En Güzel Büyükçekmece Kır Düğünü Mekanları ve Düğün Salonları

Büyükçekmece düğün mekanları arasında tercih edebileceğin bolca alternatif bulunuyor. Fakat seçenek çok olunca da seçme işi de bir hayli zorlaşıyor.

Mekan seçimini en hızlı şekilde sonlandırabilmen adına birbirinden popüler önerilerle geldik. Dilersen vakit kaybetmeden her bütçeden ve konseptten mekanın yer aldığı yazımıza başlayalım.

Batı Garden

Düğün törenini deniz manzarasıyla farklılaşan bir kır düğünü mekanında gerçekleştirmeye ne dersin? Cevabın evet ise seni Batı Garden’ı görmeye davet edelim.

Batı Garden Büyükçekmece Düğün Fiyatları

Düğün için önce deniz kenarı konsepti veya kır düğünü konsepti arasından dilediğine karar veriyorsun. Bundan sonra ise düğününü yemekli mi yoksa kokteylli mi yapmak istediğine göre fiyatlar şekilleniyor.

FiyatlarıKapasitesi
30 TL – 80 TL200 – 750 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Ayrıcalıkları 

 • Yemekli düğün yapmak istiyorsan şanslısın çünkü bu mekan aynı zamanda restoran olarak hizmet veriyor. ?️
 • Düğününe çocuklarıyla gelen davetliler eğlenirken minik misafirler de çocuk oyun alanında sıkılmadan vakit geçiriyor.
 • Arzu etmen halinde alkol servisi de yapılıyor.
 • Kapalı salon bulunması sayesinde kış düğünleri için de kapılarını açıyor.❄️

?Batı Garden açık adresi ise şöyle : Pınartepe Mahallesi, Gürpınar Sahili, Büyükçekmece / İstanbul.

Güzelbahçe Kır Düğünü & Davet

Hava güzel olduğunda kır düğünleri ilk seçimler arasında yer alıyor. Peki “Ya yağmur yağarsa?” endişesi de akıllardan eksik olmuyor. Güzelbahçe Kır Düğün Salonu teleskopik açılır kapanır tavanı ile tüm bu endişelerine çözüm sunuyor. Yalnızca kır bahçesi de değil, tercih edebileceğin 600 kişilik şık bir balo salonu da bulunuyor.

Güzelbahçe Kır Düğünü & Davet Fiyatları

Güzelbahçe Kır Düğün Salonu’nun yemekli ve kokteyl fiyatları kişi başı üzerinden hesaplanıyor. Ayrıca seçimli menülerin içeriğine göre fiyatlar değişiyor. Yemeklerin mekanın profesyonel aşçıları tarafından hazırlandığını da ekleyelim.

FiyatlarıKapasitesi
30 TL – 80 TL300 – 750 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Ayrıcalıkları

 • Kır düğününde yaşanabilecek olumsuz hava koşullarına karşı mükemmel bir çözüm yöntemine sahip. Tam otomatik açılır kapanır tavanı ile rakiplerinden hemen farklılaşıyor.
 • Aracıyla gelen konuklarının gönlü rahat olsun. 400 araçlık otopark alanı bulunuyor.
 • Elektrik kesildi düğünüm yarıda kaldı derdi yok. Tüm mekanı aydınlatan jeneratör hemen devreye giriyor.?
 • Çok çeşitli menü alternatifleri sunduğunu belirtmiştik. Hangisini seçmen gerektiğine menü tadımı yaparak karar verme imkanı da sağlıyor.

? Peki Güzelbahçe Kır Düğünü & Davet nerededir dersen işte açık adresi: Güzelce Mahallesi, Fevzi Çakmak 2 Caddesi, No: 109 1/A, Büyükçekmece / İstanbul.

