En Popüler Beşiktaş Düğün Salonları

Dünya evine İstanbul, Beşiktaş konumunda mı girmek istiyorsun? Senin için Beşiktaş düğün mekanları özelinde derinlemesine bir araştırma yaptık. En popüler düğün yerlerini listeledik ve en güncel fiyatları kolayca öğrenmene yardımcı olacağız.

Sosyal tesisler, düğün salonları, düğün otelleri ve teknede düğün firmaları… Beşiktaş mevkiindeki tüm düğün yeri alternatifleri aşağıda seni bekliyor. “Ücretsiz Destek Al” butonlarına tıklayarak düğün salonları hakkında daha detaylı bilgiler alabileceğini de belirtelim ve seni yazımıza uğurlayalım.

1. Çırağan Palace Kempinski

Türkiye’nin en ünlü düğün mekanına konuk olalım mı? Çırağan Sarayı’nda düğün yapmak herkesin hayali. Peki, bu lüks düğün yeri gerçekten bahsedildiği kadar da lüks mü? Aslında Çırağan Palace Kempinski’nin kendisini “Saray Oteli” olarak tanıtması bu sorunun cevabı niteliğinde.

Çırağan Sarayı Düğün Fiyatları

“Çırağan Sarayı’nda düğün fiyatı ne kadar?” sorusu ise en çok merak edilenler arasında yer alıyor. En lüks Beşiktaş düğün mekanı olan Çırağan Sarayı’nda düğün fiyatları kişi başı 1000 TL’den başlayarak 2.000 TL’ye kadar yükseliyor. Ancak bu fiyatları kur etkisi ile farklı seviyelerde de görebiliriz.

Hem düğün fiyatları hem de kapasiteler için aşağıdaki çizelgeyi inceleyebilirsin ?

FiyatlarıKapasitesi
1.000 TL – 2.000 TL500 – 2.000 kişi

*Ortalama kişi başı başlangıç fiyatlarıdır. Taleplere göre farklılıklar gösterebilir.

Avantajları

 • Düğün organizasyonu ile ilgili aklına gelebilecek tüm ihtiyaçlar Çırağan Sarayı’nın organizasyon ekibi tarafından sana sunuluyor. Düğün pastası, after-party organizasyonu, mekan giydirme olanakları sadece bunlardan birkaçı.
 • Yıl dönümü yemeği hediyesi de Çırağan Palace Kempinski’nin öne çıkan özellikleri arasında. Mekan, bünyesinde dünya evine adım atan çiftleri tam 1 yıl sonra muhteşem bir yemeğe davet ediyor.

Çırağan Palace Kempinski’nin açık adresi şu şekilde; Çırağan Caddesi, No:32, Beşiktaş / İstanbul.

2. Raffles İstanbul

Düğününü ihtişamlı bir balo salonunda düzenlemeye ne dersin? Sana bir önerimiz var: Raffles İstanbul. Beşiktaş’ta düğün için en çok tercih edilen oteller arasında yer alan mekan çiftlere birçok özel hizmet sunuyor.

Raffles İstanbul Düğün Fiyatları

Kişi başı fiyatları 300 TL’den başlıyor. Fiyatlar senin seçimlerin doğrultusunda şekillenerek son halini alıyor. Fiyatların oldukça geniş bir skalada değiştiğini de hatırlatmadan geçmeyelim.

FiyatlarıKapasitesi
300 TL – 500 TL1.000 – 2.000 kişi

*Ortalama kişi başı başlangıç fiyatlarıdır. Taleplere göre farklılıklar gösterebilir.

Ücretsiz Destek Al

Avantajları

 • Balo salonu alanında uzman organizasyon ekibi tarafından senin isteklerine göre dizayn edilebiliyor. Bu aşamada ekibin fikirlerini de alabilmen mümkün.
 • Salon kolonsuz ve yüksek tavanlı bir mimariye sahip. Bu da misafirlerine rahat hareket alanı imkanı sunuyor.

Raffles İstanbul açık adresi ise şöyle; Levazım, Zorlu Center, Koru Sokağı, Beşiktaş / İstanbul.

3. Conrad İstanbul Bosphorus

En popüler Beşiktaş düğün salonları incelememizde rotamızı lükslüğü ile baş döndüren bir yere çeviriyoruz; Conrad Bosphorus. Kapalı davet alanı ile hizmet veren otel, özel tasarım çiçek aranjmanları ile bu alanı deyim yerinde ise kır bahçesine çevirmiş durumda.

