En İyi İnciraltı Kır Düğün Salonları ve Fiyatları

İzmir’de kır düğünü denildiğinde ilk akıllara gelen konumlardan bir tanesi Balçova’nın İnciraltı semti. İnciraltı kır düğün salonları hakkında en güncel ve en detaylı bilgileri almak ister misin? Cevap “Evet” ise bu içeriğimiz tam sana göre. Şehrin merkezinde doğa ile iç içe bir kır düğünü İnciraltı’nda seni bekliyor, üstelik çok uygun fiyatları ile! ??

En İyi İnciraltı Kır Düğün Salonları, Fiyatları

İnciraltı kır düğün mekanları tanıtımlarımıza başlamadan önce birkaç küçük detayı sana aktaralım. Ücretsiz bir şekilde mekanlardan teklif alabileceğini biliyor muydun? “Ücretsiz destek al” butonlarına tıklayarak İnciraltı kır düğünü yerlerinden fiyat teklifi alabilirsin. ?

İnciraltı Garden Life

İnciraltı Garden Life, düğün & davet başta olmak üzere kına gecesi, nişan merasimi ve sünnet gibi çeşitli organizasyonlara ev sahipliği yapıyor. 4 mevsim boyunca hizmet veren mekanın bünyesinde hem açık hem de kapalı davet alanları bulunuyor.

En İyi İnciraltı Kır Düğün Salonları, Fiyatları

Kır bahçesi düzenindeki davet alanında 500 ila 750 kişi arasında davetli ağırlanabiliyor. Ayrıca 250 ila 500 davetli ağırlanabilecek bir kapalı salon da bulunuyor. Mekanın süslenmesi ve gelin yolunda istediğin renk tül detayları kullanılıyor.

İnciraltı Garden Life Fiyatları 

İnciraltı Garden Life Kır Bahçesi, düğün fiyatlarını kişi başı olarak belirliyor. Fiyatlar düğün tarihi ve menü seçimlerine göre değişiklik gösteriyor.

Aşağıdaki tablodan İnciraltı Garden Life düğün fiyatlarını & kapasitelerini inceleyebilirsin?

Fiyatları Kapasitesi
30 TL – 80 TL 250 – 750 kişi

*Düğün fiyatları ortalama olarak verilmiştir. Hizmet içeriklerine göre değişiklik gösterebilir.

Ayrıcalıkları 

 • After party organizasyonları için ayrı mekanı mevcut.
 • Fotoğraf ve video çekimini mekan üstlenebiliyor.

İnciraltı Garden Life’ın açık adres bilgisi ise şöyle: İnciraltı Caddesi, No:12, Balçova / İzmir

Ücretsiz Destek Al

Park Hera Garden

Park Hera Garden, profesyonel bir hizmet sunuyor. Mekanın açık hava davet alanında yemekli düğünlerde 750, kokteylli düğünlerde ise 1000 kişilik kapasitesi bulunuyor. Kötü hava şartları için kapalı davet alanı da mevcut. Bu alan after-party organizasyonları için de kullanılabiliyor. ?

Yemekli düğünlerde mekan minik misafirlerini unutmayarak çocuklara özel menü de hazırlayabiliyor. Yiyecek içecek servisi 23:00’a, müzik yayını ise 24:00’a kadar devam ediyor. Mekanda düğün yapmak istiyorsan düğün tarihinden en az 3-4 ay önce iletişime geçmen gerekiyor.

Park Hera Garden Fiyatları 

Park Hera Garden’da düğün fiyatları; düğünün yapılacağı gün ve seçeceğin ikram menüsüne göre netleşiyor. Aşağıdaki tablodan ortalama kişi başı fiyatlarını ve kapasiteleri inceleyebilirsin?

Fiyatları Kapasitesi
30 TL – 100 TL 500 – 750 kişi

*Düğün fiyatları ortalama olarak verilmiştir. Hizmet içeriklerine göre değişiklik gösterebilir.

Ayrıcalıkları 

 • Mekanda misafirlerin için otopark ve vale hizmeti sağlanıyor.
 • Dekorasyon için ister mekanın organizasyon ekibi ile istersen de farklı bir organizasyon firması ile çalışabilirsin.