Hemen Fiyat Al

Oba My Club

Deniz kenarındaki yemyeşil kır bahçesine müstakbel eşinle el ele adımını attığın an seçtiğin düğün müziği çalmaya başlıyor. Gelin yolundan geçerken konfetiler patlıyor ve davetliler napolyon sandalyelerinde seni alkışlıyor. Seçtiğin süslemeler, dekorlar ve aksesuarlarla da tam istediğin gibi bir ambiyans oluşturuluyor.

Kulağa nasıl geliyor? İlgini çektiyse o zaman aradığın yer Oba My Club. Üstelik tercih edebileceğin çok çeşitli alternatif mekanları bulunuyor. İstersen kır bahçesinde, istersen havuz başında, istersen balo salonunda; kararı sana bırakıyor.

Oba My Club Büyükçekmece Düğün Fiyatları

Mekanın kişi başı fiyatları ise aşağıdaki tablomuzda yer alıyor:

FiyatlarıKapasitesi
30 TL – 50 TL 400 – 1000 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları

 • Deniz kenarında bir kır düğünü mekanı bulmak oldukça zor. Oba My Club bunu sağladığı gibi havuz ve kapalı salon alternatiflerine de yer veriyor.
 • Burada mimar sensin! Mekan seçtiğin aksesuar ve dekorlarla süsleniyor.
 • Nefis manzarasında yemekli düğün keyfi bir başka oluyor. Çünkü tadım yaparak düğününe özel menüler oluşturabiliyorsun. ? Dahası çocuklara özel, vegan, diyabet gibi kişiler için hazırlanan lezzetlerle her damak tadına hitap ediyor.

? Oba My Club adresi ise şöyle: Sinanoba Mahallesi, Ünlüsoy Caddesi, Şelale Sokak, No: 1, Mimaroba, Büyükçekmece / İstanbul.

Hemen Fiyat Al

World Point Yaşam Merkezi

Davet edeceğim çok kişi var diyorsan Worldpoint Yaşam Merkezi mutlaka görmen gereken yerlerden biri. Çünkü Büyükçekmece düğün mekanları arasında 3600 kişilik kapasitesi ile tam da aradığın yer olabilir. Üstelik burası farklı konseptlerdeki ve farklı kapasitelerdeki açık ve kapalı davet alanı sayesinde dört mevsim tercih edebileceğin bir mekan.

World Point Hanedan Balo Salonu kolonsuz ve yüksek tavanlı dizaynı ile şık bir kapalı salon düğünü için kapılarını açıyor. Hangisini seçersen seç, ayrıcalıklı hizmet ve uygun fiyatları ile hayalindeki düğünü gerçekleştiriyor.

Worldpoint Yaşam Merkezi Düğün Fiyatları

Mekanda bütçeni etkileyen ilk tercih, kır bahçesi ile balo salonu arasında karar vermen oluyor. Kır bahçesinde fiyatlar 80 TL’den başlarken, balo salonu fiyatları 50 TL’ye kadar düşebiliyor. Tabi düğününü kokteylli mi yoksa yemekli mi istediğinin de bütçeni etkileyen bir başka unsur olduğunu belirtelim.

FiyatlarıKapasitesi
50 TL – 100 TL500 – 3600 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Ayrıcalıkları

 • Farklı konseptlerde 4 farklı mekan alternatifleri sunuyor. Kır bahçesi, havuz başı veya balo salonu gibi konseptler arasından seçimi sana bırakıyor.
 • Fotoğraf ve video çekimleri için ek bütçe ayırmana gerek yok. ?Çekimler pakete dahil olarak mekan tarafından yapılıyor.

? Worldpoint Yaşam Merkezi adresi: Pınartepe Mahallesi, Orhan Gazi Caddesi, No: 27, Beykent, Büyükçekmece / İstanbul.

Yaren Garden

Tecrübeli personeli, ulaşım kolaylığı ve cazip fiyatları ile sıklıkla tercih edilen Büyükçekmece düğün mekanları arasında yer alıyor. Kır düğünü mekanı dedik ama mekanda bir de kapalı salon bulunduğunu belirtelim.

