Yurt Dışında Bekarlığa Veda Etmek İsteyenlere Öneriler

Öyle bir süreci geride bırakıyorsunuz ki doyasıya eğleneceğiniz birkaç gün geçirmek en doğal hakkınız! Dönem dönem eğlendiren, bazen de sizi bunaltan düğün hazırlıklarına kısa bir mola vermenin vakti geldi. Üstelik bunlar kız kıza geçireceğiniz son bekarlık günleri. Biraz eğlenmenin kimseye bir zararı olmaz. O halde şimdi bütün stresinizi kısa süreliğine bir kenara bırakın ve bekarlığa veda edebileceğiniz rotaya karar verin. Bu yoğun dönemde her şeyin ne kadar zor olduğunu bildiğimizden bekarlığa yurt dışında veda edecekler için en iyi rotaları mercek altına aldık. Size ise sadece karar verme kısmını bıraktık!

Dubai – Yurt Dışında  Bekarlığa Veda Etmek İsteyenlere Öneriler

Tüm dünya son yıllarda Orta Doğu’nun en ihtişamlısı şehrine gözünü çevirdi. Birbirinden şık restoranlar, dünya markalarını buluşturan alışveriş merkezleri ve en eğlenceli beach partilerin yapıldığı eşsiz kumsallar… Kusursuz bir bekarlığa veda partisi için her şey var Dubai’de. Üstelik vize konusunda da çok sert değiller. 3 iş günü içerisinde vizenizi alıp bu masallar diyarında, en yakın kız arkadaşlarınızla beraber unutulmaz birkaç gün geçirebilirsiniz.

dubai-2

Amsterdam – Yurt Dışında  Bekarlığa Veda Etmek İsteyenlere Öneriler

Bekarlığa veda ve eğlence ikilisinin bir arada kurulduğu cümlelerin içerisinde Hollanda’nın haylaz çocuğu Amsterdam olmazsa olmaz! Hiç uyumayan bir şehrin sokaklarında gündüzleri renkli bir bisiklet turuna çıkabilir akşam ise en eğlenceli gece kulüplerinde son bekarlık günlerinizin keyfini çıkarabilirsiniz. Üstelik parti yapmak için ekstra bir bütçe ayırmanıza gerek yok. Şehrin dört bir yanına yayılan mekanlar, bekarlığa veda partilerini aratmayacak bir eğlence sunuyor zaten.

red_lights

Mikonos –  Yurt Dışında Bekarlığa Veda Etmek İsteyenlere Öneriler

Ege kıyılarının en renkli adasında bekarlığa veda etmeye ne dersiniz? Ayrıca ada bekarlığa veda konusunda oldukça tecrübeli. Çünkü neredeyse tüm hafta sonları burada bir bekarlığa veda gecesi düzenleniyor. Tecrübeli dansçılardan DJ’lik hizmetine kadar aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. Üstelik uçak ile sadece 1,5 saat süren bir yolculuk sizi bekliyor.

 

Milano – Yurt Dışında Bekarlığa Veda Etmek İsteyenlere Öneriler

Biraz eğlence biraz alışveriş… En yakın kız arkadaşlarınızla dünya modasına yön veren ünlü butiklerde dolaşmaya hazır mısınız? Gün boyu alışverişte harcadığınız enerjiyi geri vermek de şehrin muhteşem restoranlarının sunduğu mutfağın işi. Elegan bir bekarlığa veda için Milano mekanları hayalinizdekinden fazlasını sunacak. Sınırları aşmadan dünyanın en iyi müzikleri arasında küçük bir kaçamak hem size hem de sevdiklerinize iyi gelecektir.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!