Yıldönümü İçin En Güzel Evlilik Sözleri

Yıl dönümleri ortak bir yöne sahip olduğu için birçok çifte göre diğer özel günlerden daha özel sayılabilecek zamanlardır. Bu özel günleri unutulmaz kılmak yalnızca hediyelerle ya da hazırlıklarla değil, söylenebilecek güzel birkaç cümleyle de mümkün olabilir. Önemli olan eşinize olan aşkınızı ona en uygun olan evlilik sözlerini kullanarak dile getirebilmektir.

Evlilik yıl dönümünü kutlamak bazen büyük sürprizler, bazen hediyeler, bazen de yoğun hazırlıklar gerektirebilir. Ama her zaman için en önemli olan şey karşınızdakinin ağzından dökülen birkaç söz olacaktır. İşte bu evlilik sözleri bütün hazırlıkların, hediyelerin ve karşılıklı verilen emeğin göz önüne gelmesini ve daha da değerlenmesini sağlar.

Eşine güzel birkaç cümle söylemek için herkes oturup saatlerce şiir yazamayabilir. Bunu araştırmak da karşıdakine verilen değerin bir göstergesidir. İşte burada eşinize bu özel gününüzde söyleyebileceğiniz sözlerden en güzellerini sizinle paylaşıyoruz.

marriage-2

Öncelikle eşinize bu sözlerin sonuna “sevgilim”, “hayatım”, “bebeğim”, “aşkım” gibi hitaplar eklemek, klişe gibi görünse de karşınızdaki kişiyi mutlu etmeye, onu sizin için özel kılmaya yetecektir. Bunun dışında hepsinin sonuna “yıl dönümümüz kutlu olsun” cümlesini eklemek de bu sözleri daha bir anlamlı kılacaktır. İşte sizin için düzenlediğimiz en güzel evlilik sözleri listesi…

popular-love-romantic-songs

– Hayatımdaki en büyük başarım seninle şu an burada yıl dönümümü kutlayabildiğim evliliğimizken, en büyük başarısızlığım ise geçmişe dönüp yıl dönümümüzün sayısının daha fazla olmasını sağlayamamdır.

– Mümkün olabileceğini düşünmüyordum ama yıllar geçtikçe seni daha çok sevdiğime inanıyorum. Bunu nasıl başarıyorsun? Seninle yaşlanabilmek için sabırsızlanıyorum.

– Burada evliliğimizin yanında benim yaşamaya başlamamın yıl dönümünü kutluyoruz. İyi ki benimlesin.

– Seninle birlikteliğimiz herkesin sahip olabileceği bir aşk hikayesi değil, bitmesini hiç istemediğim, elimden bırakamadığım derin ve sürükleyici bir aşk romanı.

– Evlilikler de şarap gibi acı, tatlı, ve yoğun olabilir. Biz sadece bu şarabı tadarken ondan zevk alabilen bir çiftiz.

– Bazı insanlar için mutlu bir evlilik yalnızca bir mit, bir peri masalı, efsane ya da umutsuz bir hayalken, bizim evililiğimiz gerçekleşen bir mucize ve ben bunu kutlayabildiğim için dünyanın en şanslı insanıyım.

– Bir çiftin sahip olduğu en büyülü an ilk öpücüktür. Ama bence asıl büyü, o heyecanı sana her sarıldığımda, seni her öptüğümde bana yaşatabilmen sevgilim.

– Geçmişimiz ve ilişkimizin yanında bizi en güzel çift yapan şeylerden biri hayallerimizde bile birbirimize olan aşkımızdır sevgilim.

– Ufak tökezlemeler yaşasak da bunu kendimiz bile fark etmediğimiz için, hayat denen valste bir araya gelebilecek en mükemmel çift olduğumuza inanıyorum.

Kaçıncı yılınız olursa olsun, evliliğinizi taze tutmak ve o heyecanı korumak için her şeyin ötesinde, eşinize söyleyebileceğiniz güzel şeyler en önemli yeri tutmaktadır. İster kadın olsun ister erkek, karşınızdaki insan sizin için özel olduğunu bu yolla daha iyi anlayabilir. Size en yakın olan evlilik sözleri ile bu özel günde ona kendisini iyi hissettirmek sizin elinizde. Nice mutlu yıl dönümlerinizi kutlamanız dileğiyle.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!