İstersen 250 kişilik kapasitesiyle bu kapalı salonu, istersen de 1000 kapasiteli kır bahçesini tercih edebilirsin. Düğün haricinde kına gecesi, sünnet düğünü, nişan ve söz organizasyonu gibi birçok etkinliği burada gerçekleştirebilirsin.

Yaren Garden Büyükçekmece Düğün Fiyatları

Birçok hizmet fiyatlara dahil şekilde geliyor. Bu sayede bütçenden hayli tasarruf edebiliyorsun.

FiyatlarıKapasitesi
30 TL – 80 TL250 – 1000 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları

 • Organizasyon hizmetlerini kendi bünyesinde çözdüğü gibi dışarıdan organizasyon firması ile anlaşarak istediğin konsepti uygulamana imkan sağlıyor.?
 • Düğününü unutulmaz kılmak için fotoğraf ve video çekimi mekan tarafından yapılıyor. Düğün sonunda hemen teslim ediliyor.
 • 250 araçlık otoparka sahip olması da kendi araçlarıyla gelen davetlilere ulaşım kolaylığı sağlıyor.

? Yaren Garden açık adresi: Pınartepe Mahallesi, Ziyade Sokak, No: 27 Büyükçekmece / İstanbul.

Kristal Düğün & Davet Salonu

Mekanın konumu itibariyle hem göl manzarası hem de deniz manzarası ayağına seriliyor. 600 kişiyi ağırlayabileceğin bu kapalı salon da davetlilerden tam not alıyor.

Yemekli veya yemeksiz tüm organizasyonlara kapılarını açan mekan, sunduğu hizmetlerle de memnuniyetini sağlamayı hedefliyor.

Kristal Düğün & Davet Salonu Fiyatları

Mekanın kişi başı fiyatları hakkında bilgi almak için tablomuzu incelemen yeterli.

FiyatlarıKapasitesi
30 TL – 50 TL300 – 600 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Ayrıcalıkları

 • Cam kaplı terasın manzarası bir hayli ilgi çekici.
 • Park yeri aramana gerek yok. Otopark ve vale hizmeti bulunuyor.
 • Engelli girişi ve asansöre sahip olması gözden kaçmaması gereken bir detay.
 • Bütçene göre seçebileceğin çok çeşitli yemekli veya yemeksiz alternatifler sunuyor.
 • Semazen gösterisi, orkestra gibi hizmetler mekan tarafından sağlanıyor.

? Kristal Düğün Davet Salonu adresi: E5 Karayolu Üzeri, Mimar Sinan Kavşağı, Tuna Plaza, Kat: 1 , Büyükçekmece / İstanbul.

Lal Düğün Salonu

Hiç düğününe yat ile gelmeyi hayal etmiş miydin? Artık hayal etmene gerek yok çünkü Lal Kır Düğün Salonu‘nda gerçeğe dönüşüyor. Herkes yürüyerek giriş yapmanı beklerken lüks yattan inip havalı bir giriş ile tüm davetlilerini şaşırtabilirsin. ? 

Üstelik bu mekan deniz kenarı ve kır bahçesi konseptlerini de bir araya getiriyor. Bu unutulmaz anlarına ise 750 kişi eşlik edebiliyor.

Lal Düğün Salonu Fiyatları

Büyükçekmece kır düğünü mekanları arasındaki Lal Düğün Salonu’nda fiyatlar organizasyon türüne göre değişiyor. Kokteyl menü tercih etmen halinde fiyatları 50 TL’den başlıyor. Davet günü de fiyatları etkileyen etmenler arasında.

FiyatlarıKapasitesi
50 TL – 100 TL200 – 750 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları

 • Havalı bir girişten sonra düğün sen ve eşinin romantik dansıyla başlıyor. ?? Bolca dans edebilmen için geniş bir pist yer alıyor.
 • Ayrıca mekanın hizmetleri arasında dans gösterisi de bulunuyor.
 • Eğer düğün sonunda eğlenceye doyamadıysan ayrı bir after party alanı bulunan mekanda eğlence gece yarısına kadar devam edebiliyor.

