En İyi Şişli Düğün Otelleri ve Mekanları

Şişli ilçesinde dünya evine girmek isteyen çiftler için rehber niteliğinde bir yazı hazırladık. En iyi Şişli düğün otellerini ve düğün mekanlarını ayrıntılı şekilde listeledik.

Listemizde kişi başı sadece 10 TL’den başlayan düğün fiyatları ile ön plana çıkan mekanlar da bulunuyor. Dilersen vakit kaybetmeden önerilerimizi başlatalım.

Labella Premium Düğün Salonu

Labella Premium Düğün Salonu bünyesinde iki tane davet salonu barındırıyor. Bu salonların biri 600, diğeri de 300 kişilik kapasiteye sahip. Misafirlerin hostesler tarafından canlı piyano müziği eşliğinde karşılanıyor. Lokum ve nar şerbeti ikram ediliyor.

Mekanda servis 23:00, müzik yayını ise 23:30’a kadar devam ediyor. Düğün sırasında hem canlı müzik hem de DJ performansı yapılıyor. Yemekli düğünlerde minik misafirlerin için çocuklara özel menü hazırlanabiliyor.

Labella Premium Düğün Salonu Fiyatları

Labella Premium Düğün Salonu düğünler için yemekli ve kokteylli olarak iki menü seçeneği sunuyor. Fiyatlar kişi başı olarak belirleniyor. Hafta içi-hafta sonu farklı fiyat tarifesi uygulanıyor. Detayları tablodan inceleyebilirsin.  ? 

Kokteylli MenüYemekli Menü
10 TL – 30 TL30 TL – 50 TL

*Fiyatlar ortalama olarak verilmiştir. Hizmet içeriklerine göre değişiklik gösterebilir.

Ayrıcalıkları

 • Çocuklar için etkinlik alanı bulunuyor. Etkinlik alanında çizgi film gösterimi, palyaço eşliğinde yüz boyama ve balon şovu yapılıyor.
 • Salon girişine misafirlerinin yazması için bir anı defteri konuluyor.

Labella Premium Düğün Salonu için yol tarifi isteyenlere mekanın adres bilgisi şöyle: Gürsel Mahallesi, Namzet Sokak, No:15/A, Ekşioğlu Plaza, Kağıthane/İstanbul.

Ramada Plaza By Wyndham Istanbul City Center

Ramada Plaza By Wyndham Istanbul City Center Osmanbey metro durağının hemen karşısında yer alıyor. Merkezi konumu ile hem özel araç hem de toplu taşıma ile kolaylıkla ulaşım sağlanabiliyor. Mekanda açık hava ve kapalı salon seçenekleri mevcut.

Mekanın açık davet alanında 200, kapalı düğün salonunda ise 300 kişilik davetli kapasitesi bulunuyor. Servis ve müzik yayını 24:00’a kadar devam ediyor. İstek üzerine çocuklara özel, vegan, vejetaryen, diyabet ve kosher menüler hazırlanıyor.

Ramada Plaza Şişli Düğün Fiyatları

Ramada Plaza Şişli düğün fiyatlarını kişi başı olarak belirliyor. Aşağıda yer alan tablodan detaylara ulaşabilirsin.

Kokteylli MenüYemekli Menü
50 TL – 100 TL100 TL – 150 TL

*Fiyatlar ortalama olarak verilmiştir. Hizmet içeriklerine göre değişiklik gösterebilir.

Avantajları

 • Çiftlerin birinci yıldönümünde Pancaldi Restaurant’da iki kişilik akşam yemeği hediye ediliyor.  ? 
 • Gelin ve damat için bir gece suit odada konaklama ve odaya kahvaltı servisi düğün fiyatına dahil oluyor.
 • Otel düğün davetlileri için oda kiralamada indirim uyguluyor.

Mekan nerededir diye soranlar için adres bilgisi şu şekilde: Ergenekon Mahallesi, Halaskargazi Caddesi, No 63, Şişli/İstanbul.

