Aymira

2024 Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
800 TL
Her Şey Dahil Paket
1.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Epilasyon
Evde / mekanda hizmet
Gelin başı yapımı
Gelinin yakınlarına hizmet
Kalıcı makyaj
Kalıcı oje
Makyaj provası
Manikür - pedikür
Porselen makyaj
Saç bakımı
Saç provası
Saç tasarım
Şehir dışı hizmeti
Takma kirpik

Aymira Hakkında

Gelin başı ve gelin makyajı uygulamalarında kendisini ispatlamış bir kuaför olan Aymira, Bahçelievler ilçesinde hizmet veriyor. Hem İstanbul içi hem de şehir dışında yaşayan gelin adayları tarafından en çok tercih edilen kuaförler arasında yerini alıyor. Kuaför salonunun gelin saçı ve makyajı fiyatları 800 TL’den başlıyor.

Hizmet Yelpazesi & Özellikleri

Aymira Kuaför ekibi, gelin saçı ve makyajındaki başarısının yanı sıra aynı zamanda güzellik merkezi olarak da hizmet veriyor. Saç tasarımı, manikür-pedikür, makyaj, el ve ayak masajı, cilt bakımı, saç bakımı, kalıcı makyaj, kalıcı oje ve takma kirpik uygulamaları ile tüm ihtiyaçlarını karşılıyor.

Ekişp, evde veya başka bir mekanda hizmet almak isteyen ve şehir dışında bulunan gelin adaylarına hizmet imkanı sunuyor. Düğün tarihinden 2 hafta önce ekip ile iletişime geçersen ön görüşme yaparak fikir alışverişi yapabilirsin. Aynı zamanda prova yapma imkanına da sahipsin.

Gelin Saçı & Makyajı Uygulaması

Saç modelini ve makyajını, gelinliğin ve aksesuarlarınla uyumlu görünecek şekilde seçiyorlar. Aymira ekibi, gelin saçı modelini yüz hatlarına, saç ve göz rengine hatta gelinliğine uygun olacak şekilde uyguluyor. Hem aklındaki modelden uzaklaşmadan hem de ekibin önerdiği birbirinden değişik modelleri harmanlayarak istediğin görünümü elde edebiliyorsun.

Göz makyajında da tecrübesini konuşturan ekip, gelinlerin göz yapısına ve rengine uygun makyaj yapıyor. Son trend makyaj stillerinin hepsini uygulayabiliyorlar. Takma kirpik ile de makyajını taçlandırıyor ve tüm gözlerin senin üzerinden ayrılmamasını sağlıyorlar.

Aymira Kuaför ve Güzellik Salonu’nda yapılan uygulamalar hakkında daha detaylı bilgi almak için ücretsiz hizmet veren DüğünYardımcısı.com asistanlarımıza ulaşabilirsin.

Aymira Kuaför Gelin Saçı & Makyajı Fiyatları

Kuaför salonunun gelin saçı ve makyajını içeren paket fiyatları 800 TL’den başlıyor. Manikür, pedikür, cilt bakımı, saç bakımı, masaj ve takma kirpik uygulaması gibi ekstra hizmetlerle birlikte paket fiyatı 1000 TL’ye yükselebiliyor.

En güncel fiyatlara erişmek ve indirim fırsatlarından yararlanmak için hemen sayfanın üst kısmında bulunan ücretsiz teklif al formunu doldurabilirsin.

Aymira Kuaför ve Güzellik Merkezi Nerededir? Nasıl Gidilir?

Kuaför salonu İstanbul’un Bahçelievler ilçesinde hizmet veriyor. Marmaray, metro hattı ve 55Y, 97A, 97T numaralı otobüs hatları ile kolayca ulaşım sağlayabilirsin. Kuaförün açık adresi ise şu şekilde;

“Bahçelievler Merkez, Ferit Selim Paşa Caddesi, Demet Sokak, No:2, D:1/a, Bahçelievler / İstanbul”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Detaylı bilgi için teklif formumuzu doldurabilirsin.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Gelin başı tasarımı, porselen makyaj, manikür, pedikür, takma kirpik, kaş tasarımı ve gelinin yakınlarına hizmet olanakları sunuluyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Evde, düğün mekanında ya da şehir dışında hizmet imkanı bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Tüm özel günlerin için saç tasarımı ve makyaj hizmeti veriliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten 2 hafta önce iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Merkezi İstanbul'da bulunan kuaför ekibi, talep doğrultusunda şehir dışında da hizmet verebiliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