Park Hera Garden ile iletişim kuracaklar için mekanın açık adres bilgisi şu şekilde: İnciraltı Caddesi, Balçova / İzmir.

Ücretsiz Destek Al

Eflatun Bahçesi

İnciraltı kır düğün mekanları incelememizde şimdiki durağımız Eflatun Bahçesi. Mekan, yemekli düğünler için maksimum 750 kişilik misafir ağırlama kapasitesi barındırıyor. Kokteylli düğünlerde ise bu sayı 1000 kişi olabiliyor.

Mekan bünyesindeki organizasyon sorumlusu her konuda sana yardımcı oluyor. Eğer yemekli bir düğün yapmayı düşünüyorsan organizasyon öncesinde menü tadımı yapabiliyorsun. Menüde değişiklik yaparak kendi istediğin düğün menüsünü oluşturma imkanın da bulunuyor. 

Eflatun Bahçesi Düğün Fiyatları 

Eflatun Bahçesi İnciraltı’nda düğün fiyatları için aşağıdaki tabloyu inceleyebilirsin. Ancak aşağıda belirtilen rakamların ortalama fiyat olduğunu ve bazı değişkenlere göre farklılaştığını belirtmeden geçmeyelim.

Fiyatları Kapasitesi
30 TL – 80 TL 500 – 750 kişi

*Düğün fiyatları ortalama olarak verilmiştir. Hizmet içeriklerine göre değişiklik gösterebilir.

Ayrıcalıkları 

 • Müzik yayını ve servis hizmetleri 03:00’a kadar devam ediyor.
 • Vegan, vejetaryen, diyabet, kosher ve çocuk menüleri; seçilen menülere ek olarak isteğe göre hazırlanabiliyor.

“Eflatun Bahçesi nerededir?” diye soranlar için mekanın açık adres bilgisi şu şekilde: İnciraltı Mahallesi, Mustafa Kemal Sahil Bulvarı, No:38, Balçova / İzmir.

Keyf Park 

Keyf Park Event More, hem açık hava hem de kapalı davet alanları ile her mevsim sorunsuz bir şekilde hizmet sağlıyor. Kır bahçesi en az 500 en fazla ise 750 misafir ağırlayabiliyor. Kapalı salonunda ise daha butik davetlere uygun olarak 50 ila 100 davetli kapasitesi bulunuyor.

Yemyeşil bir bahçeye konumlanan mekanda 10 kişilik yuvarlak masalar ile oturma düzeni oluşturuluyor. Dekorasyonda beyaz ve renkli çiçeklerden oluşan aranjmanlar kullanılıyor. Masa ve sandalyeler için çeşitli seçenekler bulunuyor.

Keyf Park Düğün Fiyatları 

Keyf Park Event More’da kişi başı düğün fiyatları 30 TL’den başlıyor. Kokteylli ve hafta içi yapılacak düğünler için geçerli olan fiyat, hafta sonu 50 TL’ye yükseliyor. Mekan fiyatları hakkında daha detaylı bilgi için?

Fiyatları Kapasitesi
30 TL – 80 TL 500 – 750 kişi

*Düğün fiyatları ortalama olarak verilmiştir. Hizmet içeriklerine göre değişiklik gösterebilir.

Ayrıcalıkları 

 • Organizasyon öncesinde menü tadımı ve menüde değişiklik yapma imkanı bulunuyor.
 • Düğün sonrasında after party organizasyonu yapılabiliyor.

“Keyf Park Event More’a nasıl gidilir?” diye merak edenler için açık adres şu şekilde; İnciraltı Mahallesi, Yıldız Sokak, No:141, Balçova / İzmir.

Ücretsiz Destek Al

Gözde Kır Düğün Salonu 

Gözde Kır Düğün Salonu, hem uygun fiyatları hem de kaliteli hizmeti ile organizasyonlara ev sahipliği yapıyor. Mekanın kır bahçesi düzenindeki davet alanında yemekli düğünlerde 850, kokteylli düğünlerde ise 1000 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor. Mekan ışıklandırma sistemi ile farklı bir düğün atmosferi sunuyor. ?

