En İyi Kaynaklar Kır Düğün Salonları

Hayallerini doğa ile iç içe olacağın bir kır düğünü mü süslüyor? İzmir’in Buca ilçesine bağlı Kaynaklar seçebileceğin en doğru konum olabilir. Yazımızın devamında bu konuma ait birçok tavsiye ve öneriyi bir araya getirdik. En iyi Kaynaklar kır düğün salonları ile tanışmak istersen okumaya devam edebilirsin??

“Kaynaklar’da kır düğünü fiyatları ne kadar?” diye merak edersen eğer fiyatların 30 TL ile 50 TL aralığında başladığını şimdiden söyleyelim. Kaydırarak ulaşabileceğin içeriğimizde mekanların en güncel fiyatları ve ayrıcalıkları tek tek belirtildi. Öyleyse hiç bekletmeden daha fazla bilgi alabileceğin içeriğimize devam edelim. ?

Kristal Garden Kır Düğün Salonu

Seni tatlı mı tatlı bir mekan ile tanıştırmak üzere yazımıza başlıyoruz. Kaynaklar mahallesinde bulunan Kristal Garden Kır Düğün Salonu ufak ama etkileyici bir organizasyona ev sahipliği yapıyor. Bunu da ilk olarak hayallerini ve zevklerini dinleyerek yapıyor.

Böylece masaların ve mekanın süslemesinden oturma düzenine kadar her şeyi isteklerin doğrultusundan gerçekleştiriyor. Ayrıca güler yüzlü ekibi ve minik ikramlarıyla misafirlerini en güzel şekilde karşılamayı da ihmal etmiyor. ?

Kristal Garden Kır Düğün Salonu Fiyatları

Kristal New Garden Kır Düğün Salonu fiyatları yalnızca 30 TL’den başlıyor. Fiyatlarda en belirleyici etken ise hafta içi ve hafta sonu seçimleri oluyor. Güncel fiyat aralığı için aşağıdaki tabloyu inceleyebilir veya ücretsiz teklif al butonuna tıklayabilirsin. ??

Fiyatları Kapasitesi
30 TL – 50 TL 500 – 750 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Ayrıcalıkları

 • Dışarıdan catering firması getirmene olanak sağlıyor. ??
 • 100 araç kapasitesinde otopark ve vale hizmeti sunuyor. ?
 • After party alanıyla eğlencen gece yarısı da devam edebiliyor. ??

Kristal Garden Kır Düğün Salonu adresi: 29 Ekim Mahallesi, Arazi İçi Sokak, No:22/1, Buca / İzmir.

Ücretsiz Destek Al

Yayla First Düğün Salonu

Buca’nın Kaynaklar ilçesinde hizmet veren bir başka mekanı ise Yayla First Kır Düğün Salonu oluyor. Mekanın süslemesinde kullandığı çiçek aranjmanlar ve ışıklar ufak bir kır bahçesini andırıyor. Gelinler tarafından en sevilen özelliği ise giriş yolu oluyor.

Orkestrasıyla da meşhur olan mekan, misafirlerini enstrümantal müziklerle karşılıyor. Son olarak havai fişek ve volkan gösterileriyle bu özel gününün heyecanını ikiye katlıyor. ??

Yayla First Düğün Salonu Fiyatları

Yayla First Düğün Salonu geniş fiyat yelpazesi sunuyor. Hafta içi gerçekleştireceğin düğün organizasyon fiyatları kişi başı minimum 30 TL ile 70 TL aralığında görülüyor. Hafta sonu tercihinde ise kişi başı fiyatları 100 TL’ye kadar değişiklik gösterebiliyor. Sana sunulan paketlerin içeriğine ise mekan süsleme, kokteyl, yemek gibi menü içerikleri ve ekstra hizmetler giriyor.

Fiyatları Kapasitesi
30 TL – 100 TL 750 – 1000 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Ayrıcalıkları

 • Trio karşılama orkestrası en güzel ayrıcalıklarının başında geliyor. ?
 • Işıklandırma ve sahne sistemiyle göz alıyor. ✨?
 • Profesyonel ekipman ve fotoğraf ekibiyle tüm gününü kayıt altına alıyor. ?

