Yerli Tasarımcılardan Damatlık Modelleri

Düğün gününüze için aradığınız konsepte ve istediğiniz tasarıma ait damatlık bulamadıysanız eğer size sevindirici bir haberimiz var ki, o da aradığın damatlığı bu yazıda bulma ihtimalinizin olması! Yerli tasarımcılardan damatlık modelleri sizler için bulduk ve zamanı sizin için hızlandırmayı amaçladık. Aradığınız yenilikçi formlar dışında, modaya uygun olması ve tasarımı ile sizi tatmin eden bir damatlık, kusursuz bir geceyi de garantileyecek. Niyazi Erdoğan, Serdar Uzuntaş gibi isimlerin tasarımları ile hem 2014 modasını yakalayacak hem de tasarım ürünü olan damatlığınız ile düğün gününüzde karizmanız ile davetlileri ve en önemlisi müstakbel eşinizi etkileyeceksiniz. Mevsimine göre ayırdığımız tasarımlara bakarken düğün konseptinden ve kişisel zevklerinizden sakın ola uzaklaşmayın!

Sonbahar – Yerli Tasarımcılardan Damatlık Modelleri

2014 yılındaki damatlık tasarımları ezberleri bozarak, damat adaylarını yenilikçi bir tarza sokuyor. Üstelik kafalardaki renk sklası da oldukça değişiyor. Damatlıklarda göze çarpan unsurlar; kısa paçalar, çorapsız giyilen ayakkabılar ya da damatlıkların altına tercih edilen spor ayakkabı seçimleri oluyor. Bu damatlıklar günlük dahi kullanılabilir! Yerli tasarımcılardan damatlık modelleri seçerken, birçok alternatifi de beraber düşündük. Sizler için seçtiğimiz damatlıklardan her konsepte ve düğün mekanına yakışacak modeller mevcut. Emre Erdemoğlu, Niyazi Erdoğan ve Serdar Uzuntaş modellerine bakmaya hazır olun.

Kış – Yerli Tasarımcılardan Damatlık Modelleri

Neredeyse dört bir yanımızı saran vintage ya da retro esintiler, damatlıklara da sıçradı. Kısa paça pantolonlar, ayakkabıların içindeki renkli çoraplar, farklı desenleri bir arada kullanma ve kruvaze ceketler gibi birçok eskinin tasarımı yeni tasarımlar ile yine hatırlandı ve form buldu. Kış ayı için kadife kumaş oldukça elegan bir düğün için kuşkusuz harika bir tercih olur. Netfii yeşil, patlıcan moru ya da açık gri gibi renkleri de ayrıca tercih edebilirsiniz. Kış ayı için kareli kumaşlar, düğün konseptiniz ile de uyumlu ise iyi gider; farklılık adına harika bir damatlığa imza atmış olursunuz!

İlkbahar – Yerli Tasarımcılardan Damatlık Modelleri

Renkleri ve desenleri kullanmaktan çekinmeyen biriyseniz eğer yaşadınız! Harika tasarımcılardan harika damatlıkları sizler için seçtik ve gördük ki ilkbaharın  gelmesiyle tasarımlar hem cıvıl cıvıl hem de rengarenk olmuş. Renk sklası oldukça geniş tasarımlara imza atılmış; saks mavisi, bej, vişne çürüğü, turuncu vs.. Baharın tüm renkleri ve desenleri tasarımcılara ilham olmuş. Tasarımlar hem ilkbahardan hem de eskiden esinlenerek oluşturulmuş. Size ve konseptinize en yakın damatlığı seçin ve ona sahip olmaya hazırlıklı olun. Sizler için seçtiğimiz damatlıklardan birine mutlaka vurulacaksınız!

adimo-cerimonia-damatlik-modelleri-6

Yaz – Yerli Tasarımcılardan Damatlık Modelleri

Yaz ayının enerjisi ile birlikte yazlık koleksiyonlardaki fark da kendini belli ediyor. Oldukça farklı formlarda karşımıza çıkan takım elbiseler, bütün taşları yerinden oynatıyor. Kolsuz kruvaze ceketler kolsuz gömleklerle kombin ediliyor, kravat ya da papyon yerine minik bir fular boyundaki yerini alıyor, takım elbiselerdeki uzun pantolonlar kısa şorta, klasik ayakkabılar ise yerini loafer ya da spor ayakkabılara bırakıyor. Yaz ayındaki düğün konseptleri ya da mekanları ya kumsal ya da kır bahçesinde gerçekleşeceğinden tam size uyan takımları sizler için seçtik. Bu takımları görmeden damatlığınıza karar vermeyin!

636159409497676249

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!