Başak Kuaför

2024 Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
800 TL
Her Şey Dahil Paket
1.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Başak Kuaför Hakkında

Hayatında bir kez yaşayacağın o muhteşem gün için hem gelin saçı hem de makyajını alanında profesyonel kişilere emanet etmelisin. Başak Kuaför, Çankaya ilçesinde bulunan kuaför salonunda bugüne kadar yüzlerce gelinin yüzünü güldüren bir ekibe sahip. Ankara içi ve şehir dışı hizmetleri bulunan firmanın fiyatları ise 800 TL’den başlıyor. Dilersen hemen, bu ayrıcalık hizmetin ayrıntılara geçelim.

Hizmet Yelpazesi

Şimdiye kadar birçok gelinin saçlarına dokunuşlarda bulunmuş olan Başak Kuaför ekibi; genç, dinamik ve oldukça enerjik. Gelinleri bir yandan düğünlerine hazırlarken bir yandan da otel konforunda verdikleri hizmetler ile streslerini yok etmekte üstlerine yok. Uzman saç ve makyaj tasarımcılarının hizmet verdiği kuaför salonunu tüm özel günlerin için gönül rahatlığı ile tercih edebilirsin.

Başak Kuaför Gelin Saçı Modelleri

Kuaför ile yapacağın ön görüşmelerde gelinliğinin modeli, hayallerindeki gelin saçı ve düğün konseptin göz önünde bulundurularak en doğru seçim yapılıyor. Kır düğünü konseptleri için genelde uçuşan dalgalar ve çiçekli saç aksesuarları kullanılıyor. Otel düğünleri için ise sıkı topuzlar ya da yüz hatlarını meydana çıkaran at kuyrukları tercih ediliyor.

Gelin Makyajı Uygulamaları

Makyaj konusunda her gelin adayına kişisel hizmet veriliyor. Ön görüşmede yapılan analiz sonucunda yüzünün neye ihtiyaç duyduğu ve hangi hatlarının ön planda olması gerektiğine karar veriliyor. Gerekiyorsa cildine hazırlık için cilt bakımı uygulamaları yapılıyor.

Başak Kuaför Olanakları

Saçların kısa olsa da hayallerindeki gelin saçı modeline veda etmen gerekmiyor. Eğer istediğin saç modeli için upuzun saçlara sahip olman gerekiyorsa kaynak ya da çıtçıt sayesinde kısa sürede seni hayallerine kavuşabilirsin.

Kuaför salonu, seninle birlikte 10 yakınına daha hizmet sağlayabiliyor. Bu sayede en mutlu gününe en sevdiğin kişilerle sıcak ve samimi bir ortam eşliğinde hazırlanma şansı yakalıyorsun.

Başak Kuaför Ankara Gelin Saçı & Gelin Makyajı Fiyatları

Seçeceğin ekstra hizmetlere göre farklılık gösteren hizmetler fiyatları, 800-1000 TL’den başlıyor diyebiliriz. İndirim ve kampanyalardan yararlanmak ve firma ile iletişime geçip net fiyat bilgisi almak için “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurmayı ihmal etme!

Başak Kuaför Nerededir? Nasıl Gidilir?

Çankaya ilçesinde bulunan kuaför salonuna şehrin her yerinden kolayca ulaşabilirsin. Açık adres vermemiz gerekirse ise şu şekilde;

Cebeci Mahallesi, Cemal Gürsel Caddesi, Evren Sokak, No:31/B, Çankaya / Ankara.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Ayrıntılı bilgi için "Ücretsiz Teklif Al" formunu doldurabilirsin.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Gelin saçı, gelin makyajı, saç ve cilt bakım ı, manikür, pedikür, epilasyon, takma kirpik ve kaş tasarımı hizmetleri bulunuyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Düğünün yapılacağı mekanda ya da evde hizmet verilebiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, kına, nişan, söz, mezuniyet ve diğer tüm özel davetler için saç, makyaj ve bakım hizmeti veriliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten 4 hafta önce iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Ankara, Çankaya'da hizmet veren firma, talep doğrultusunda şehir dışında da hizmet sağlıyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