? Lal Kır Düğün Salonu adresi: Pınartepe Mahallesi, Sahil Yolu Caddesi, No: 9, Gürpınar Sahili, Büyükçekmece / İstanbul .

Hemen Fiyat Al

Büyükçekmece’nin tüm kır düğünü mekanları bi’tık uzağında!

Tepepark Düğün Salonu

Yaldızlı altın rengi süslemeler, işlemeli motifler ve varak detaylarıyla bezeli Tepepark Düğün Sarayı Büyükçekmece düğün salonları arasında ön plana çıkıyor.

Tepepark Düğün Salonu Fiyatları

Mekanın fiyatları aşağıdaki tablomuzda yer alıyor:

FiyatlarıKapasitesi
30 TL – 50 TL300 – 500 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Ayrıcalıkları

 • Osmanlı tarzı mimariyi seviyorsan beğenini kazanacak bir dekorasyona ve süslemelere sahip.
 • Mekanın geniş pisti sayesinde danslar çok daha keyifli oluyor.
 • Gelişmiş ışık ve ses sistemleri ile düğününe renk katıyor.

? Tepepark Düğün Salonu açık adresi ise şöyle: Ulus Mahallesi, Çiğdem Caddesi, No: 1, Büyükçekmece / İstanbul.

Büyükçekmece Orduevi

Büyükçekmece Orduevi Sosyal Tesisleri hem fiyatları hem de sağladığı imkanlar ile düğün mekanları arasında öne çıkıyor. Özellikle havuz başı düğün istiyorsan mutlaka görmen gereken yerlerden biri.

Çünkü hem sosyal tesis olmasının avantajlarını kullanarak uygun fiyatlardan düğün hizmeti sunuyor, hem de 500 kişiye kadar davetliyi ağırlayabiliyor. Unutmadan söyleyelim burada düğün yapabilmen için askeriyede veya orduevinde bir akrabanın görevli olması gerekiyor. 

Büyükçekmece Orduevi Düğün Fiyatları

Aşağıdaki tablomuzdan detaylı bilgi edinebilirsin:

FiyatlarıKapasitesi
30 TL – 50 TL300 – 500 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları

 • Mekanın kendine ait otopark alanı mevcut. Park yeri arama sorunu yaşatmıyor.
 • Yemekli veya kokteyl düzende bütçene göre seçim yapabilme fırsatı sunuyor.
 • Düğün fotoğrafçısı için ek bütçe ayırmana gerek yok. Mekan tarafından fotoğraf ve video çekimi yapılıyor.
 • Yemekli düğün organizasyonu istersen yemekler mekanın usta aşçıları tarafından özenle hazırlanıyor.?‍? Dışarıdan catering firması ile anlaşmana gerek kalmıyor.

? Büyükçekmece Orduevi adresi ise şöyle: Fatih Mahallesi, Rıza Küçükoğlupaşa Caddesi, No: 8, Büyükçekmece / İstanbul.

Mars Düğün Salonu

Nişan organizasyonu, sünnet düğünü, kına gecesi gibi etkinliklerin altından başarıyla kalkan Mars Düğün Salonu düğün organizasyonu konusunda da tercih edebileceğin başarılı mekanlar arasında yer alıyor. Profesyonel ekibi sayesinde sorunsuz bir düğün gerçekleştirmeni amaçlıyor.

Mekanın dekorasyonunda da beyaz ve altın rengi harika bir uyum yakalıyor. Beyaz renkli masalara altın süslemeli sandalyeler eşlik etmesiyle hoş bir ambiyans yaratıyor. Mekanda düğününe şahitlik edecek 400 kişilik kapasite bulunuyor.

Mars Düğün Salonu Fiyatları

Mars Düğün Salonu 10 TL’den başlayan fiyatları ile de beğeni kazanıyor.