Şişli Belediyesi Düğün Salonu

Şişli Belediyesi Evlendirme Dairesi bünyesinde iki tane düğün salonu barındırıyor. Bu salonlardan biri Maçka, bir diğeri ise Feriköy’de bulunuyor. Her iki düğün salonunda da 300 kişilik misafir ağırlama kapasitesi bulunuyor.

Evlendirme dairesi eğer Şişli ilçesinde ikamet etmiyorsan oturduğun ilçedeki ilçe memurluğundan nikah için onay belgesi istiyor. Ayrıca nikah işlemleri için gelin ve damat için 6 tane vesikalık fotoğraf ve onaylı sağlık raporu talep ediyor.

Şişli Belediyesi Evlendirme Dairesi Düğün Fiyatları

Nikah Salonu kiralama ücretleri hafta içi ve hafta sonu farklılık gösteriyor. Eğer salon kiralamaya ek olarak kokteyl vermeyi düşünüyorsan onun için de ekstra ücret talep ediliyor.

Kokteylli MenüKapasitesi
200 TL – 300 TL300 Kişi

*Fiyatlar ortalama olarak verilmiştir. Hizmet içeriklerine göre değişiklik gösterebilir.

Ayrıcalıkları

 • Bünyesinde profesyonel fotoğrafçı ve catering hizmetini barındırıyor.
 • Jeneratör sistemi olduğundan herhangi bir elektrik kesintisinde nikah bu durumdan etkilenmiyor.

Şişli Belediyesi Evlendirme Dairesi’nin açık adresi ise şöyle: Harbiye Mahallesi, Kadırgalar Caddesi, No:9.

Hemen Fiyat Al

Şişli Öğretmenevi

Şişli Öğretmenevi Nişantaşı Bahçe Harbiye Mahallesi’nde konumlanıyor. Mekan deniz manzarası ile İstanbul Boğazı’nı düğünün için ayaklar altına seriyor. Kapalı salonunda 200, yaz aylarında ise açık alanında 300 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor.

Mekan süslemesinde masa örtülerinin ve sandalye süslerinin seçimi sana bırakılıyor. Masa üstü süslemelerinde ise şık şamdanlar ve çiçekler kullanılıyor. Organizasyon öncesinde menü tadımı yapıp, menüde değişiklik yapma imkanın bulunuyor.

Şişli Öğretmenevi Düğün Fiyatları

Mekanda düğün fiyatları kişi başı olarak belirleniyor. Seçilen ikram menüsüne ve düğünün yapılacağı güne göre fiyatlar şekilleniyor. Detaylı fiyatları aşağıdaki tablodan inceleyebilirsin.

Kokteylli MenüYemekli Menü
50 TL – 80 TL80 TL – 100 TL

*Fiyatlar ortalama olarak verilmiştir. Hizmet içeriklerine göre değişiklik gösterebilir.

Avantajları

 • Mekanın bünyesinde profesyonel bir fotoğrafçı ekibi bulunuyor.
 • Dışarıdan organizasyon firması ile çalışma olanağın bulunuyor.

Şişli Öğretmenevi adresi ise şöyle: Harbiye Mahallesi, Hüsrev Gerede Caddesi, No:57, 34360 Şişli/İstanbul.

Hemen Fiyat Al

Radisson Blu Hotel

Radisson Blu Hotel Şişli ilçesinin Kurtuluş semtinde yer alıyor. Otel düğünü konusunda en popüler mekanlardan olan Radisson Blu Hotel, hem açık hem de kapalı davet alanlarıyla hizmet veriyor.

Kapalı salonu kolonsuz mimarisi ve yüksek tavanıyla oldukça ferah ve geniş bir ortam sunuyor. Açık alanı ise otelin terasında yer alıyor ve havuz başı konseptinde düzenleniyor. Her iki alanda oldukça şık bir şekilde senin isteklerin doğrultusunda süsleniyor.

