Zamanı Hiç Geçmeyen Klasik Gelinlik Modelleri

Yıllar sonra düğün fotoğraflarına baktığınızda giydiğiniz gelinliği, hala o gün olduğu kadar beğenseniz nasıl olurdu? Ya da o su gibi gelinliğinizi kızınız da giymek istese mutlu olmaz mısınız? Neden mi bahsediyoruz? Tabii ki zamansız gelinlik modellerinden! Yılların eskitemediği o muhteşem gelinliklerden…

Neredeyse tüm gelinlerin gelinlik seçerken aklında tek şey oluyor. Acaba seçtiğim gelinlikle damadı ve davetlileri büyüleyebilecek miyim? Çok daha ileri gidin ve zamansız gelinlik modelleriyle yıllar sonra kızınızın hayalindeki gelinlik için ilham olun. Sizin için küçük bir liste hazırladık ve zamanı hiç geçmeyen gelinlik modellerini bir araya topladık. İşte o yıllara meydan okuyan birbirinden hoş zamansız gelinlik modelleri…

Hayat Kurtaran Straplez Gelinlikler – Zamanı Hiç Geçmeyen Klasik Gelinlik Modelleri

Kabarık straplez gelinlikleri annelerimizin düğün fotoğraflarında bile sık sık görmüyor muyuz? İşte o gelinlikler tam da bahsettiğimiz zamanı hiç geçmeyen modellerden. Harika görüntüleriyle bugünün gelinlerinin hayallerini süsleyen o gelinlikler, bundan yaklaşık 20 sene önce de sıkça tercih ediliyordu. Eğer gelinliğinize sıra dışı detaylar eklemezseniz straplez bir modelle yıllar sonra bakılan fotoğraf karelerinde ilk günkü kadar kusursuz görünebilirsiniz.

1

Balık Etekli Gelinlik Modellerine Ne Dersiniz? – Zamanı Hiç Geçmeyen Klasik Gelinlik Modelleri

Deniz kızı hikayeleriyle büyüyen tüm genç kızların çocukluk hayallerini balık etekli bir gelinlik modeli süslüyor. Evet, bu gelinlik modelleri hayatımıza gireli çok uzun yıllar olmadı. Ama onlar da geleceğin zamansız gelinlik modelleri olmak için en iyi aday. 5 yılı geçkin bir süredir pek çok düğünde gördüğümüz balık etekli gelinliğinizin eskimeden yıllarca görenleri büyülemesini istiyorsanız küçük bir detayı unutmamanız gerekiyor. İşlemelerin ağırlıklı olduğu bir gelinliğin ömrü çok uzun olmayabilir bunun yerine dantelli bir balık gelinlik modeli tercih etmenizi öneriyoruz.

Saten Gelinlik Tutkunlarına… – Zamanı Hiç Geçmeyen Klasik Gelinlik Modelleri

Bir döneme damgasını vuran ve bir stil ikonu olan Jackie Kennedy’nin gelinliği, üzerinden çok uzun yıllar geçmesine rağmen dünya gelinlerinin dilinde. Peki, sitiliyle fark yaratan Kennedy O’nun zamanı hiç geçmeyen gelinliğinin sırrı ne dersiniz? Tabii ki ünlü bir tasarımcının elinden çıkmış olmasının bu ünde büyük bir payı var. Ama o gelinliğin zamansız bir model olmasındaki en büyük sebep, kaliteli kumaşlardan tasarlanması. Eğer sınırları zorlamayan kaliteli bir gelinlik seçerseniz yıllar sonra düğün karelerine bakarken yeniden düğün yapsanız aynı gelinliği giyebileceğinizi düşünebilirsiniz.

İçindeki Çocuktan Vazgeçemeyen Gelinler İçin – Zamanı Hiç Geçmeyen Klasik Gelinlik Modelleri

Hangi zamanda olursanız olun, kısa gelinlik modellerinin tutkunları için zamanı hiç geçmiyor. Aralarında öyle nefis modeller var ki hak vermemek imkansız. Sizin de aklınızdan mini bir gelinlik giymek geçiyor ama yıllar sonra pişman olacağınızı düşünüyorsanız hemen o fikirden uzaklaşın. Çünkü şık, kısa bir gelinlik modeliyle siz de yıllara meydan okuyabilirsiniz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!