Yeşil Aşkı Mücevhere Dönüştü Zümrüt Küpe Oldu

Şapkadan pantolona, elbiseden çoraba kadar tüm kıyafetlerde, dekorasyonda, makyajda… Kullanıldığı her üründe bambaşka bir hava yaratır yeşil. Sıcak yaz günlerinde cıvıl cıvıl tonlarıyla neşenizi yerine getirir; soğuk kış günlerinde yoğunluğuyla içinizi ısıtır. İster enerjinizi yansıtırsınız eğlenceli seçimlerle, ister derin yeşillerde sakinliği bulursunuz.

Ama bunlardan ziyade zarafetinizi ortaya çıkarmaksa amacınız, yeşil yine size kocaman kollarını açar, hele ki bir zümrüt küpe ile kıyafetinizi tamamlarsanız…

zumrut-Kupe-eros-pirlanta

Yeşilin en asil hali yüzyılların birikimiyle oluşmuş zümrütte ortaya çıkar. Siyah sade elbisesiyle zümrüt küpelerini kombinlemiş olan Angelina Jolie’nin ne kadar elegan bir havası var değil mi?

Aynı elegan havayı gelinliğinizle birlikte kullanacağınız zümrüt küpelerinizle de yakalayabilirsiniz.

Aylar süren gelinlik araştırmalarının sonunda en beğendiğiniz modeli buldunuz. Kendinizi bu gelinliğin içinde prensesler gibi hissediyorsunuz. Mutluluğa adım atacağınız bugünde, en göz önünde olacak kişi olarak görünüşünüzün en büyük parçasını hazırladınız. Şimdi sıra geldi bu mükemmel parçayı eşsiz bir şekilde tamamlamaya. Yani aksesuarlarınızı seçmeye.

Gelinliğinizle yakaladığınız bu paha biçilmez hissi taçlandırmak için yapabileceğiniz en özel seçimlerden biri zümrüt küpeler. Beyazın saflığına yeşilin asaletini eklediğinizde ortaya çıkacak sonuçtan hem siz hem de müstakbel hayat arkadaşınız çok etkileneceksiniz. Zümrüt küpeleriniz sayesinde klasiğin dışına çıkan seçiminizle sizden sonraki gelinlere ilham kaynağı olacak yılın en beğenilen gelini ünvanını kapmak için rakiplerinize fark atacaksanız.

zumrut-Kupe-eros-pirlanta-2

Farklı boyut ve şekillerdeki küpe seçenekleriyle kendi tarzınızı ortaya koyacaksınız. Küçük taşlarla minimalist yaklaşımınızı yansıtırken, daha büyük modellerle başka bir aksesuara ihtiyaç duymadan gelinliğinizi tamamlayabilirsiniz. Her iki seçimle de çok zarif bir görüntü yakalayacaksınız.

zumrut-Kupe-eros-pirlanta-3

Kendi zevkinize göre gümüş ya da altınla tasarlanmış zümrüt küpenizi takarken şıklığın yanında verdiği düzenleyici enerji sayesinde kendinizi daha huzurlu ve rahat hissedeceksiniz. Şans ve refah vadettiğine inanılan zümrüt, uyumu, bağlılığı, yakınlaşmayı güçlendirme özelliğiyle bu özel gününüzde çok daha anlam kazanacak.

zumrut-Kupe-eros-pirlanta-4

Düğününüzde zümrüt küpe seçmenizin bir başka artısı da sonrasında da rahatça kullanabilecek olmanız. Katılacağınız bütün özel davetlerde, önemli toplantılarınızda ve hatta günlük yaşamınızda şıklığınızı tamamlayacak olan bu aksesuar, en zarif kurtarıcınız olacak. Düğününüzde biriktirdiğiniz güzel anıları da üstünde taşıyacak olan küpeleriniz her kullandığınızda size o mutluluktan bir parça hatırlatacak.

Yeşilin en değerli hali zümrüt küpelerinizle mutluluğa adım atacağınız o özel günü daha da özel yapmak ve anılarını hayat boyu taşımak sizi iyi hissettirecek.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!