Radisson Blu Hotel Şişli Düğün Fiyatları

Radisson Blu Otel düğünler için yemekli ve kokteyli menü sunuyor. Menü içeriklerini kendin belirleyebiliyorsun. Fiyatlar seçilen menülere göre kişi başı olarak belirleniyor. Detayları aşağıda yer alan tablodan görebilirsin.

Kokteylli MenüYemekli Menü
150 TL – 200 TL200 TL – 300 TL

*Fiyatlar ortalama olarak verilmiştir. Hizmet içeriklerine göre değişiklik gösterebilir.

Ayrıcalıkları

 • Düğün öncesinde gelin ve damada spa hizmeti veriliyor.
 • After party organizasyonu yapılabiliyor. Mekan bunun için ayrıca bir alana sahip.

Radisson Blu Otel açık adres bilgileri şu şekilde: 19 Mayıs Mahallesi, No: 2, Kurtuluş Şişli/İstanbul.

Hemen Fiyat Al

Teras Labella

Teras Labella 30 yıldır düğün davet sektöründe hizmet veriyor. Deneyimli mekan düğün başta olmak üzere çeşitli özel günlere ev sahipliği yapıyor. Mekan düğün salonunda 400 kişiye kadar davetli ağırlama kapasitesine sahip.

Mekanın sağladığı organizasyon danışmanlığı ile düğün planlaması oldukça kolaylaşıyor. Düğünün için kişiye özel konsept tasarlanabiliyor. Mekan giydirmesinde her detay sana sorularak tamamlanıyor.

Teras Labella Düğün Fiyatları

Mekanda fiyatlar seçilen menülere göre şekilleniyor. Kokteylli ve yemekli menülerin kişi başı belirlenen düğün fiyatlarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsin.

Kokteylli MenüYemekli Menü
10 TL – 30 TL30 TL – 50 TL

*Fiyatlar ortalama olarak verilmiştir. Hizmet içeriklerine göre değişiklik gösterebilir.

Avantajları

 • DJ ve orkestra temini mekan tarafından yapılabiliyor.  ? 
 • Gelin ve damadın seçilen fotoğraflarından ve videolarından oluşan barkovizyon şov yapılıyor.

Teras Labella için yol tarifi soranlara mekanın adres bilgisi şu şekilde: Çiftecevizler Caddesi, Esen Sokak, No:6/7 Şişli/İstanbul.

Hemen Fiyat Al

Grand Cevahir Hotel

Grand Cevahir Hotel Şişli düğün otelleri arasında en şık mekanların başında geliyor. Otelin kapalı düğün salonu 1000 kişilik kapasitesi ile kalabalık düğünlerde oldukça tercih ediliyor.

Otel özellikle mekan süslemesinde kullandığı büyük ve çeşitli mevsim çiçekleri aranjmanları ile adından söz ettiriyor. Dans pistine seçilen dekorun renklerine uygun bir şekilde gelin ve damadın adı ve düğün tarihi yazılıyor. Gelin tagı ve gelin yolu da çiçeklerle bezeniyor.

Grand Cevahir Hotel Düğün Fiyatları

Grand Cevahir Otel düğün fiyatlarını kişi başı olarak belirliyor. Seçilen menüler ve düğün tarihi gibi faktörlere bağlı olarak netleşiyor. Detaylı fiyat bilgilerine aşağıdaki tablodan ulaşabilirsin.

Kokteylli MenüYemekli Menü
100 TL – 150 TL150 TL – 200 TL

*Fiyatlar ortalama olarak verilmiştir. Hizmet içeriklerine göre değişiklik gösterebilir.

Ayrıcalıkları

 • Hem senin hem de davetlilerin için düğün öncesi ve sonrasında konaklama imkanı bulunuyor.
 • Düğüne ve kişiye özel tema hazırlanıyor.