Yayla First Düğün Salonu adresi: 29 Ekim Mahallesi, 2202. Sokak, No:1, Buca / İzmir.

Ücretsiz Destek Al

Esinti Düğün Salonu

Görkemli bir kır düğününe hazır mısın? Esinti Düğün Salonu profesyonel ışık ve sahne sistemiyle benzerini aratmayan bir düğün yaşatıyor. Gelin ve damat masasından davetli masalarına kadar loş ışıklarla süslenen mekanda bohem dekorlarda unutulmuyor.

Masaların üzerinde mum, çiçekler, el yapımı tasarımlar ve tahta suplalar ile kır düğününe yaraşır bir süsleme yapılıyor. Kısaca diyebiliriz ki kır düğününe yakışır ufak detaylar düşünülürken modern detaylardan da kaçınılmıyor. ?☘

Esinti Düğün Salonu Fiyatları

Esinti Kır Düğün Salonu fiyatları kişi başı 30 TL’den başlayıp 110 TL’ye kadar değişebiliyor. Fiyatlar ise menü içeriğine, düğün tarihine ve ekstra hizmetlere göre belirleniyor. Başlangıç paketlerine pasta, sınırsız meşrubat ve mekan süslemesi dahil oluyor. ??

Fiyatları Kapasitesi
30 TL – 110 TL 750 – 1000 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Ayrıcalıkları

 • Misafirlerini en iyi şekilde karşılamak için hoş geldin kokteylli ikram ediyor. ??
 • 1.000 araç kapasitesindeki otopark hizmetiyle davetlilerin park sorununu çözüyor. ?
 • Mekanın süslemesi için dışarıdan bir organizasyon firması getirmek istersen de buna olanak sağlıyor.

Esinti Düğün Salonu adresi: 29 Ekim Mahallesi, 2213. Sokak, Buca / İzmir.

Ücretsiz Destek Al

Kırçiçeği Düğün Salonu

Seni tanıştıracağımız Kırçiçeği Düğün Salonu her anlamda çok çeşitli bir hizmet yelpazesi sunuyor. Öncelikle daha önce hiçbir salonda karşılaşamayacağın çeşitlilikte dekorasyon olanaklarıyla göz alıcı olduğunu söyleyebiliriz. Sevilen bir başka ayrıcalığı ise birden fazla davet alanı bulundurması oluyor.

İzmir’de kapalı düğün salonları sayısı biraz az olduğunu görüyoruz. Fakat burada hem kapalı salon hem açık davet alanı hem de havuz başı alanı bulunuyor. Tüm bu alanlara ek olarak farklı dizayn seçenekleriyle nikah alanını da ayrı tutuyor. ?

Kırçiçeği Düğün Salonu Fiyatları

Hayallerinin ötesinde bir düğün yaşatacak olan Kırçiçeği Event Hall fiyatları kişi başı 50 TL’den başlıyor. Başlangıç paketi içerisinde mekan tarafından belirlenmiş süsleme, DJ, pasta ve meşrubat bulunuyor.

Eğer hafta sonu ve yemekli bir düğün gerçekleştirmek istersen fiyatlarında değişiklikler görülebiliyor. Kişi başı fiyatları hakkında en net bilgiye aşağıdaki tablomuzdan ulaşabilirsin: ??

Fiyatları Kapasitesi
50 TL – 130 TL 1000 – 2000 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Ayrıcalıkları

 • 2.000 kişi kapasitesindeki davet alanlarıyla hem butik hem de kalabalık düğünlere ev sahipliği yapıyor. ????
 • Kapalı davet alanı bulundurması diğer Kaynaklar düğün salonları arasında ön plana çıkıyor.
 • Benzersiz ve geniş bir dekorasyon seçeneği bulunuyor. ?

Kırçiçeği Düğün Salonu adresi: Atatürk Caddesi, 2215 Sokak, No:3, Kaynaklar – Buca / İzmir.

