Yılbaşı Günü Gerçekleşecek Düğün İçin Öneriler

Tesadüfün böylesi! Yılbaşı günü gerçekleşecek düğün günü için, yeniliklerle dolu bir yıl da sizi bekliyor olacak! Günlük monoton günleriniz çoktan geride kaldı. Bir “evet” ile tüm programlarınız altüst olmuş durumda. Tabii ki bu durumdan şikayetçi değil, bilakis memnunsunuz bile. Sizi seven bir sevgiliniz ve hayatınızı yeniden programlamak için sizi motive eden harika nedenleriniz var. Peki yılbaşı günü gerçekleşecek düğün için önerilere ihtiyacınız var mı? Evet dediğinizi duyar gibiyiz!

kapak

Düğününüz ocak ayına denk geleceğinden ve havanın da sert olacağını düşünürsek buna göre program yapmak çok daha iyi olacaktır eminiz. Düğün konseptiniz kış ve yılbaşı temasından uzaklaşmadan gerçekleştirmek kusursuz bir düğünün de imzasını taşımak demek. Kış objelerinden, renklerinden ve nimetlerinden faydalanmadan olmaz! Gelin bakalım sizler için neler seçmişiz, ne gibi önerilerde bulunmuşuz.

pasta

Pasta

Pastanız için karar verirken, kış ayında olduğunuzu ve düğün temanızı unutmayın. Kırmızılar, beyazlar ve yılbaşını yansıtacak süslemeler konsept ile bütün olmayı gerektireceği için detayları sakın unutmayın. Kırmızı renkli bir pastaya devasa çiçekler kullanarak zarif ama gösterişli bir pasta tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra, doğallığı ve doğayı tercih ederek kozalak ve dallarla süslü şahane bir pastayı da seçebilirsiniz. Düğün konseptinden kopmadan gözlerinizi kapatın ve karşınızda nasıl bir pasta görmek istiyorsunuz hayal edin; bu işinizi oldukça kolaylaştıracak bizden söylemesi!

Masa Süslemeleri

Kış ayına en çok yakışan çiçeklerden biri kırmızı güldür. Birlikte çalışacağınız organizasyon firması ile bunun üzerine düşünebilir ve ortaya şık kombinasyonlar çıkarabilirsiniz. Masa üzerinde yerini alacak olan çiçeği sadece kırmızı renklerde tercih ederek, görkemli bir masa kombinasyonuna yönelebilirsiniz. Kozalaklardan, kuru dallardan bolca faydalanın; bu hem kış konseptine hem de yılbaşı konseptine çok ama çok yakışacaktır. Kış ayı gelince unutmadığımız bir başka şey ise mum; masa süslemelerinde şamdanları sakın unutmayın.

gelinbuketi

Gelin Buketi

Gelin buketi için mevsimden faydalanabilirsiniz. Daha yaratıcı, daha farklı seçimlerde de bulunabilirsiniz. Beyaz güllerden, kaktüs familyasından olan bitkilerden ve kozalak kullanarak harika kombinasyonlar ortaya çıkarabilirsiniz. Sadece kozalaklardan ve arasına yerleştirdiğiniz simli kuru dallardan da hoş bir gelin buketi ortaya çıkabilir. Sizler için seçtiğimiz gelin buketlerine bakarak ilham alabilirsiniz. Bu kombinasyonları çok seveceğinize inanıyoruz!

siksunumlar

Şık Sunumlar

Düğününüzde davetlilerinizi şaşırtmak ve şımartmak isterseniz, eminiz. Bunun için bu konuyu ayrıca düşünmenizde fayda var. Davetlilerinize şık sunumlarla birlikte hoş anılar da bırakmak isterseniz eğer her bir konuğunuz için düğün gecenizde takacakları bir taca hayır demeyeceklerdir. Çilekli smoothie ve yanında çikolataya batırılmış çilekler de oldukça şık sunumlar olacaklardır.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!