Zümrüt Taşı Takılarınızla Kombinleyebileceğiniz Kıyafetler Nelerdir?

Rengiyle beraber birçok kadının gözdesi olan zümrüt taşı, genel olarak altın (özellikle de beyaz altın) ve pırlanta eşliğinde göz alıcı takılara dönüşmektedir. Geçmişten beri zenginliğin sembolü olarak görülen zümrüt taşı bu birliktelikle beraber daha ağır bir taş haline gelmektedir. Takılar genel olarak kıyafetin tamamlayıcı aksesuarları olarak görülse de diğer değerli taşlar gibi zümrütte de bu geçerli değildir. Zümrüt taşı ile bezenmiş bir aksesuar kullanmak niyetinde iseniz zümrütlü takınız kıyafetinizin tamamlayıcısı değil, kıyafetiniz zümrütlü takınızın tamamlayıcısı olmalıdır.

Zümrüt taşı set olarak tercih edilse de yüzük, kolye, bileklik ve küpe gibi tek kullanılsa da istenilen etkiyi yakalamanızı sağlayacaktır. Zümrüt ile bezenmiş takınızın veya zümrüt setinizin zengin görselliğini en etkili şekilde açığa çıkarabilmeniz için bizim size tavsiyemiz düz ve desensiz kıyafetleri tercih etmeniz. Özellikle kaliteli bir kumaştan yapılmış düz kesim siyah elbise ile kombinlediğiniz zümrütlü takı ile tüm gözler sizin üzerinde olacaktır. Aynı şekilde beyaz elbise ile de oldukça şık duran zümrüt sade ve klasik giyiminizde şıklığınızı doruğa çıkaracak.

Hollywood starları kırmızı halı üzerinde, davetlerde ve gündelik hayatta zümrütü hem renk olarak hem de mücevherat olarak taşımayı çok seviyorlar. Zümrüt taşının genel olarak abiye giyim ile özleştirildiği bir gerçek. Elbette straplez siyah düz kesim abiye elbise ile birleşince harikalar yaratıyor. Doğru tercihleri yaptığınız taktirde zümrütün günün her saati her yerde kullanabilirsiniz. İş yerinde düz, desensiz kalem elbise ve klasik kesim tek renk bluz ile zümrüt küpelerinizi kullanabilir, arkadaşlarınızla buluşurken siyah boru paça pantolonunuz ve beyaz klasik kesim gömleğinizle zümrüt kolyenizi kombinleyebilirsiniz. Akşam gezmesi için koyu renk kot pantolon üzerine siyah straplez bluzunuzla beraber kullanacağınız zümrüt takılarınız ile oldukça şık olacağınızdan emin olun. Belki altın ile beraber değerlendirilmiş zümrütlü takınızı gündelik hayatta kullanma konusunda pek cesaretli olamayabilirsiniz ama dilerseniz gümüş ile beraber tasarlanmış zümrüt takılar ile gündelik giyiminize zümrüt pırıltısı ekleyebilirsiniz.

Zümrüt taşı ile bezenmiş bir takı sadeliğinizi taçlandırmanın en güzel yolu. Rengi ve pırıltısı ile birlikte oldukça görkemli olan zümrüt taşını en sade şekilde değerlendirmek güzelliğinize güzellik katacaktır. Zümrütün kırmızı halıya yakıştığı doğru ama rüküş olarak değerlendirilmek istemiyorsanız zümrüt kullanırken kırmızı ve mercan gibi kırmızının tonlarından uzak durun.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!