Grand Cevahir Hotel’e nasıl gidilir diyenler için mekanın adres bilgisi şu şekilde: Halide Edip Adıvar Mahallesi, Darülaceze Caddesi, No:5, Şişli/İstanbul.

Hemen Fiyat Al

Dedeman İstanbul Otel

Dedeman İstanbul Otel balo salonu düzenindeki kapalı düğün salonunda minimum 250, maksimum ise 750 kişilik düğünlere ev sahipliği yapıyor. Yüksek tavanlı ve kolonsuz yapıdaki mekanda aynı zamanda 750 kişilik konaklama kapasitesi de bulunuyor.

Mekan süslemesinde her detay senin tercihlerine göre hazırlanıyor. Sandalye seçiminde bile gold, beyaz ve kristal görünümlü olmak üzere üç seçeneğin bulunuyor. Dekorasyon görkemli çiçek aranjmanları ile tamamlanıyor.

Dedeman İstanbul Otel Düğün Fiyatları

Dedeman İstanbul Otel düğün fiyatları düğünün tarihi ve yapılacak ikram çeşitlerine göre değişiklik gösteriyor. Kişi başı olarak belirlenen düğün fiyatlarına aşağıda yer alan tablodan göz atabilirsin.

Kokteylli MenüYemekli Menü
150 TL – 200 TL100 TL – 150 TL

*Fiyatlar ortalama olarak verilmiştir. Hizmet içeriklerine göre değişiklik gösterebilir.

Avantajları

 • Fotoğraf ve video çekimi mekan tarafından yapılıyor.
 • After party organizasyonu için düğün alanı haricinde farklı bir alanları bulunuyor.

Dedeman İstanbul Otel adresi: Gayrettepe Mahallesi, Yıldız Posta Caddesi, No:50, Beşiktaş/İstanbul.

Hemen Fiyat Al

Diğer özel günlerin için de tercih edebileceğin, Şişli’nin en iyi davet alanları burada!

Salon Jasmine

Salon Jasmine 750 kişilik misafir ağırlama kapasitesi ile düğünlere ev sahipliği yapıyor. Organizasyon sorumlusu ile yapılan toplantılardan sonra mekan tamamen senin istediğin şekilde düğünün için hazırlanıyor.

Eğer istersen farklı bir organizasyon firması ile de çalışabiliyorsun. Düğünden önce ikram menülerini tadarak, menüde değişiklik yapma imkanın bulunuyor. İstek üzerine minik misafirlerin için çocuk menüsü de hazırlanabiliyor.

Salon Jasmine Düğün Fiyatları

Salon Jasmine’in kişi başı belirlenen düğün fiyatlarına aşağıda yer alan tablodan ulaşabilirsin.

Kokteylli MenüYemekli Menü
10 TL – 30 TL30 TL – 50 TL

*Fiyatlar ortalama olarak verilmiştir. Hizmet içeriklerine göre değişiklik gösterebilir.

Avantajları

 • Düğün mekanın kameramanı tarafından kaydedilip 90 dakikalık bir film şeklinde teslim ediliyor.
 • Mekanın anlaşmalı olduğu kuaförün gelini hazırlaması düğün fiyatına dahil oluyor.

Salon Jasmine’e nasıl gidilir diye soranlar için mekanın açık adres bilgisi şu şekilde: Duatepe Mahallesi, Avukat Caddesi, Şahadet Sokak, No:7, Şişli/İstanbul.

İstanbul Marriott Hotel Şişli

İstanbul Marriott Hotel Şişli bünyesindeki profesyonel organizasyon sorumluları ile hayallerindeki gibi bir düğün yapmanı sağlıyor.Düğün mekanı devasa çiçek aranjmanları ile süslenerek unutulmaz bir ortam yaratıyor.

Yemekli düğünlerde uzman şefler kırmızı ve beyaz et menüleri haricinde vegan, vejetaryen, kosher, diyabet ve çocuklara özel çeşitli menüler de hazırlayabiliyor. Ayrıca otel 500 kişilik konaklama kapasitesiyle de hizmet veriyor.

