Aqua Apple Garden

2024 Kır Düğünü Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
50 TL
80 TL
Kokteyl
30 TL
50 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
750
min
|
1.000
max
Kapalı Davet Alanı
200
min
|
300
max
Kır Bahçesi Alanı
750
min
|
1.000
max
Havuz Başı Davet Alanı
750
min
|
1.000
max
Otopark
500

Özellikler

Açık Davet Alanı
Kır Bahçesi Alanı
Havuz Başı Alanı
Doğa Manzaralı
Supla
Şamdan
Yapay çiçek süsleme
Gazebo
Gelin - Damat Odası
Gelin tagı ve mekan süsleme
Gelin yolu
Şehir merkezi

Olanaklar

Catering hizmeti
Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Karşılama Hostesi
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon sorumlusu
Otopark alanı
Düğün Pastası
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı
Kokteyl menü
Yemek Servisi
Dışarıdan Organizasyon Firması getirebilme

Aqua Apple Garden Hakkında

Ankara’nın Çankaya ilçesinde havuz başı ve kır düğünü konseptini birleştiren muhteşem bir mekan seni bekliyor. Aqua Apple Garden, merkezi konumuna ek olarak şık dekorasyonu ile de beğeni topluyor. Kişi başı düğün fiyatları 30 TL’den başlayan mekan hakkında ayrıntılı bilgi için teklif formumuzu doldurabilirsin.

Aqua Apple Garden Özellikleri

Aqua Apple Gatden bünyesinde 2 farklı davet alanı seçeneği sunuluyor. Kır düğünü ve havuz başı alanı olarak öne çıkan açık mekanda 1000 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor. Havuzun etrafına yerleştirilen yuvarlak masalarda beyaz renklerin yanında senin tercih ettiğin süslemeler ve renkli tüller de yer alıyor.

Bu şık mekanda kır düğünü dışında kına gecesi, nişan, doğum günü partileri, mezuniyet törenleri gibi daha birçok davet düzenlenebiliyor. Daha samimi davetlerin için ise Apple Garden’ın 300 kişilik kapalı davet alanını değerlendirebilirsin.

Aqua Apple Garden Kır Düğünü Fiyatları

Mekanın kır düğünü fiyatlarının belirlenmesinde menü seçimleri etkili oluyor. Kokteyl davet fiyatları daha uygun aralıklarda seyrederken yemekli menülerde fiyatlarda artış olabilir. Kokteyl fiyatları kişi başı 30 – 50 TL’den başlıyor. Yemekli düğün fiyatları ise 50 – 80 TL bandından başlıyor.

Olanakları

Düğünlerini yemekli geçirmek isteyenler için Aqua Apple Garden tam anlamıyla doğru adres olacaktır. Profesyonel şefler tarafından oluşturulan ve zengin yiyecek seçenekleri barındıran bu mekan 6 adet menü seçeneği sunuyor. Menülerde Türk mutfağı öne çıkıyor. Mekanda talebine göre menü içeriklerinde değişiklik yapılabiliyor.

Aqua Apple Garden bünyesinde yemekli bir davet planlamayanlar için ise kokteyl içerikli menü seçenekleri bulunuyor. Ayrıca özel menü seçenekleri de sunan mekanda çocuklara özel ve vejetaryen seçenekleri de sunuluyor.

Apple Garden bünyesinde uzman organizasyon sorumluları bulunuyor. Mekan süslemesi ve davet planlamasında destek olan ekip, dilersen dışarıdan kendi tercih ettiğin bir organizasyon firması ile de çalışmana sıcak bakıyor.

Nerededir?

Mekan, Ankara’nın Çankaya ilçesindeki merkezi konumu ile dikkat çekiyor. Çankaya yönüne giden tüm araçlar mekanın yakınından geçiyor. Özel araçlar için 500 araç kapasiteli otopark sunan mekanın açık adresi şöyle;

Çayyolu, Dodurga MH. Turk konut 2 yani, 06810 Çankaya / Ankara.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Kokteyl servisi, standart mekan süsleme, fotoğraf çekimi ve orkestra hizmetleri bulunuyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Yemek servisi, mekan süsleme, organizasyon sorumlusu, düğün pastası, ses ve sahne sistemleri, servis elemanı, orkestra ve kameraman hizmetleri bulunuyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Menü tadımı ve menüde değişiklik olanağı bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, kına gecesi, after party, söz ve nişan organizasyonu, sünnet düğünü, özel gün organizasyonları, mezuniyet partisi ve balo, davet ve resepsiyon etkinlikleri düzenlenebiliyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Havuz kenarında yer alan mekanda mavi, yeşil ve beyaz renklerine rastlamak oldukça mümkün. Kır düğününde olması gereken her detay Aqua Apple Garden'da yer almaktadır.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Dışarıdan organizasyon firması ile çalışabilirsiniz.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Havuzbaşı açık alanı ve yüksek tavanlı kapalı alanı bulunuyor.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Mekan menü konusunda oldukça fazla seçeneği sizlere sunmakta. 6 çeşit yemekli menü ve 1 adet de kokteyl menüsü bulunmakta. Alternatif olarak da tüm yiyeceklerin sizlerin seçmesi adına da "kendi menünü kendin yarat" adlı olanağı da mevcut.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

24:00'a dek sürüyor.

Manzara ve Lokasyon

Yeşilliklerin ortasında yer alan Aqua Apple Garden, sahip olduğu havuz sayesinde de yeşil ve maviyi en doğal tonlarla sunmakta. Ankara'da şehirden çok da uzaklaşmadan böyle bir güzel manzaraya sahip olması yönü ile bu mekan oldukça dikkat çekmekte.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Müzik seçenekleri arasında orkestra ve dj yer almaktadır. Tamamen sizlerin istekleri doğrultusunda mekan bu hizmetleri sunmakta.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Anlaşmalı olarak çalışılan fotoğrafçılarla dış mekan çekimleri ve düğündeki çekimlerle hayallerinizde kır düğününe yakışır görsellere sahip olacaksınız.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Göksel Toprak
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