Adem Kara

2023 Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
500 TL
Her Şey Dahil Paket
800 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Adem Kara Hakkında

Düğün gününde gelin saçı ve makyajı için olağanüstü hizmet alabileceğin; Adem Kara Hair Design, İstanbul Pendik ilçesinde geniş salonu ile seni bekliyor. Hem de 500 TL’den başlayan paket fiyatları ile birden fazla hizmeti bir arada alabiliyorsun. Seni daha fazla meraklandırmadan yararlanabileceğin tüm hizmetlerden bahsedelim.

Hizmet Yelpazesi

Düğün günün için hazırlıklarını yakınların ile birlikte gerçekleştirmek isteyebileceğini düşünen Adem Kuaför ve ekibi 15 yakınını da seninle birlikte hazırlayabiliyor. Bu süreç içerisinde de birçok olanağı ile de kendini düğün gününe hazır hissedebiliyorsun.

İhtiyaçların doğrultusunda manikür, pedikür, ağda ve epilasyon hizmetlerinden yararlanabiliyorsun. Ayrıca tüm bu hizmetleri Pendik Adem Kuaför Salonunda alabileceğin gibi şehir içi veyahut şehir dışında bulunan evine de taşıtabiliyorsun.

Adem Kara Hair Design Gelin Saçı ve Makyajı

Kuaför salonu ve ekibi düğün gününde istediğin görünüme kavuşman için tüm hünerlerini gösteriyorlar. Seçmiş olduğun gelinlik ve duvağına uygun olarak yapılan gelin başı ve makyajı ile düğün gününe kalmadan tanışabiliyorsun.

Gelin başı ve makyajı provaları ile düğün günün öncesinde içine sinene kadar tüm saç ve makyaj tasarımlarını üzerinde deneyebiliyorsun. Bu sayede düğün gününde de her şeyin planlanmış bir şekilde olduğu için de rahat bir şekilde düğün gününü bekleyebiliyorsun.

Dilersen hemen düğün günün için saç ve makyaj provası yaptırmak adına danışmanlık servisini arayarak randevu oluşturabilirsin.

Adem Kara Pendik Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

İstanbul gibi bir metropol ve muhitinde sahip olabileceğin olanaklara bakılarak fiyatlarının oldukça uygun kaldığını söyleyebiliriz. Her şey dahil ve başlangıç paketleri ile bütçene uygun hizmet içeriklerinden faydalanmanı sağlayan salonun ortalama olarak paket fiyatları 500 TL’den başlıyor. İsteklerin doğrultusunda fiyatlarında bir takım değişiklikler oluşabiliyor.

Dilersen hemen fiyat konusunu netleştirmek adına ücretsiz teklif al butonunu kullanabilirsin. Butonu kullandığın takdirde DüğünYardımcısı.com kullanıcısı olarak indirim fırsatlarını da yakalayabilirsin.

Adem Kara Kuaför Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

İstanbul Pendik ilçesinde salonu bulunan firma rahatça bulabileceğin bir lokasyonda yer alıyor. Pendik yönüne giden birçok toplu taşıma aracını kullanarak kuaför salonuna gidebilirsin. Ulaşım için kişisel aracını tercih etmek istiyorsan da salonun açık adresi şu şekilde;

Güzelyalı, Kazım Karabekir Caddesi, Pendik / İstanbul.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Gelin saçı ve makyajı hizmetleri sağlanıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için danışmanlık servisini arayabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Takma kirpik, el-ayak masajı ve cilt bakımı olanaklarından faydalanabiliyorsun.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişani kına, söz gibi özel günlerin için de salonu tercih edebilirsin.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

20 gün öncesinde iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul'un Pendik ilçesinde ve talepler doğrultusunda şehir dışında hizmet verebiliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