Conrad İstanbul Bosphorus Düğün Fiyatları

Conrad İstanbul Bosphorus Beşiktaş’ta düğün fiyatları 300 TL ile 400 TL arasında belirleniyor. 750 kişilik konaklama olanağı da sunan otelin bahsettiğimiz fiyatlarına bu hizmetin dahil olmadığını da dile getirelim.

Conrad İstanbul Bosphorus’un düğün fiyatları ve kapasiteleri hakkında en güncel rakamlar için ?

FiyatlarıKapasitesi
300 TL – 400 TL500 – 750 kişi

*Ortalama kişi başı başlangıç fiyatlarıdır. Taleplere göre farklılıklar gösterebilir.

Ücretsiz Destek Al

Avantajları

 • 02.00’a kadar süren düğün programı ve ardından isteğine göre düzenlenebilen bir after-party organizasyonu. “Düğün gecesi” diyoruz ancak sabahın ilk ışıklarını görmek senin elinde. ?
 • Conrad İstanbul Bosphorus’un ışık, ses ve sahne hizmetleri kalitesi de mekanın eğlenceli düğün anlayışının en somut örneği.

Nerededir bu Conrad İstanbul Bosphorus? Hemen cevaplayalım; Cihannüma Mahallesi, Saray Caddesi, No:5, Beşiktaş / İstanbul.

4. Four Seasons Hotel İstanbul

Rotamızı Beşiktaş’ın lüks düğün mekanlarına çevirmişken Four Seasons Hotel‘den bahsetmessek olmaz. Bugüne kadar birçok ünlü tarafından da tercih edilen otel, İstanbul Boğazı nazırı konumu ile büyük beğeni topluyor. Ayrı bir nikah alanı barındıran Beşiktaş düğün oteli, kişiye özel organizasyon desteği de sunuyor.

Four Seasons Hotel İstanbul Düğün Fiyatları

Four Seasons Hotel’de düğün fiyatları 800 TL ile 1.500 TL arasında netleşiyor. Düğün tarihi, organizasyon konsepti, katılımcı sayısı, konaklama talepleri ve daha birçok değişken fiyatları etkileyen faktörler arasında.

İstanbul’un en gözde düğün otelleri arasında da yer alan mekanın fiyatları ve kapasite bilgileri aşağıda yer alıyor ?

FiyatlarıKapasitesi
800 TL – 1.500 TL750 – 900 kişi

*Ortalama kişi başı başlangıç fiyatlarıdır. Taleplere göre farklılıklar gösterebilir.

Ücretsiz Destek Al

Ayrıcalıkları

 • Eğer Four Seasons Hotel bünyesinde bir düğün gerçekleştireceksen dışarıdan herhangi bir desteğe ihtiyacın yok. Tanınmış bir düğün orkestrası, profesyonel düğün fotoğrafçıları ve şehrin en yetenekli aşçıları emrine amade.
 • Beşiktaş düğün oteli, organizasyon sorumluları ve etkinlik desteği ile de öne çıkıyor. Düğün öncesi planlama toplantıları ile oturma düzeninden organizasyon işleyişine kadar birçok ayrıntıyı uzmanlar ile fikir alışverişi yaparak oluşturabilirsin.

Four Seasons Hotel İstanbul açık adresi şu şekilde; Çırağan Caddesi, No:28, Beşiktaş / İstanbul.

5. Hotel Swissôtel The Bosphorus

İstanbul Boğazı’nın nefis havasını almışken sahilden fazla uzaklaşmayalım ve Swissotel’e doğru gidelim. En lüks İstanbul düğün otelleri arasında da ilk sıralarda yer alan Swissotel, “Sultanlara Layık” mottosu ile kapılarını açıyor. Hem açık hem de kapalı davet alanı barındıran otel, geleneksel düğün anlayışı ile modernizmi harmanlıyor.

Hotel Swissôtel The Bosphorus Düğün Fiyatları

Beşiktaş Swissotel’de düğün fiyatları geniş bir skalada sana sunuluyor. 400 TL’den başlayan kişi başı fiyatları 1000 TL’ye kadar yükselebiliyor. Taleplerine göre belirlenecek en net fiyatları organizasyon danışmanlarımızı arayarak alabilirsin.

