Yıldırım Hızıyla Gelin Olmanın Yolları

Dünyanın binbir türlü hali var dedikleri bu olsa gerek. Oldukça ani bir kararla evlenmeye karar vermiş olabilir, iş temposundan zaman bulamamış ya da kısıtlı zamanınızda evliliğinizi gerçekleştirmek durumunda kaldıysanız eğer kilit noktalara odaklanarak, kısa zamanda harika bir gelin olabilirsiniz. Uzun süreçte düğününe hazırlanan gelinlerden ziyade siz, kısıtlı zamanda birçok eksiğinizi tamamlamaya odaklanmalısınız. Ama bu olaya kötümser değil, iyimser bakabilirsiniz. Uzun bir sürece yayılmış olan gelinlik bakma faslı birçok kararsızlıkları da beraberinde getirir. Bazen birçok gelinlik deneyip bakarsınız ve yine ilk baktığınız gelinliğe geri dönersiniz. Ama siz, öyle kararlı bir şekilde bu yola çıktınız ki kısıtlı zamanınızın olması da sizi tetikleyerek daha mantıklı bir şekilde kombinasyonlarınızı yapabilirsiniz.

kapak

Yıldırım hızıyla gelin olmanın yollarını sizler için araştırarak, kısa sürede kusursuz bir gelin olmanızı amaçladık. Tarzınızdan saçınıza, makyajınızdan ayakkabılarınıza kadar her şey stilinizi yansıtarak istediğiniz gibi bir gelin olmanızı sağlayacak. Pratik uygulamalar, mantıklı seçimler ve doğru kombinasyonlarla kısa sürede nasıl gelin olunur sizden öğrenecekler. Bakalım, kısa zamanda kusursuz gelin olmak için yapmanız gerekenler nelermiş.

Gelinlik Seçimi – Yıldırım Hızıyla Gelin Olmanın Yolları

Kısıtlı bir zamana sahip olduğunuzdan mağaza mağaza dolaşmak, tüm gelin dergilerini karıştırmak gibi bir lüksünüz yok. Stilinizi yansıtan ve müstakbel eşiniz ile uyumlu görüneceğiniz gelinliğinizi internetten kısa bir araştırma ile bulabilirsiniz. Sonrasında gelinliğinizi mağazada görebilir ve hemen satın alabilirsiniz. Bunun yanı sıra artık vintage butikler oldukça popüler. Gelinlik satan vintage butikleri internet sitelerinden takip edebilir ya da yerine gidip vintage gelinlikleri deneyebilirsiniz. Üstelik her gelinlikçinin ve vintage butikçilerin bünyesinde terzi olduğu için gereken işlemleri de hemen oracıkta giderebilirsiniz. Böylelikle zamandanda da kazanmış olursunuz.

gelinlik

Makyaj – Yıldırım Hızıyla Gelin Olmanın Yolları

Makyaj konusunda hızlı bir süreç yaşamanız önemlidir. Gelin makyajında bazen süreç bütün bir günü dahi tazelemelerle birlikte alabilir. Bu yüzden hiç risk almayın ve gelin makyajınızda sadeliği tercih edin. Böylelikle makyajınızın ne tazelenmeye gereksinimi olur, ne de bozulma gibi bir risk taşır. Gözlerinize eyeliner, rimel, yanaklara allık ve uçuk bir ruj ile işte gelin makyajınız!

Ayyakabı Seçimi – Yıldırım Hızıyla Gelin Olmanın Yolları

Geliniğiniz için ayakkabı seçiminde zorlanacağınızı düşünmüyoruz. Kısa sürede hazırlanmak gibi özel bir durumunuz olduğundan dolayı kendi ayakkabılarınıza bir göz atmakta fayda var. Bunun için yakın arkadaşlardan ya da aileden birilerinden de destek alabilirsiniz. Aynı zamanda gelinlikler altına bu yıl renkli ayakkabılar giymekte oldukça revaçta. Bu yüzden zorlanacağınızı düşünmüyor ve alternatiflerinizin çoğaldığını hatırlatarak bütünlüğü bozmadan zarif seçimler yapmanızı öneriyoruz.

ayakkabi

Saç – Yıldırım Hızıyla Gelin Olmanın Yolları

Yıldırım hızıyla gelin olmanın yollarında saç önemli bir yer teşkil eder çünkü gelin demek gelin saçı demektir. Herkes o anı heyecanla bekler, aylar öncesinden saç seçkline karar verir. Sizin kısıtlı zamanınızda bütünlüğü bozmadan karar vermeniz gereken modeller ise yine sade olanlardır. Örgü modeller, dağınık topuzlar, sade bir fön ya da açık dalgalı ya da hafif toplanmış romantik saçlar sizi kısa sürede gelin olmanıza yardımcı olacak modellerdir. Tek yapmanız gereken gelinliğinizin modeli belli olduktan sonra saçınıza bir çırpıda karar vermek. Belki bu kısıtlı zamanda becerekli ellerinizle siz bile kendi saçlarınızı hazırlayabilirsiniz.

makyaj

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!