İstanbul Marriott Hotel Düğün Fiyatları

İstanbul Marriott Hotel düğün fiyatlarını seçilen menülere ve düğünün yapılacağı tarihe göre kişi başı olarak belirliyor. Detaylı fiyat bilgilerine aşağıdaki tablodan ulaşabilirsin.

Kokteylli MenüYemekli Menü
150 TL – 200 TL200 TL – 300 TL

*Fiyatlar ortalama olarak verilmiştir. Hizmet içeriklerine göre değişiklik gösterebilir.

Ayrıcalıkları

 • Otel hem gelinin hem de damadın ailesi için iki tane hazırlanma odası tahsis ediyor.
 • Düğün gecesi için balayı suiti hediye eden otel, gelin ve damada özel olarak iki kişilik kahvaltı hizmeti de sağlıyor.

İstanbul Marriott Hotel Şişli için yol tarifi isteyenlere mekanın adres bilgileri şu şekilde: Merkez Mahallesi, Abide-i Hürriyet Caddesi, No:142, Şişli/İstanbul.

Hemen Fiyat Al

Şişli’nin en popüler düğün otelleri bi’tık uzağında!

Nirvana Davet Salonu

Nirvana Davet Salonu yalnızca düğünlere değil nişan, kına, sünnet ve mezuniyet gibi çeşitli organizasyonlara ev sahipliği yapıyor. Mekanda 1000 kişilik bir davetli ağırlama kapasitesi bulunuyor. Ayrıca 500 araçlık bir otoparkı da bulunuyor.

Masa ve sandalye giydirilmesinde senin seçtiğin renkler kullanılıyor. Masa üstleri şık suplalar, çiçekler ve peçeteliklerle tamamlanıyor. Yemek servisi 23:00’a kadar kesintisiz devam ediyor. Müzik yayını ise 24:00’a kadar devam ediyor.

Nirvana Davet Salonu Düğün Fiyatları

Mekanda kokteylli düğün fiyatları paket şeklinde belirleniyor. Paket fiyatları 7.500 TL’den başlıyor. Yemekli düğünlerde ise fiyatlar kişi başı olarak belirleniyor. Aşağıdaki tablodan fiyatları inceleyebilirsin.

Kokteylli MenüKapasitesi
30 TL – 50 TL1000 Kişi

*Fiyatlar ortalama olarak verilmiştir. Hizmet içeriklerine göre değişiklik gösterebilir.

Avantajları

 • Çocuklara özel menü seçeneği bulunuyor.
 • Dışarıdan bir organizasyon firması ile çalışabiliyorsun.

Nirvana Davet Salonu adresi ise şöyle: Çifte Cevizler Mevkii, Saruhan Plaza, No:23, Şişli / İstanbul.

Hemen Fiyat Al

Kına gecen için de mekan arayışında mısın? Şişli’nin en iyi kına salonlarını buradan incelemeden kararını verme!

Star Düğün Salonu

Beyaz masa ve sandalyelerin kullanıldığı mekanda masa örtüsü ve supla seçimi sana bırakılıyor. Mekanda yiyecek içecek servisi 23:00’a, müzik yayını ise 24:00’a kadar devam ediyor.

Organizasyondan önce misafirlerine ikram edilecek menüleri tadabiliyorsun. Eğer menüde değiştirmek istediğin bir şey olursa organizasyon sorumlusuna bildirmen yetiyor.

Star Düğün Salonu Fiyatları

Star Düğün Salonu düğün fiyatlarını menü seçimlerine göre belirliyor. Kokteylli düğünler paket şeklinde fiyatlandırılıyor ve fiyatı 3.000 TL’den başlıyor. Kişi başı olarak belirlenen yemekli düğün fiyatlarına ise tablodan ulaşabilirsin.