Swissotel The Bosphorus’da düğün fiyatları ve kapasiteleri için aşağıdaki tabloyu takip edebilirsin;

FiyatlarıKapasitesi
400 TL – 1000 TL750 – 1000 kişi

*Ortalama kişi başı başlangıç fiyatlarıdır. Taleplere göre farklılıklar gösterebilir.

Ücretsiz Destek Al

Ayrıcalıkları

 • Swissotel’i organizasyon tecrübesi en yüksek Beşiktaş düğün oteli olarak adlandırmamız kesinlikle yanlış olmaz. Özellikle kına gecesi organizasyonları için sıklıkla tercih edilen otel, bu etkinlik için özel olanaklar da sunuyor.
 • Misafirlerin için hazırlık odası sunan otel, bu yönü ile de çiftler tarafından beğeni topluyor. Ayrıca otelin, balayın için harika bir ilk durak olacağını da söyleyelim. ?

Swissotel’in açık adresi şu şekildedir; Vişnezade, Acısu Sokağı, No:19, Beşiktaş / İstanbul.

6. Shangri La Bosphorus

Kilise nikahı konseptinde hazırlanan özel bir seremoni alanı, kolonsuz ve yüksek tavanlı düğün salonu ile Shangri seni bekliyor. İstanbul’un lüks düğün otelleri fiyatları göz önüne alındığında ise Shangri La Bosphorus, uygun fiyatı ile çiftler tarafından tercih sebebi oluyor.

Shangri La Bosphorus Düğün Fiyatları

Shangri La Bosphorus’da hafta içi yapılacak kokteylli düğünler 200 TL’den başlıyor. Bu rakamın hafta sonu 300 TL’ye yükseldiğini söyleyebiliriz. Düğün otelinde yemekli organizasyonlar için belirlenen fiyatlar ise 400 TL’nin de üzerine çıkabiliyor.

Shangri La Bosphorus’un düğün fiyatları ve kapasiteleri hakkında detaylı bilgi almak için tabloyu takip edebilirsin ?

FiyatlarıKapasitesi
200 TL – 400 TL500 – 750 kişi

*Ortalama kişi başı başlangıç fiyatlarıdır. Taleplere göre farklılıklar gösterebilir.

Ücretsiz Destek Al

Ayrıcalıkları

 • Shangri La Bosphorus bünyesinde yer alan tecrübeli organizasyon sorumluları ile tüm etkinlik ayrıntılarını düğün öncesinden belirleyebilirsin. Ayrıca otel yönetimi dışarıdan düğün organizasyonu firması ile çalışmana da olanak tanıyor.
 • 03.00’e kadar süren düğün programı, tercihine göre after-party organizasyonu ile devam edebiliyor. Shangri’de after-party organizasyonu için özel olarak dizayn edilmiş farklı bir alan yer alıyor.

Düğün öncesi planlama toplantıları için ihtiyacın olacak! Shangri La Bosphorus açık adresi şu şekilde; Sinanpaşa Mahallesi, Hayrettin İskelesi Sokak, No:1, Beşiktaş / İstanbul.

7. Ortaköy Princess Hotel

Hem açık hem de kapalı davet alanı hizmeti sunan Ortaköy Princess Hotel alanında uzman ve güler yüzlü ekibiyle farklılaşıyor. Düğün öncesi yapılan toplantılarda tüm isteklerini dile getirebilmen mümkün oluyor.

Ortaköy Princess Hotel Düğün Fiyatları

Beşiktaş düğün otelleri arasında uygun fiyatları ile öne çıkan Ortaköy Princess’de maliyetler 50 TL ile 100 TL skalasında değişiyor. Davetini hangi gün gerçekleştireceğinin de fiyatların belirlenmesinde oldukça önemli olduğunu belirtmeden geçmeyelim.

Ortaköy Princess Hotel’in düğün fiyatları ve kapasiteleri için ?

FiyatlarıKapasitesi
50 TL – 100 TL300 – 400 kişi

*Ortalama kişi başı başlangıç fiyatlarıdır. Taleplere göre farklılıklar gösterebilir.

Ücretsiz Destek Al

Ayrıcalıkları

 • Catering hizmetlileri davetlilerden tam not alıyor. Menüler usta aşçı ekibi tarafından hazırlanıyor.
 • Dilersen davet öncesinde menüleri inceleyerek dilediğin değişiklikleri gerçekleştirebilmen mümkün.

Ortaköy Princess Hotel açık adresi şu şekilde; Yıldız Mevkii, Dereboyu Caddesi, No:10, Beşiktaş / İstanbul.

