Zarafetin Simgesi Zümrüt Küpeler ile Işıldayın

Malumunuz, genç kızlığa adım atıldığı günlerde evlilik hayalleri başlar ve koca olacak adamın ayağına basılacak güne kadar da artarak devam eder. Gün gelir; “Benimle evlenir misin?” anı yaşanır ve dünyanın en mutlu “Eveeet!”i söylendikten sonra, tatlı bir telaş da başlayıverir.

Gelinlik modelinden tutun da, takıya, düğün mekânından tutun da, davetli listesine kadar her şeye en ince ayrıntılarına kadar kafa patlatır gelin adayımız. Haliyle de her şeyin en güzeli olsun ister. Başlarda oldukça eğlenceli başlayan seçim süreci, zamanla her kafadan çıkan sesler ve binlerce seçeneğin de etkisi ile çetrefilli bir sürece dönüşebilir ancak doğru planlama ile hayaller, hayata geçecektir.

Önce güzel bir gelinlik seçilir, ona uygun ayakkabı bulunur ve nihayetinde sıra en özel dokunuşlara, yani takılara gelir. Her gelin adayının bilmesi gereken bir şey vardır; iyi takılarla kombin edilmemiş bir gelinlik, ne kadar güzel olursa olsun eksik kalacaktır ki, bu takıların en önemlilerin başında küpeler gelmektedir.

1_KP15058Z

Küpeler, gelinlik modeline göre titizlikle seçilmesi gereken, karakteri öne çıkarabilecek tamamlayıcı aksesuarlardır. Son yıllarda değişen trendleri de göz önünde bulundurarak, altın, gümüş ve pırlanta gibi klasik düğün takıları yerine fark yaratıcı yeniliklere de yelken açılabilir ki zümrüt, bu seçeneklerin en zariflerindendir. Bir düşünsenize, düğün gününün en değerlisi geline, taşların en kıymetlisi zümrüt küpeler ne de çok yakışır.

zumrut-eros-pirlanta

Zümrüt, aşkın ve zarafetin taşıdır. Bir kalp gibi kırılgan olan yapısı nedeniyle işlenmesi çok zordur. Bu onu çok daha değerli kılmaktadır. Aynı anda hem zarif hem de gösterişli olmanın tadını çıkarmak için kullanabilen zümrüt küpeler, tek başlarına bile gelini bir cazibe merkezi haline getirebileceklerdir. Zümrüt taşının anlamı oldukça derindir ve bu açıdan da aşkınızın görünen yüzü olmayı başarırlar.

Zümrüt küpeler, her türlü saç modeli ile uyumlu olabileceği için de yüzünüzü ışıl ışıl gösterirler. Son zamanlarda düğün takısı algısı da değiştiği için sadece düğünde takılıp, bir kutuya hapsedilmeye mahkum takılardan da değillerdir. Özel günlerinizde, düğün gününüzün anısını rahatlıkla kulağınıza küpe edebilir, zümrütün büyüsüne kendinizi gönül rahatlığı ile bırakabilirsiniz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!