Ücretsiz Destek Al

Life Park Düğün Salonu

Kaynaklar konumunda bulunan Life Park Düğün Salonu, her detayıyla kendine aşık ediyor. Geniş bir alana kurulu olan tesisinde birbirinden çeşitli davet alanları bulunuyor. Bunlar arasında kır düğününü beraberinde gerçekleştirebileceğin havuz başı alanı ve olası hava durumlarına karşı kapalı salonu bulunuyor.

Mekanın atmosferine uygun vintage detaylar; antika ürünler, kahverengi tonlar, makrome ve kişiye özel tasarımlarla sağlanıyor. Fotoğraf çekimleri için birçok fotoğraf alanı bulundururken düğün klipleri içinde muhteşem bir ambiyansı olduğunu söyleyebiliriz. ??

Life Park Düğün Salonu Fiyatları

Life Park Düğün Salonu gibi harika bir mekan için başlangıç fiyatları kişi başı 40 TL ile 100 TL aralığında görülüyor. Fiyatlarındaki değişikliğin en başlıca sebepleri arasında davet alanı, mekanın süslemesi, fotoğraf çekimi, menü seçimi ve konaklama hizmetleri oluyor.

Fiyatlar hakkında daha detaylı bilgi için ücretsiz teklif al butonumuza tıklamayı ve tablomuza göz atmayı unutma: ??

Fiyatları Kapasitesi
40 TL – 100 TL 2000 – 3000 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Ayrıcalıkları

 • Birden fazla davet alanı bulundurmasıyla tarzına uygun olan mekanı tek bir alanda bulabiliyorsun. ??
 • Kişiye özel tasarımlar ve mekan süslemesiyle benzersiz bir ortam sunarak tamamen seni yansıtan bir ambiyans yaratıyor. ?
 • Gelin ve damat için iki ayrı hazırlanma odası temin ediyor.

Life Park Düğün Salonu adresi: 29 Ekim Mahallesi, 2205 Sokak, No:16, Buca / İzmir.

Ücretsiz Destek Al

Sembol Garden Düğün Salonu

Sembol Garden Düğün Salonu ile hayallerinin ve beklentinin üzerinde bir güne hazır ol. Dört bir yanı doğa ile çevrili olan bu mekanda kır düğününü doyasıya yaşayabiliyorsun. Yeşil çimlerin üzerine kurulmuş olan beyaz masaları istediğin ton ve dekorda süsleme imkanın bulunuyor.

En güzel yanı ise profesyonel fotoğraf ekibinin olması oluyor. Böylece en özel anların ölümsüzleşiyor. Çekilen video ve fotoğraflar ise düğün sonrası sana hediye ediyor. ? ?

Sembol Garden Düğün Salonu Fiyatları

Kaynaklar Sembol Garden Düğün Salonu fiyatları kişi başı 40 TL’den başlıyor. Fiyatlara ise fotoğraf hizmeti, ikramlar ve mekanın süslemesi dahil oluyor. Fiyatların belirlenmesinde düğün tarihi etkili oluyor ve ekstra hizmet seçeneklerinde de fiyatlar değişebiliyor.

Fiyatları Kapasitesi
40 TL – 100 TL 1000 – 2000 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Ayrıcalıkları

 • 1.000 kişiye kadar konaklama hizmetiyle hem balayı hem de düğün organizasyonu imkanı sunuyor.
 • Ulaşım olarak merkezi bir konumda yer alması misafirlerin açısından kolaylık sağlıyor.
 • Büyük barkovizyon ekran ile beraber slayt yapma imkanı sunuyor.

Sembol Garden Düğün Salonu adresi: Atatürk Caddesi, No:225, Kaynaklar – Buca / İzmir.

Vera Düğün Salonu

Vera Kır Düğünü Salonu‘nun romantik atmosferine bayılacaksın! Her köşesinde mutlaka kalp, love yazısı ya da kırmızı tonlara rastlaman mümkün. Gelin damat masasının bulunduğu yerde kocaman bir kalbin içine yerleştirilmiş. Mekanın girişinde ise misafirlerini karşılamak için kişiye özel tasarlanmış bir alanı bulunuyor.