Buna ek olarak kötü hava şartları için 500 kişi kapasiteli kapalı salonu da bulunuyor. Düğün öncesinde menü tadımı yaptıktan sonra menüde değişiklik talep edebiliyorsun. Dışarıdan catering firması ile çalışma imkanın da bulunuyor.

Gözde Kır Düğün Salonu Düğün Fiyatları 

En uygun İnciraltı kır düğün fiyatları Gözde Kır Bahçesi tarafından sunuluyor diyebiliriz. 10 TL’den başlayan düğün fiyatları seçimlere göre yükselebiliyor, ancak bu yükseliş cebini yakacak türden değil. ?

Gözde Kır Düğün Salonu fiyatları ve kapasiteleri için?

Fiyatları Kapasitesi
10 TL – 50 TL 400 – 850 kişi

*Düğün fiyatları ortalama olarak verilmiştir. Hizmet içeriklerine göre değişiklik gösterebilir.

Ayrıcalıkları 

 • DJ ve orkestra temini konusunda mekan sana yardımcı olabiliyor.
 • Mekan bünyesinde gelin ve damat için dans koreografisi eğitimi hizmeti sağlıyor. ??

Gözde Kır Düğün Salonu nerededir dersen mekanın açık adres bilgisi şöyle: İnciraltı Mahallesi, İnciraltı Caddesi, No:43, Balçova / İzmir.

Ücretsiz Destek Al

Saklı Bahçe

Saklı Bahçe, en popüler İnciraltı kır düğün mekanları arasında ilk sıralarda yer alıyor. Mekan bünyesinde 1000 kişilik kapasiteli bir kır bahçesi ve 500 kişilik kapasiteli bir kapalı düğün salonu bulunuyor. Mekan özellikle kalabalık düğünler için oldukça tercih ediliyor.

Saklı Bahçe organizasyon ekibi masa ve dekorasyon süslemeleri çin sana birçok seçenek sunuyor. Mekan misafirlerin için istek üzerine diyabetik, çocuk menüsü, vegan ve vejetaryen gibi özel menüler de hazırlayabiliyor.

Saklı Bahçe Düğün Fiyatları 

Saklı Bahçe’de düğün fiyatları 80 TL’den başlıyor. Hafta içi ve hafta sonu farklı fiyat tarifesi uygulayan mekanda menü seçimleri de fiyatları etkiliyor.

Aşağıdaki çizelgeden Saklı Bahçe’nin en güncel fiyatlarını takip edebilirsin?

Fiyatları Kapasitesi
80 TL – 150 TL 250 – 1000 kişi

*Düğün fiyatları ortalama olarak verilmiştir. Hizmet içeriklerine göre değişiklik gösterebilir.

Ayrıcalıkları 

 • Fotoğraf ve video çekimi hizmeti mekan tarafından sağlanabiliyor.
 • Mekan bünyesindeki organizasyon sorumlusu ile düğün öncesi toplantılar gerçekleştirebilirsin.

Mekanın açık adres bilgileri şu şekilde; İnciraltı Mahallesi, Bahçelerarası Yolu, No:40, Balçova / İzmir.

Ücretsiz Destek Al

Mercan Restaurant & Kır Düğünü

Mercan Restaurant, kapalı ve açık hava davet alanları ile düğün, kına, sünnet ve nişan organizasyonlarına ev sahipliği yapıyor. Kır bahçesinde 1000, kapalı salonda ise 300 kişilik davetli kapasitesi bulunuyor. Restaurant disiplinine sahip olan mekan, menüleri ile de göz kamaştırıyor.

Kır bahçesi içinde bulunan manolya ağaçları hem dekorasyona artı sağlıyor hem de davet alanını mis gibi kokutuyor. Mekan geniş dans pisti ile misafirlerinle sana konforlu bir eğlence fırsatı veriyor. Organizasyon öncesinde menü tadımı yapabilirsin.