Beşiktaş’ta yer alan diğer düğün otellerini incelemek ister misin? Bi’tık uzağında.

8. Teras 212

En Popüler Beşiktaş Düğün Salonları, Fiyatları

“Roof Wedding” konsepti özellikle yurt dışında oldukça popüler bir hale gelmeye başladı. İstanbul’da ise bu konsepti Teras 212‘de en benzersiz hali ile yaşayabilirsin. Neden benzersiz diyoruz? Çünkü Teras 212, İstanbul Boğazı’nı tepeden gören manzarası ile çok farklı bir ambiyans sunuyor.

Teras 212 Düğün Fiyatları

Restaurant düğünü isteyen çiftler tarafından da tercih edilen Teras 212’de yemekli düğün fiyatları 150 TL ile 300 TL arasında netleşiyor. Mekan fiyatları ve kapasiteleri hakkında daha detaylı bilgi almak için ?

FiyatlarıKapasitesi
150 TL – 300 TL200 – 500 kişi

*Ortalama kişi başı başlangıç fiyatlarıdır. Taleplere göre farklılıklar gösterebilir.

Ücretsiz Destek Al

Avantajları

 • “Restaurant düğünü” kavramı ilgini mi çekti? Mekanın hem kokteyl hem de yemek menüleri oldukça geniş. Bu doğrultuda Teras 212’nin çocuklara özel, diyabet, kosher, vegan ve vejetaryen tabakları hazırladığını da söyleyelim.
 • Sadece düğün organizasyonları için tercih edilmeyen Teras 212, özellikle davet etkinlikleri için sıkça rezervasyon alıyor.

Teras 212’nin açık adresi şu şekilde; Çırağan Caddesi, Osmanpaşa Mektebi Sokak, No:4/6, Beşiktaş / İstanbul.

Teras 212 sadece buz dağının görünen kısmı. Beşiktaş’ın her bütçeye hitap eden davet mekanları için buraya tıkla!

9. Tepe Majeur

En Popüler Beşiktaş Düğün Salonları, Fiyatları

“Beşiktaş konumunda açık hava düğün ve davet mekanları” denildiğinde akıllara ilk gelen yerlerden biri olan Tepe Majeur, birçok davet alanı barındırıyor. Havuz başı, kır bahçesi, balo salonu gibi seçeneklerden dilediğini tercih edebiliyorsun.

Tepe Majeur Düğün Fiyatları

Düğün fiyatları kişi başı 100 TL’den başlıyor. 200 TL’ye kadar ulaşım gösteriyor.

FiyatlarıKapasitesi
100 TL – 200 TL200 – 750 kişi

*Ortalama kişi başı başlangıç fiyatlarıdır. Taleplere göre farklılıklar gösterebilir.

Ücretsiz Destek Al

Ayrıcalıkları

 • Mekanın havuz başı davet alanı beğeni kazanıyor. Masa & sandalyeler davetli listesine uygun olacak şekilde düzenleniyor.
 • 150 araçlık bir otopark mevcut. Vale hizmetiyle de misafirlerinin konforu üst seviyelere taşınıyor.

Tepe Majeur açık adresi şöyle; Kuruçeşme, Bizim Tepe Çıkmazı D:2, 34345 Beşiktaş, İstanbul.

Hem şehir merkezinde hem de doğa ile iç içe, Beşiktaş kır düğünü mekanları burada!

10. Joy Tekne Organizasyon

Düğün töreni için tercihi muhteşem boğaz manzarasının ortasında konumlanan bir tekneden yana olan gelin & damat adayları, sıradaki önerimiz sizin için! Joy Tekne Organizasyon İstanbullu çiftlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor.

Joy Tekne Organizasyon Düğün Fiyatları

Teknede düğün fiyatları ise kişi başı olarak belirleniyor. Fiyatlar 100 TL ile 150 TL aralığında değişen bir değere sahip. Detaylar için seni aşağıya alalım ?

FiyatlarıKapasitesi
100 TL – 150 TL500 – 1.000 kişi

*Ortalama kişi başı başlangıç fiyatlarıdır. Taleplere göre farklılıklar gösterebilir.

Ücretsiz Destek Al

Avantajları

 • Düğün teknesi, Beşiktaş başta olmak üzere İstanbul Boğazı’nın en güzel noktalarına yaklaşarak harika bir tur sunuyor.
 • Teknede 1.000 kişi ağırlanabiliyor. Bu da kalabalık ailelere ve davetli listesine sahip çiftler için oldukça büyük bir avantaj.