Burada isterlerse anı defterine birkaç güzel söz yazabilir isterlerse de fotoğraf çekilebilirler. Tüm bunlar aşkını en güzel şekilde taçlandırmak ve akıllardan çıkmayacak bir gün gerçekleştirmek için yapılıyor. ?

Vera Düğün Salonu Fiyatları

Kaynaklar düğün salonları içerisinde en uygun fiyatları sunan Vera Kır Düğün Salonu bütçeni asla zorlamıyor. Hafta içi ve ikramlı düğün gerçekleştirmek istersen kişi başı fiyatları sadece 10 TL’den başlıyor. Yemekli organizasyonlarda ise kişi başı fiyatları yalnızca 50 TL’ye kadar değişiklik gösteriyor.

Fiyatları Kapasitesi
10 TL – 50 TL 2000 – 3000 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Ayrıcalıkları

 • Yemekli organizasyonlarında düğün öncesi menü tadımı ve menüde değişiklik yapma imkanı veriyor. ???‍?
 • Kendi bünyesinde canlı müzik orkestra ve DJ temin ediyor. ?
 • En uygun fiyatlara en iyi hizmetleri sağlıyor. ??

Vera Düğün Salonu adresi: 29 Ekim Mahallesi, Atatürk Caddesi, No:158, Buca / İzmir.

Ücretsiz Destek Al

Masal Düğün Salonu

Masal Garden Düğün Salonu Kaynaklar’ın en iyi kır düğünü mekanları arasında bulunuyor. Böylece birçok çift tarafından da çok seviliyor. Bunun başlıca sebebi ise bir düğün organizasyonunda ne gerekliyse A’dan Z’ye karşılıyor.

Eğer klişelerden uzak, farklı ve akılda kalıcı bir gün yaşamak istersen asansörlü sahne dans gösterisi bile sunuyor. Bunlara ek olarak gelin başı, makyajı, yardımcı nedime ve düğün planlayıcı gibi hizmetleri bulunuyor. ?

Masal Düğün Salonu Fiyatları

Kaynaklar Masal Park Düğün Salonları oldukça makul fiyatlar sunuyor. Minimum kişi başı fiyatları ise 25 TL’den başlıyor. Bu fiyat başlangıcı hafta içi ve ikramlı düğün organizasyonları için geçerli olmakla beraber kokteyl ve yemekli menü seçeneklerinde fiyatlarda değişiklik görülüyor. Aşağıda senin için oluşturduğumuz listeden detaylı fiyat bilgisi alabilirsin: ??

Fiyatları Kapasitesi
25 TL – 60 TL 750 – 1000 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Ayrıcalıkları

 • Ücretsiz otopark ve vale hizmetiyle misafirlerini en güzel şekilde karşılıyor. ??‍??
 • Buca gölet kenarında oluşuyla kolay bir ulaşım sağlıyor. ?
 • Minikleri de unutmayan mekan onlar için ufak bir oyun alanı hizmeti veriyor.??

Masal Düğün Salonu adresi: 29 Ekim Mahallesi, 2205. Sokak, No:22, Kaynaklar – Buca / İzmir.

Ücretsiz Destek Al

Buca’da daha fazla davet alanı incelemeye hazır mısın? Buraya!

Tria Garden

Rüya gibi bir geceye hazır mısın? Tria Garden şık bir davet alanı sunarken eğlenceyi de ikince plana atmıyor. Üstelik 50 kişiye kadar konaklama imkanıyla uzun bir kutlama yapabilirsin.

Düğün öncesi bekarlığa veda partisi, kına gecesi gibi organizasyonları da burada yapabilirsin. Ayrıca tüm davetlerinde 2.000 kişi kapasitesinde havuz başı ve açık hava davet alanıyla kutlama imkanın bulunuyor. ???