Mercan Restaurant Kır Düğünü Fiyatları 

“Mercan Restaurant’ta düğün fiyatları ne kadar?” sorusu bir hayli popüler. Mekanda düğün fiyatları menü seçimlerine ve düğün tarihine bağlı olarak değişse de ortalama rakamın 75 TL olduğunu söyleyebiliriz.

Mercan Restaurant düğün fiyatları ve kapasiteleri hakkında daha detaylı bilgi için?

Fiyatları Kapasitesi
50 TL – 100 TL 200 – 1000 kişi

*Düğün fiyatları ortalama olarak verilmiştir. Hizmet içeriklerine göre değişiklik gösterebilir.

Ayrıcalıkları 

 • Mekanda 500 araçlık ücretsiz otopark ve vale hizmeti bulunuyor. Ayrıca bu alan özel bir güvenlik ile korunuyor.
 • Video ve fotoğraf çekimi için dışarıdan bir multimedya ekibi ile çalışabilirsin.

Mercan Restaurant açık adresi şu şekildedir; İnciraltı Caddesi, No: 98, Balçova / İzmir.

Ücretsiz Destek Al

Beyaz Ev Kır Düğün Salonu 

İnciraltı kır düğün yerleri arasında tecrübesi ile dikkat çeken Beyaz Ev’e konuk oluyoruz. Beyaz Ev, düğün haricinde kına, söz, sünnet ve nişan törenlerinde de hizmet sağlıyor. Mekanın bünyesinde üç farklı davet alanı bulunuyor.

Mekanda 750 ve 200 kişilik olmak üzere iki adet kır bahçesi bulunuyor. Her hava durumunda hizmet sağlayabilecek kapalı salonunda ise 170 kişilik davetli kapasitesi bulunuyor. Mekan dekorasyon konusunda da oldukça fazla seçeneğe sahip.

Beyaz Ev Kır Düğün Fiyatları 

Beyaz Ev İnciraltı’nda kır düğünü fiyatları 50 TL’den başlıyor. Davetli sayısı ve mekandan talep edilen ek hizmetler fiyatları arttıran unsurlar arasında yer alıyor. Daha detaylı fiyat bilgisi için?

Fiyatları Kapasitesi
50 TL – 100 TL 100 – 750 kişi

*Düğün fiyatları ortalama olarak verilmiştir. Hizmet içeriklerine göre değişiklik gösterebilir.

Ayrıcalıkları 

 • Mekan gelin ve damat için hazırlanma odasına ek olarak çiftin yakınları için de birer hazırlanma odası tahsis ediyor.
 • Misafirlerin davet alanında karşılama hostesleri tarafından kokteyller ile karşılanıyor. ?

Beyaz Ev Kır Düğün Salonu’nun açık adres bilgileri şöyle: İnciraltı Mahallesi, Mustafa Kemal Sahil Bulvarı, No:28, Balçova / İzmir.

Ücretsiz Destek Al

Kumsal Düğün Salonu 

İnciraltı, Balçova ve Narlıdere üçgeni arasında yer alan Kumsal Düğün & Davet, açık ve kapalı davet alanları ile dört mevsim boyunca hizmet veriyor. Organizasyon tecrübesi üst düzeyde olan mekan, etkinlik danışmanlığı hizmeti ile ön plana çıkıyor.

Mekanın kır bahçesi 1000 kişilik kapasitesi ile kalabalık düğünler için tercih ediliyor. Mekanın kapalı salonunda ise 750 misafir ağırlanabiliyor. Her iki davet alanının dekorasyonunda beyaz rengi tercih ediliyor.

Kumsal Düğün Salonu Fiyatları 

Kumsal Düğün & Davet fiyatları, yemekli ve kokteylli paketlere göre değişkenlik gösteriyor. Kumsal’da yemekli düğün fiyatları ortalama 65 TL olarak önümüze çıkıyor.

Aşağıdaki çizelgeden Kumsal Düğün & Davet’in fiyatları ile ilgili daha ayrıntılı bilgi alabilirsin?

Fiyatları Kapasitesi
30 TL – 80 TL 500 – 1000 kişi

*Düğün fiyatları ortalama olarak verilmiştir. Hizmet içeriklerine göre değişiklik gösterebilir.