FiyatlarıKapasitesi
10 TL – 30 TL400 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Ayrıcalıkları

 • Yemekli düğünler de gerçekleştirilen mekanda seçebileceğin çeşitli özel menüler yer alıyor.
 • Canlı müzik sanatçıları ile kulakların pasını siliyor.
 • Kendi aracı ile gelecek misafirlerin için 100 araçlık otopark kapasitesi bulunuyor.

? Mars Düğün Salonu adresi: Mimarsinan Merkez Mahallesi, E5 Yanyolu, Mimarsinan Kavşağı, Tuna Plaza, Kat: 1, No: 8, Büyükçekmece / İstanbul.

Banquet Deluxe

Yukarıda açılır kapanır tavanı, yerde halı döşemesi ve kadife koltukları ile etkileyici bir dekorasyona sahip olan Banquet Deluxe, ev konforunda bir düğün yapabilmeni amaçlıyor. Aldığı olumlu yorumlar ile de kalitesini kanıtlıyor.? İstersen yemekli, istersen kokteyl düzende hazırlanan düğününe 400 kişi katılabiliyor.

Banquet Deluxe Düğün Fiyatları

Banquet Deluxe düğün için seçebileceğin iki farklı alternatif sunuyor. Kokteylli davet veya yemekli davet arasında kararı sana bırakıyor. Kokteyl menü kişi başı ortalama fiyatları 50 TL ile 80 TL arasında değişirken, yemekli menü fiyatları 50 TL ile 120 TL arasında şekilleniyor.

FiyatlarıKapasitesi
50 TL – 120 TL400 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Ayrıcalıkları

 • Mekan yemekli düğün konusunda kendinden emin. Çünkü yıllardır gerçekleştirdiği restoran işletmeciliği tecrübesini düğün salonunun mutfağına da aktarıyor.?
 • Rengarenk bir düğün olsun istiyorsan nedime ekibi ve dans ekibi hizmetlerinden mutlaka faydalanmanı öneririz. Düğününe oldukça farklı bir eğlence katıyor.
 • Düğüne doyamazsan after party alanı da mevcut. Ayrıca after party organizasyonu da mekan tarafından düzenleniyor.
 • Araba ile gelecek olan davetlilerinin gönlü rahat olsun. 250 araçlık otopark ve vale hizmeti işlerini kolaylaştırıyor.

? Banquet Deluxe nerededir, nasıl gidilir diyorsan işte adresi: Tahtakale Mahallesi, Fırat Caddesi, No: 2, Büyükçekmece / İstanbul.

Hemen Fiyat Al

Büyükçekmece’de daha fazla düğün salonu incelemek ister misin?

Eser Premium Hotel

Büyükçekmece otelde düğün denildiğinde akıllara ilk gelen mekanlardan birisi de Eser Premium Hotel. Çünkü bu mekan adındaki gibi bir “premium” hizmet sağlamak amacıyla düğünlerde profesyonelliği benimsiyor.

Bunu da müşteri memnuniyetini ve yılların tecrübesini ön plana koyarak sağlıyor. Yalnızca hizmetleri ile değil, dekorasyonu ile de seni büyülemeyi amaçlıyor. 1000 kişilik yüksek tavanlı balo salonu şık bir yer arıyorsan mutlaka görmen gereken yerlerden biri. Gösterişli avizeler, altın suplalar ve doğal çiçekli şamdanlar ile hayli tatmin edici bir atmosfere sahip.

Eser Premium Hotel Büyükçekmece Düğün Fiyatları

Eser Premium Hotel’de ilk önce düğününü kokteylli mi yoksa yemekli mi yapmak istediğine karar vermen gerekiyor. Buna karar verdikten sonra ise düğününü hafta içi mi yoksa hafta sonu mu yapacağına göre fiyatlar farklılaşıyor. Davet edeceğin kişi sayısı da belli olduktan sonra ortalama bir bütçe oluşturabilirsin.