Joy Tekne Organizasyon açık adresi ise şöyle; Ortaköy, Mecidiye Mahallesi, Dereboyu Caddesi, Hülya Sokak, No:2/A, Beşiktaş / İstanbul.

Teknede düğün fikri ilgini mi çekti? Hemen diğer alternatiflere göz atalım.

11. Levent Tenis Kulübü

İlçenin en çok tercih edilen mekanlarından biri olan Levent Tenis Kulübü Kayra Life kusursuz organizasyonlara imza atıyor. Mekan mezuniyet törenlerinden kına gecelerine, birçok davete ev sahipliği yapıyor.

Levent Tenis Kulübü Düğün Fiyatları

Beşiktaş Tenis Kulübü’nde düğün fiyatları da oldukça makul. Mekan uygun fiyatlarıyla da tercih edilebilirlik seviyesini arttırıyor. Tablomuzdan ayrıntılı bilgi edinebilirsin?

FiyatlarıKapasitesi
50 TL – 80 TL100 – 250 kişi

*Ortalama kişi başı başlangıç fiyatlarıdır. Taleplere göre farklılıklar gösterebilir.

Ücretsiz Destek Al

Ayrıcalıkları

 • Dilersen alanında uzman ekipten organizasyon danışmanlığı alarak en doğru fikirleri edinebiliyorsun.
 • Hem açık hem kapalı davet alanı ile Beşiktaş düğün yeri, 4 mevsim boyunca hizmet veriyor.

Levent Tenis Kulübü açık adresi ise şöyle; Konaklar Mahallesi, Akasyalı Sokak, Beşiktaş / İstanbul.

12. Qubbe Gayrettepe

Sadece düğün törenin için değil birçok özel günün içinde tercih edebileceğin Qubbe Gayrettepe, farklı tasarımlarıyla göz kamaştırıyor. Organizasyon ekibi balo salonlarını belirlenen konseptlere en uygun şekilde dizayn ediyor.

Qubbe Gayrettepe Düğün Fiyatları

Beşiktaş Qubbe düğün fiyatları ise kişi başı 100 TL ile 150 TL bandında değişerek senin isteklerin doğrultusunda belirleniyor. Detaylar için seni aşağıya alalım ?

FiyatlarıKapasitesi
100 TL – 150 TL50 – 200 kişi

*Ortalama kişi başı başlangıç fiyatlarıdır. Taleplere göre farklılıklar gösterebilir.

Ücretsiz Destek Al

Avantajları

 • Eğlence düğün töreninden sonrada devam etsin istiyorum dersen after party organizasyonu düzenlemene olanak tanınıyor.
 • Kına gecesi, nişan & söz, sünnet düğünü ve davet gibi etkinliklere de ev sahipliği yapan mekan, dışarıdan organizasyon firması getirmene olanak tanıyor.

Qubbe Gayrettepe açık adresi ise şu şekilde; Gayrettepe, Dedeman Hotel Roof Katı, Yıldız Posta Caddesi, No: 50, Beşiktaş / İstanbul.

Beşiktaş’ın en gözde kına gece mekanları, DüğünYardımcısı.com’a özel fiyatları ile burada.

13. Beşiktaş Orduevi

En Popüler Beşiktaş Düğün Salonları, Fiyatları

“Balmumcu Orduevi” olarak da bilinen Beşiktaş Orduevi, birçok düğün konseptini bünyesinde barındırıyor. İster havuz başında istersen de kapalı salonda bir düğün organize edebilirsin. Mekanın ayrıca minimal düğün organizasyonları için oldukça fazla tercih edildiğini söyleyelim.

Beşiktaş Orduevi Düğün Fiyatları

Beşiktaş Orduevi’nde düğün fiyatları 30 TL’den başlıyor. Kokteylli düğünler için ortalama rakam 40 TL iken, yemekli düğün organizasyonu için ortalama kişi başı fiyatı 75 TL’ye çıkıyor.

Mekan kapasitesi ve fiyatları hakkında en güncel bilgileri aşağıdaki tablodan takip edebilirsin ?

FiyatlarıKapasitesi
30 TL – 100 TL200 – 500 kişi

*Ortalama kişi başı başlangıç fiyatlarıdır. Taleplere göre farklılıklar gösterebilir.