Ayrıcalıkları 

 • Gelin yolu, gelin tagı, fotoğraf çekim alanları ve özel tasarım nikah masası ile mekan görsel anlamda seni tatmin edecek düzeyde.
 • Mekan bu görsel olanaklara ek olarak kişiye özel düğün teması tasarımı ve mekan giydirilmesi gibi olanaklar sunuyor.

Kumsal Düğün & Davet açık adresi şu şekildedir; İnciraltı Mahallesi, Yağmur Sokak, No:14, Balçova / İzmir.

Ücretsiz Destek Al

Gurme Garden

Ziyafet tadında bir kır düğünü mü düzenlemek istiyorsun? Mutfak ekibi en iyi İnciraltı kır düğün bahçeleri arasında yer alan Gurme Garden ile tanışmalısın. Özel menü seçenekleri ile de dikkat çeken mekan, kokteylli etkinlikler için de kalın bir atıştırmalık menüsü barındırıyor.

Mekana kendi aracı ile gelen misafirlerin için otopark ve vale hizmeti de sağlanıyor. Düğün öncesinde prova imkanı sağlayan mekanın organizasyon danışmanlığı da bulunuyor.

Gurme Garden Düğün Fiyatları 

Gurme Garden’da düğün fiyatları yemekli veya yemeksiz menü seçeneklerine ve düğünün yapılacağı güne göre netleşiyor. Eğer istersen ücretsiz danışmanlık hattımızı arayarak Gurme Garden’ın DüğünYardımcısı.com’a özel fiyatlarını öğrenebilirsin.

Aşağıdaki çizelgeyi Gurme Garden’ın ortalama fiyatlarından haberdar olman için hazırladık?

Fiyatları Kapasitesi
30 TL – 50 TL 200 – 1200 kişi

*Düğün fiyatları ortalama olarak verilmiştir. Hizmet içeriklerine göre değişiklik gösterebilir.

Ayrıcalıkları 

 • Mekan, isteğine göre DJ & orkestra temini sağlayabiliyor.
 • Teleferik manzarası ile de dikkat çeken mekanın içerisinde çocuk oyun alanı bulunuyor.

Gurme Garden açık adresi şu şekildedir; İnciraltı Mahallesi, Haydar Aliyev Bulvarı, No:63/1, Balçova / İzmir.

Ücretsiz Destek Al

Gloria Garden

İnciraltı kır düğün salonları arasında şıklığı ile dikkat çeken Gloria Garden ile tanıtımlarımıza devam edelim. Gerek süslemeleri gerek ise de aksesuarları ile şıklığını pekiştiren mekan, butik etkinlikler için de sıklıkla tercih ediliyor.

Mekanın sağladığı organizasyon sorumlusu düğünün planlanmasında sana yardımcı oluyor. Düğünden sonra after party organizasyonu imkanı da bulunan mekanda bunun için farklı bir alan da hazırlıyor. Mekanda misafirlerin için ücretsiz otopark ve vale hizmeti sağlanıyor.

Gloria Garden Düğün Fiyatları 

Gloria Garden’da düğün fiyatları 30 TL ile 80 TL arasında şekilleniyor. Kokteylli düğünler için karşımıza çıkan ortalama rakam 40 TL iken bu fiyat yemekli düğünler için 65 TL’ye yükseliyor.

Gloria Garden fiyatları ve kapasiteleri hakkında daha detaylı bilgi için?

Fiyatları Kapasitesi
30 TL – 80 TL 100 – 2000 kişi

*Düğün fiyatları ortalama olarak verilmiştir. Hizmet içeriklerine göre değişiklik gösterebilir.

Ayrıcalıkları 

 • Yemekli düğünler için istek üzerine diyabet, vejetaryen, kosher ve çocuklara özel menüler hazırlanabiliyor.
 • Mekanda engelli girişi, engelli tuvaletleri, mescit, bebek bakım odası ve çocuk parkı gibi misafirlerine konfor sağlayacak her şey mevcut.