Kokteylli MenüYemekli Menü
10 TL – 30 TL10 TL – 30 TL

*Fiyatlar ortalama olarak verilmiştir. Hizmet içeriklerine göre değişiklik gösterebilir.

Ayrıcalıkları

 • Dışarıdan bir catering firması ile çalışabilirsin.
 • Fotoğrafçını kendin getirebilirsin.

Star Düğün Salonu açık adresi ise şöyle: Eskişehir Mahallesi, Kurtuluş Caddesi, No:220, Şişli/İstanbul.

Yeni Mutlu Düğün Salonu

Yeni Mutlu Düğün Salonu 400 davetli ağırlama imkanı ile düğünlere ev sahipliği yapıyor. Mekanın dekorasyonunda toz pembe ve beyaz tonları kullanılıyor. Sandalyelerde süs olarak senin seçtiğin renkte tüller kullanılıyor.

Masa üstlerinde ise kristalli şamdanlar, istediğin renkte çiçekler ve suplalar ile dekor destekleniyor. Mekanın sağladığı DJ ve orkestra düğün boyunca çiftlerin oluşturduğu müzik listeleriyle herkesi eğlendiriyor.

Yeni Mutlu Düğün Salonu Fiyatları

Yeni Mutlu Düğün Salonu’nun kişi başı belirlenen düğün fiyatlarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsin.

Kokteylli MenüYemekli Menü
10 TL – 30 TL10 TL – 30 TL

*Fiyatlar ortalama olarak verilmiştir. Hizmet içeriklerine göre değişiklik gösterebilir.

Avantajları

 • Mekanın jeneratörü olduğundan elektrik kesintileri sorun olmaktan çıkıyor.
 • Müzisyen teminini mekan yapabiliyor.

Yeni Mutlu Düğün Salonu nerededir diyenler için adres bilgisi şu şekilde: Merkez Mahallesi, Abid-i Hürriyet Caddesi, No:1/1, Şişli/İstanbul.

Hemen Fiyat Al

Şenol Düğün Salonu

Şenol Düğün Salonu düğünler başta olmak üzere kına, nişan ve sünnet gibi organizasyonlarda hizmet sağlıyor. Mekanda 750 kişiye kadar davetli ağırlama kapasitesi bulunuyor. 

Mekanda müzik yayını 24:00’a, yiyecek içecek servisi ise 22:00’a kadar kesintisiz devam ediyor. Organizasyon öncesi ikram menülerini tatma ve menülerde değişiklik yapma hakkın bulunuyor.

Şenol Düğün Salonu Fiyatları

Şenol Düğün Salonu’nda kokteylli düğün fiyatları paket olarak hafta içi 3.000 TL’den, hafta sonu 5.000 TL’den başlıyor. Kişi başı belirlenen yemekli fiyatları ise aşağıdaki tablodan inceleyebilirsin.

Kokteylli MenüYemekli Menü
10 TL – 30 TL30 TL – 50 TL

*Fiyatlar ortalama olarak verilmiştir. Hizmet içeriklerine göre değişiklik gösterebilir.

Ayrıcalıkları

 • Dışarıdan organizasyon firması ile çalışabiliyorsun.
 • İkramlar için farklı bir catering firması getirebilirsin.

Şenol Düğün Salonu adres bilgileri şöyle: Mecidiye Caddesi, Şair Sabri Sokak, No:5/1 Şişli/İstanbul.

Şişli’de daha fazla düğün salonu incelemek ister misin?

Yazımız burada son buluyor. İçeriğimizde düğün mekanına karar vermeni sağlayacak her bilgiye yer verdik. Şişli’de bulunan birçok alternatifi senin için inceledik.

Mekan konusunda hala kararsızdan DüğünYardımcısı.com olarak ücretsiz şekilde sunduğumuz danışmanlık servisi hizmetinden faydalanabilirsin. Ayrıca aktif kampanyaların da seni beklediğini hatırlatmadan geçmeyelim!  ? ? 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!