Tria Garden Fiyatları

Tria Garden, Kaynaklar konumunda otelde düğün gerçekleştirmek isteyen çiftlere cazip fiyat seçenekleri sunuyor. Kokteylli düğün fiyatları kişi başı 50 TL’den başlarken yemekli düğün fiyatları 150 TL’ye kadar değişebiliyor. Fiyatların belirlenmesinde menü içeriği kadar etkinlik tarihi de önemli rol oynuyor. ?

Fiyatları Kapasitesi
50 TL – 150 TL 1000 – 2000 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Ayrıcalıkları

 • Düğün öncesi ve düğün günü tüm anlarında yanında olacak bir organizasyon sorumlusu temin ediliyor. ??‍?
 • Fotoğraf ve video çekimlerine ek olarak dış çekim ve düğün hikayesi oluşturma ayrıcalığın bulunuyor. ?
 • Bekarlığa veda partisini gerçekleştirebileceğin en benzersiz mekanlar arasında bulunuyor.

Tria Garden adresi: 29 Ekim Mahallesi, 2202. Sokak, No:18/1, Kaynaklar – Buca / İzmir.

Kapalı bir alana mı ihtiyacın var? Buca düğün salonları seni bekliyor!

Karnaval Luxury

İzmir’in gözde mekanlarından Karnaval Luxury’i çok seveceğini şimdiden söyleyebiliriz. Bu şaşalı mekan, giriş yolundan ışıklandırmasına ve sahnesine kadar çok konuşulacak! Düğüne girişiniz uzun bir merdivenle oluyor, ardından havuzun ortasında bulunan pistte ilk dansınızı gerçekleştiriyorsunuz.

Sonrası ise saat 24.00’a kadar kesintisiz eğlence oluyor. Eğer yemekli bir düğün gerçekleştirmek istiyorsan usta aşçıların elinden ve şık sunumlar eşliğinde her damağa uygun menü seçenekleri bulunuyor. ?

Karnaval Luxury Fiyatları

Karnaval Luxury kişi başı fiyatları 50 TL’den başlıyor. Hafta sonları ve yemekli düğün tercihinde kişi başı fiyatları değişebiliyor. Eğer hayallerindeki mekanı burada bulduysan en az 6 hafta öncesinde iletişime geçmelisin. Böylece istediğin tarihte ve hizmette düğününü gerçekleştirebilirsin. ☎

Fiyatları Kapasitesi
50 TL – 100 TL 3000 – 3500 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Ayrıcalıkları

 • Kalabalık bir düğün gerçekleştirmek Karnaval Luxury ‘nin 3.000 kişilik alanıyla hayal olmaktan çıkıyor.
 • Yöresel oyunlardan modern danslara kadar gösteriler düzenleyebiliyor. ????
 • Düğünün gece yarılarına kadar sürsün istersen after-party alanı sunması hoşuna gidecek ayrıcalıkları arasında bulunuyor. ?

Karnaval Luxury adresi: 29 Ekim Mahallesi, Atatürk Caddesi, No:148, Buca / İzmir.

Ücretsiz Destek Al

Gözde Garden

Romantik ve aynı zamanda bohem dekorasyonuyla büyüleyen bir başka mekan ile daha karşındayız. Kaynaklar Gözde Garden Kır Düğün Salonları davet alanının dekorasyonunda dantel, şömine, mum ve loş ışıklandırmalarla sıcak bir ambiyans oluşturuyor. Oldukça geniş bir alana sahip olan mekanın içerisinde birden fazla fotoğraf alanı bulunuyor.

Üstelik mekanın kendi bünyesinde fotoğraf ekibi bulunması seni ekstra bir arayıştan kurtarıyor. Bir de sana ufak bir ipucu verelim istiyoruz. Mekanda özellikle gün batımında birkaç poz çekilebilirsen efsane anıların olacaktır. Bizden söylemesi ??

Gözde Garden Fiyatları

Gözde Garden fiyatları kişi başı 30 TL ile 50 TL aralığında seyrediyor. Mekanın fiyat açısından en güzel ayrıcalıklarından biri de mekan süslemesinin ve sınırsız içeceğin başlangıç fiyatlarına dahil olması oluyor. Fiyatlar hakkında daha fazla bilgi alma için ücretsiz teklif al butonuna tıklayabilirsin. ????