Gloria Garden açık adresi şu şekildedir; İnciraltı Caddesi, No:56, Balçova / İzmir.

Ücretsiz Destek Al

Temiz Bahçe

Şıklık demişken Temiz Bahçe‘den de bahsetmeden olmaz. Hem görselliği hem de organizasyon tecrübesi ile dikkat çeken İnciraltı kır düğün mekanı, after-party etkinliği ile de sınırsız bir eğlence sunuyor. Mekan, son teknoloji ışık – ses & sahne sistemleri ile de büyük beğeni topluyor.

Mekan dekorasyonunda beyaz renk ile birlikte rengarenk balonlar ve tüller kullanılıyor. Yemekli düğünlerde kırmızı veya beyaz et menü seçeneği dışında vejetaryen ve çocuklara özel menü seçenekleri bulunuyor.

Temiz Bahçe Düğün Fiyatları 

“Temiz Bahçe’de düğün fiyatları ne kadar?” veya “Temiz Bahçe kaç kişilik?” sorularını sen bize yöneltmeden biz hemen cevaplayalım?

Fiyatları Kapasitesi
60 TL – 100 TL 250 – 1000 kişi

*Düğün fiyatları ortalama olarak verilmiştir. Hizmet içeriklerine göre değişiklik gösterebilir.

Ayrıcalıkları 

 • Dışarıdan bir organizasyon firması ile çalışma imkanın bulunuyor.
 • DJ ve orkestra mekan tarafından temin edilebiliyor.

Temiz Bahçe kır düğünü mekanının açık adresi ise şöyle: İnciraltı Mahallesi, Bakü Caddesi, No:3, Balçova / İzmir.

Ücretsiz Destek Al

İnciraltı’nda daha fazla kır düğünü mekanı incelemek ister misin?

Biyer Event Hall

En popüler İnciraltı kır düğün mekanları arasında başı çeken Biyer Event Hall ile devam ediyoruz. Bohem bir düğün teması barındıran Biyer, geniş hizmet yelpazesi ile misafirlerden tam puan alıyor. Ayrıca mekan, kişiye özel düğün teması hizmeti gibi özel servisler de sunuyor.

Organizasyon sorumlusu düğünün her detayı ile ilgileniyor. Gelin yolu, gelin tagı, masa süslemeleri ve kullanılan her aksesuar senin seçimlerin doğrultusunda hazırlanıyor. Organizasyon öncesinde menü tadımı ve menüde değişiklik yapabiliyorsun.

Biyer Event Hall Düğün Fiyatları 

Biyer Event Hall’da düğün fiyatları 100 TL’den başlıyor. 200 TL’ye kadar yükselen kişi başı düğün fiyatları; davetli sayısı, düğün tarihi, konsept seçimi, menü tercihi ve ek taleplere göre en net halini alıyor.

Biyer Event Hall düğün fiyatları ve kapasiteleri hakkında en güncel bilgiler için?

Fiyatları Kapasitesi
100 TL – 200 TL 250 – 1000 kişi

*Düğün fiyatları ortalama olarak verilmiştir. Hizmet içeriklerine göre değişiklik gösterebilir.

Ayrıcalıkları 

 • Mekan bünyesinde profesyonel bir multimedya ekibi yer alıyor.
 • Biyer Event Hall, dışarıdan anlaşma sağladığın organizasyon şirketi için tüm gereklilikleri sağlayabiliyor.

Biyer Event Hall açık adresi şu şekildedir; İnciraltı Mahallesi, Yenikale Sokak, No:3, Balçova / İzmir.

Ücretsiz Destek Al

Balçova konumlu davet alanları DüğünYardımcısı.com’a özel fiyatları ve kampanyaları ile seni bekliyor!

Case De Garden

Hem şehrin merkezinden uzaklaşmamak hem de doğa temalı bir düğün gecesi yaşamak isteyenler için Casa De Garden doğru adres diyebiliriz. İnciraltı – Sahilevleri yolu üzerinde yer alan kır düğün bahçesi, profesyonel hizmet sunuyor. Mekanın müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığını da belirtmeden geçmeyelim.

