Bellezza Kuaför

2024 Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
500 TL
Her Şey Dahil Paket
750 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Bellezza Kuaför Hakkında

Tüm gözlerin üzerinde olacağı düğün gününde dikkat çekici bir gelin saçı ve makyajı ile görünümünü tamamlayabilirsin. İstanbul, Kadıköy konumunda hizmet veren Bellezza Kuaför, klasik gelin saçı modellerine modern dokunuşlarda bulunarak farklı bir hava katıyor. Saç tasarımı, gelin makyajı ve ekstra hizmetlerin bulunduğu paket fiyatları ise 500 TL’den başlıyor.

Hizmet Tecrübesi

Bellezza Kuaför, tüm özel günler için sıklıkla tercih ediliyor. Kına, nişan, mezuniyet ve sünnet annesi saçları konsepte en uygun şekilde tasarlanıyor.

İhtiyacın olan tüm kişisel bakım işlemlerini genç, güler yüzlü ve deneyimli bir ekip yapıyor. Bir yandan saçların yapılırken diğer yandan manikür ve pedikürünü yaptırabilirsin. Sıcakkanlı personel, sana ev ortamının rahatlığını sunarak kendini asla müşteri gibi hissettirmiyor.

Bellezza Kuaför Saç & Makyaj Uygulaması

Kuaförün, sezonun gelin saçı trendlerinden ilham alarak sana en çok yakışacak modele karar veriyor. Dilersen düğünden bir hafta önce mini bir prova yapılarak saç modelinin nasıl olacağı sana genel hatlarıyla gösteriliyor.

Sınırlarının dışına çıkmak ve farklı olmak istersen ihtişamlı gelin saçı modelleri seni bekliyor. “Hiçbir zaman sadelikten şaşmam” da diyebilirsin. İşte o zaman uçuşan dalgalar ve saçlarının arasına yerleştirilmiş aksesuarlar sayesinde hem sade hem de romantik bir saç modeline sahip olabilirsin.

Cildinin hassaslığını dert etmene hiç gerek yok. Çünkü Bellezza Kuaför, dünyaca ünlü markaların makyaj malzemeleri ile sana kaliteli bir deneyim yaşatıyor. Makyajın cilt sağlığına zarar vermiyor ve gün boyu kalıcı oluyor.

Bellezza Kuaför İstanbul Gelin Saçı & Gelin Makyajı Fiyatları

Fiyatlar, hizmet paketine eklemek istediğin ekstra olanaklara göre farklılık gösteriyor. Başlangıç paketi fiyatları 500 TL, her şey dahil paketlerin fiyatları ise 750 TL olabiliyor.

İndirim fırsatlarından yararlanmak için “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurmalısın. Ayrıca firmanın olanakları ve kampanyaları hakkında detaylı bilgi almak için DüğünYardımcısı.com ücretsiz danışmanlık servisini aramayı ihmal etme!

Bellezza Kuaför Nerededir? Nasıl Gidilir?

Kadıköy ilçesinde bulunan firmaya kolayca ulaşım sağlayabilirsin. Kuaförünle ön görüşme yapabilir ve gelin saçı modelleri hakkında fikir edinebilirsin. Firmanın açık adresi ise şu şekilde;

Çolak İsmail Sokak, Işık Apartmanı, No:15, Suadiye – Kadıköy / İstanbul

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Detaylı bilgi için "Ücretsiz Teklif Al" formunu doldurabilirsin.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Gelin saçı, gelin makyajı, manikür, pedikür, kaş ve kirpik işlemleri bulunuyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Aynı anda gelinin yakınlarına da hizmet verilebiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Tüm özel davetlere uygun saç ve makyaj tasarımı yapılıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten en az 2 hafta önce iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul'un Kadıköy ilçesinde hizmet veriliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