Avantajları

 • Hem açık hem de kapalı davet alanı ile hizmet veren Beşiktaş Balmumcu Orduevi’ni 4 mevsim boyunca tercih edebilirsin.
 • Mekan, dışarıdan anlaşma sağlayabileceğin düğün organizasyonu firması ve düğün fotoğrafçısı için gerekli şartları sağlıyor.

Beşiktaş Balmumcu Orduevi’nin açık adresi şu şekildedir; Balmumcu Mahallesi, Barbaros Bulvarı, Beşiktaş / İstanbul.

14. Gönül Davet Düğün Salonu

En Popüler Beşiktaş Düğün Salonları, Fiyatları

Salon düğünü yapmak isteyen çiftleri buraya alalım. Gönül Davet‘in hem kolonsuz hem de yüksek tavanlı mimarisi ile ferah bir düğün gecesi seni bekliyor. 4. Levent konumunda yer alan mekan, ulaşım kolaylığı ile de birçok çiftin tercihi oluyor.

Gönül Davet Düğün Salonu Fiyatları

Öncelikle kendine şu soruyu sormalısın; “Kokteylli mi yemekli mi?”. Düğün gecesi için seçeceğin konsept Gönül Davet’in fiyatlarını oldukça etkiliyor. Mekanda yemekli düğün fiyatı ortalama 65 TL iken kokteylli düğün fiyatı 40 TL’ye kadar düşüyor.

Gönül Davet 4. Levent’in fiyatları ve kapasiteleri için ?

FiyatlarıKapasitesi
30 TL – 80 TL100 – 750 kişi

*Ortalama kişi başı başlangıç fiyatlarıdır. Taleplere göre farklılıklar gösterebilir.

Ücretsiz Destek Al

Ayrıcalıkları

 • 30 TL’den başlayan fiyatı ile Gönül Davet 4. Levent için Beşiktaş’ın en uygun düğün salonu diyebiliriz.
 • Düğün pastası, karşılama hostesi, dj ve müzik grubu temini ve daha birçok özel olanak mekan bünyesinde seni bekleyenler arasında.

Catering hizmetleri kapsamında menü tadımı ve değişimi sunan Gönül Davet’e uğramak istersen açık adresi şöyle bırakalım; Konaklar Mahallesi, Meşeli Sokağı, Beşiktaş / İstanbul.

15. Nirvana Vip Düğün & Davet

En Popüler Beşiktaş Düğün Salonları, Fiyatları

Son olarak Gayrettepe konumunda yer alan Nirvana Vip‘e konuk olalım. En uygun Beşiktaş düğün mekanları içerisinde yer alan salon, organizasyon çeşitliliği ile de dikkat çekiyor. Düğün haricinde Nirvana; sünnet düğünü, mezuniyet partisi, kına gecesi ve nişan törenlerine ev sahipliği yapıyor.

Nirvana Vip Düğün & Davet Fiyatları

Nirvana Vip’de düğün maliyetleri 3.000 TL ile 10.000 TL arasında. Ancak bu maliyetlerin yemekli, yemeksiz veya kokteylli düğün paketi seçimleri ile netleşeceğini şimdiden belirtelim.

Kişi başı düğün fiyatları ve Nirvana Vip kapasiteleri için aşağıdaki çizelgeyi oluşturduk ?

FiyatlarıKapasitesi
30 TL – 80 TL750 – 1000 kişi

*Ortalama kişi başı başlangıç fiyatlarıdır. Taleplere göre farklılıklar gösterebilir.

Ücretsiz Destek Al

Avantajları

 • Merkezi bir konumda yer alan mekana, toplu taşıma araçları ile kolayca ulaşabilirsin.
 • Nirvana Vip Düğün & Davet yemekli menüleri içerisinde çocuklara özel tabaklar da sunuyor.
 • 100 araçlık otopark kapasitesi ile Nirvana Vip, özel araçları ile ulaşım sağlayacak olan misafirlerini park yeri arama derdinden kurtarıyor.

Nirvana Vip Düğün Davet açık adresi şu şekilde; Gayrettepe Mahallesi, Fahri Gizden Sokak, No: 18/A, Beşiktaş / İstanbul.

En popüler Beşiktaş düğün salonlarını ayrıntılı olarak incelediğimiz içeriğimiz burada son buluyor. Düğün planlama sürecinde aklına takılan tüm konular ve mekanların kampanyalı fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almaya ne dersin? Hemen ücretsiz hizmet veren danışmanlık servisimizle iletişime geçerek kafandaki soruları yanıtlayabilirsin.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!