FiyatlarıKapasitesi
135 TL – 180 TL250 – 1000 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları

 • Düğünden sonra sıra balayına geldiyse fazla uzaklaşmana gerek yok. Çünkü düğünün bitince balayı suiti birçok imkanla beraber emrine amade.
 • Odana gelen kahvaltı, şarap ve meyve ikramının yanı sıra 3 aylık spa üyeliği de düğün yapan çiftlere hediye ediliyor.
 • Şehir dışından gelen misafirlerin olacaksa onlar için de konaklama olanağı sunuyor.
 • Dilersen 250 kapasiteli deniz manzaralı La Sera Restaurant, dilersen 1000 kapasiteli şık Diamond Balo Salonu kapılarını açıyor.
 • Burada şef sensin. ?‍? Ödüllü şeflerin nefis lezzetleri arasında en beğendiklerini seçerek özel menüler oluşturabiliyorsun.
Eser Premium Hotel’i 360derece sanal tur ile keşfet ☝️

?Peki Eser Premium Hotel nerededir? İşte açık adresi: Fatih Mahallesi, Gazi Mustafa Kemal Caddesi, No: 11, Büyükçekmece / İstanbul.

Hemen Fiyat Al

Artemis Marin Princess Hotel

Şimdi beraber hayal edelim. Artemis Marin Princess Hotel’desin. Işık gösterileri ve seçtiğin düğün müzikleri eşliğinde kırmızı halılı gelin yolundan yürüyerek mekana giriş yapıyorsun. Bu esnada havuz başı etrafında hilton sandalyelerinde oturan davetliler, heyecanla seni ve müstakbel eşini alkışlıyor. ?

Usta şeflerin ellerinden çıkmış lezzetler masalarda yerini alıyor. Tüm bu güzel anlar da yıllar sonra bile baktığında yeniden o heyecanlı güne dönebilmen için video ve fotoğraf ile kayıt altına alınıyor. ?

Artemis Marin Princess Hotel Düğün Fiyatları

Gelelim fiyatlara. Artemis Marin Princess Hotel Büyükçekmece düğün otelleri arasında fiyatları öne çıkıyor. Yemekli düğün organizasyonu 150 TL’den başlarken, kokteylli düğün organizasyonu fiyatları 100 TL’ye kadar inebiliyor.

FiyatlarıKapasitesi
100 TL – 200 TL600 – 800 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Ayrıcalıkları

 • Dört mevsim boyunca organizasyon düzenlenebiliyor. 600 kişilik kapalı salon veya 800 kişilik havuz başı alanı arasında tercihine ve davetli sayına göre kapılarını açıyor.
 • Canlı müzik ve geniş repertuarlı orkestra düğün eğlencesine doyuruyor.?
 • Video ve fotoğraf için dışarıdan anlaşma yapmana gerek kalmıyor. ?Tüm çekimleri mekanın profesyonel çalışanları yapıyor.
 • Yemekli düğün tercih edersen standart menülerle boğuşmak yerine kendi damak tadına özel lezzetleri seçiyorsun.

? Artemis Marin Princess Hotel açık adresi ise şöyle: Kamiloba Mahallesi, İstanbul Caddesi, No: 478/1, Büyükçekmece / İstanbul.

Hemen Fiyat Al

Büyükçekmece’deki en popüler düğün otelleri burada!

En güzel Büyükçekmece kır düğünü mekanları ve düğün salonları önerilerimizin burada sonuna geldik. Peki sen bu mekanlar arasında hangisinde düğün yapmak istersin? Yorumlarda belirtmeyi ve bizimle paylaşmayı unutma.

Ayrıca danışmanlık servisimizle ücretsiz olarak iletişime geçerek beğendiğin mekanlardan fiyat almayı ve indirim kampanyalarından faydalanmayı da kaçırmamanı öneririz. Şimdiden mutluluklar dileriz. ?

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!