’de hala daha erkekler için aksesuar tasarlayan yerli tasarımcılar eksik olsa da umut ediyoruz ki ilerleyen yıllarda isimler artacaktır. Her zaman için ön planda olan Niyazi Erdoğan, Ahmet Baytar ve Erdem Erdemoğlu vb gibi isimlere yer vererek sizlere damatlığınızda kullanabileceğiniz aksesuarları seçmeye özen gösterdik. Bakalım, yerli tasarımcıların hazırlamış olduğu, damatlıklarınız ile rahatça kombine edebileceğiniz aksesuarlar nelermiş.

Papyon, Fular ve Yaka Mendili – Damatlık Aksesuarlar

Bir damalığın olmazsa olmazları arasında yer alan bu seçenekler, adeta damatlığınızın parlayan yıldızlarıdır. Damatlığınızda papyon ya da kravat kullanmaya karar verdikten sonra yerli tasarımcıların ürünlerine göz atabilirsiniz. Maalesef bu alanda çok fazla seçeneğimiz olmadığından sizlere sadece Erdem Erdemoğlu’nun tasarımlarını sunduk. Kış ve sonbahar ayları için örme papyon farklı renk seçenekleri ile sizlerin beğenisine sunulmuş. Bunun yanı sıra yaka mendilleri, birçok desen ve renkle birçok alternatif sunuyor. İsteğe bağlı olan fular kullanımı yine kış ve sonbahar ayları için daha uygun olacaktır. Ama kumsalda gerçekleşecek bir düğüne de keten mavi rengindeki bir fular çok yakışacaktır.

Kemer – Damatlık Aksesuarlar

Damatlarda kemer kullanımı oldukça uyumlu olmak zorundadır. Kemer,, ayakkabı ve papyon ya da kravat üçlüsü oldukça güzlü bir imajı oluşturur. Bu yüzden de bu üç unsuru bir araya getirirken uyumu gözden kaçırmamaya özen gösterin. Kemer ve ayakkabı aynı renk olurken, papyon ya da kravatı desenli kullanarak takımınıza hareket kazandırabilirsiniz. Bizim sizler için seçtiğimiz kemerlerin tasarımları; Erdem Erdemoğlu, Niyazi Erdoğan ve Hasan Koca’ya ait. Yerli tasarımcıların diğer ürünlerini mağazalarından ya da internet sitelerinden görebilirsiniz.

Çanta -Damatlık Aksesuarlar

Damatlık ve çanta ile ilgili bir bağlantı kuramamış olabilirsiniz ama düğün için hazırlık sürecinde birçok kişisel şeylere ihtiyaç duyarsınız. Damatlığınızın yanında elbet bu çantayı taşımayacaksınız ama kişisel ihtiyaçlarınız için de mutlaka bir çantaya ihtiyaç duyacaksınız. Telefonunuzun, bakım setinizin, sakız, cüzdan, araba anahtarı ve parfümünüz gibi ihtiyacınız olacak olan şeyleri bu çantaya koyarak zaman kaybı yaşamaz ve aradığınız şeyi anında bulabilirsiniz. Gelin damat odasında bırakacağınız bu çanta ile zaman kaybı ve stres gibi şeyler yaşamanız mümkün değil. Yerli tasarımcılardan araştırıp bulduğumuz çantaların tasarımları; Ahmet Baytar, Hasan Koca ve Niyazi Erdoğan’a ait.

266414576_tn30_0

Kol Düğmesi – Damatlık Aksesuarlar

Kol düğmesi bir damadın en önemli aksesuarlarından biridir. Kol düğmesi seçerken damatlığınızın tarzına, düğünün konseptine dikkat edin. Sade kol düğmeleri daha hareketli ve desenli damatlıklar için doğru tercih olacaktır. Motifli olanlar ise daha sade damatlıklar için daha temiz bir görünüm elde etmenizi sağlar. Hayvan figürlü ya da farklı konseptlerdeki kol düğmeleri tercihleri ise tamamen konsept ile karar verilmesi gereken seçeneklerdendir. Bizim sizler için seçmiş olduğumuz kol düğmeleri tasarımları; Çağrı Kazancı ve Meral Saatçi’ye ait.

smcle0001-kisiye-ozel-imza-gumus-kol-dugmesi

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!