Mekan dekorasyon konusunda sana birçok konsept seçeneği sunuyor. Rustik ya da istediğin daha farklı bir konsept senin için eksiksiz hazırlanıyor. Yemekli düğünlerde organizasyon öncesi menü tadımı yaparak istediğin menüyü oluşturabilirsin.

Case De Garden Düğün Fiyatları 

Case De Garden’da kokteylli düğün fiyatları hafta içi 80 TL’den başlıyor. Bu rakam hafta sonu yapılacak kokteylli düğünler için 100 TL’ye yükseliyor. Eğer Casa De Garden yemekli bir düğün gerçekleştirmek istiyor isen ortalama 150 TL’yi gözden çıkarmalısın.

Mekan fiyatları ve kapasiteleri hakkında en güncel bilgileri takip etmek için?

Fiyatları Kapasitesi
80 TL – 150 TL 500 – 1000 kişi

*Düğün fiyatları ortalama olarak verilmiştir. Hizmet içeriklerine göre değişiklik gösterebilir.

Ayrıcalıkları 

 • Mekan tarafından çiftlere ilk dans kursu veriliyor. ??
 • Düğün sonrası after-party organizasyonu ile eğer istersen eğlence tüm hızı ile devam ediyor.
 • Kına gecesi özelinde mekanın sunduğu olanaklar ve paketler de gelin adayları tarafından büyük bir ilgi görüyor.

Case De Garden açık adres bilgisi şu şekilde: İnciraltı Mahallesi, Mustafa Kemal Sahil Bulvarı, Sahilevleri Yolu, No:48, Balçova / İzmir.

Ücretsiz Destek Al

Kına gecesi için mekan mı arıyorsun? Balçova’daki seçeneklere göz atmaya ne dersin? Cevap “Evet” ise seni şöyle alalım.

Cuba Garden

En iyi İnciraltı kır düğün salonları tanıtımlarımızı Cuba Garden ile noktalıyoruz. Cuba Garden düğün haricinde birçok etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Nikah töreni, mezuniyet partisi, kına gecesi, sünnet düğünü, nişan & söz merasimi… Organizasyon anlamında en geniş yelpazeyi sunan bir mekan ile karşı karşıyasın.

Mekan dekorasyon konusunda da oldukça iddialı. Masa aksesuarlarından sandalye süslerine kadar her detay senin zevklerine göre düzenleniyor. After party organizasyonu yapma imkanın da bulunuyor. Mekanın bunun için ayrı bir davet alanı bulunuyor.

Cuba Garden Düğün Fiyatları 

Cuba Garden düğün fiyatları yemekli ya da yemeksiz menü seçimleri ve düğün tarihine göre şekilleniyor. Aşağıda yer alan tablodan fiyatları inceleyebilirsin.

Fiyatları Kapasitesi
80 TL – 150 TL 250 – 550 kişi

*Düğün fiyatları ortalama olarak verilmiştir. Hizmet içeriklerine göre değişiklik gösterebilir.

Ayrıcalıkları 

 • Mekan, en popüler İzmir düğün orkestraları arasında yer alan Smyrna Art ile çalışıyor.
 • Mekan mutfağı, isteğe göre vejetaryen ve çocuklara özel menü seçenekleri de çıkartabiliyor.

Cuba Garden açık adresi şu şekilde; Bahçelerarası Mahallesi, Mustafa Kemal Sahil Bulvarı, No:1, Balçova / İzmir.

Ücretsiz Destek Al

Balçova’da daha fazla kır düğünü mekanı incelemeye ne dersin? Haydi devam edelim!

En iyi İnciraltı kır düğün salonları ve fiyatları yazımızın burada sonuna geliyoruz. Yazımızda mekanlar hakkında karar vermeni sağlayacak her bilgiye yer verdik.

Düğün mekanı seçiminde hala kararsızsan her zaman bizimle iletişime geçebilirsin. Ücretsiz Düğün Yardımcın’dan destek alabilir ya da DüğünYardımcısı.com’un ücretsiz danışmanlık hattını arayabilirsin! ?

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!