Fiyatları Kapasitesi
30 TL – 50 TL 750 – 1000 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Ayrıcalıkları

 • Dışarıdan organizasyon firmasıyla anlaşabilirsin. Nişan, kına gecesi, sünnet düğünü gibi etkinliklerin için de burayı kullanabilirsin.
 • Giriş yolundan masalara ve sahne dekorasyonuna kadar uygun fiyatlara benzersiz bir tasarım yaratıyor. ??
 • Servis ve müzik yayını gece saat 24.00’a kadar sürüyor. ??

Gözde Garden adresi: 29 Ekim Mahallesi, Atatürk Caddesi, No:118/1, Buca / İzmir.

Ücretsiz Destek Al

Buca’da kına gecesi mekanı mı arıyorsun? DüğünYardımcısı.com’a özel fiyatları ile burada.

Zeytin Ev Kır Düğün Salonu

Seninle son olarak tanıştırmak istediğimiz Kaynaklar düğün mekanı, bahçe içerisinde bulunan Zeytin Ev Kır Düğün Salonu oluyor. Tecrübeli geniş kadrosuyla hem organizasyon, hem catering hem de fotoğraf hizmetini tek bir yerde bulmanı sağlıyor.

En İyi Kaynaklar Kır Düğün Salonları, Fiyatları

Mekanın süslemesini hayallerini ve tarzını dinledikten sonra istediğin şekilde tasarlıyor. Fotoğraf çekimini ise profesyonel ekibiyle gerçekleştiriyor. Son olarak catering hizmetiyle ordövr tabağı, ara sıcaklar, meyve, tatlı, kırmızı ve beyaz et menü içerikleri sunuyor. ?

Zeytin Ev Kır Düğün Salonu Fiyatları

Kaynakların hem en sevilen hem de en uygun fiyatlı ikinci mekanı olan Zeytin Kır Düğün Evi fiyatları kişi başı yalnızca 10 TL’den başlıyor. Yemekli organizasyonlarda ise kişi başı fiyatları 50 TL’ye kadar değişebiliyor. Fiyatlarına catering, organizasyon ve fotoğraf hizmeti dahil olduğunu da son olarak söyleyelim.

Fiyatları Kapasitesi
10 TL – 50 TL 500 – 750 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Ayrıcalıkları

 • HD video çekimi ve 20 adet poz hediye ediyor. ?
 • Uzun yıllar boyunca bu sektörde oluşu kusursuz ve risksiz bir düğün gerçekleştirmene olanak sağlıyor. ?
 • Düğün başta olmak üzere kına gecesi, sünnet düğünü, nişan ve söz merasimi gibi birçok etkinliğe ev sahipliği yapıyor. ?

Zeytin Ev Kır Düğün Salonu adresi: 29 Ekim Mahallesi, No:22, 2202. Sokak, Buca / İzmir.

Ücretsiz Destek Al

Buca’da daha fazla kır düğün mekanı keşfetmeye ne dersin? Cevap “Evet” ise seni buraya alalım.

En iyi Kaynaklar kır düğün salonları özelinde gerçekleştirdiğimiz yazımızı burada sonlandırıyoruz. Yukarıda belirtilen 12 tane mekanın fiyatlarından adreslerine kadar tüm bilgilerini en kısa şekilde belirtmeye çalıştık. Çıktığımız bu keyifli yolda tek amacımız sana yardımcı olmaktı. Eğer ufakta olsa sana yardımcı olabildiysek aşağıdaki yorumlar bölümünde bizimle paylaşır mısın? Şimdiden tüm yorumların için teşekkür ederiz.

Ele alınan mekanların fiyatları sana pahalı mı geldi? Eğer öyleyse mekan yetkilileri tarafından yalnızca DüğünYardımcısı.com’a sunulan özel fiyatlardan yararlanmak için tamamen ücretsiz olan danışmanlık hattımızı arayabilirsin. Ayrıca bu aramada aklına takılanları sorabilir ve daha fazla bilgi alabilirsin. Şimdilik hoşça kal. ?

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!