By Cihan Demir

2023 Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
2.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

By Cihan Demir Hakkında

İstanbul Üsküdar ilçesinde gelin saçı ve makyajı için kuaför arayışına By Cihan Demir ile son verebilirsin. 20 yılı aşkın deneyimi ve farklı gelin başı modelleri sunan kuaför 1000 TL’den başlayan fiyatları ile harikalar yaratıyor. Sahip olabileceğin diğer tüm olanaklar ise yazımızın devamında yer alıyor, hemen inceleyebilirsin.

By Cihan Demir Hizmet Yelpazesi

Düğün günün için kuaför ile anlaşma sağlayabileceğin gibi birçok hizmetten de faydalanabiliyorsun. Saç kesiminden boyama işlemine, imaj değişikliğinden manikürpediküre kadar birçok olanaktan hem düğün gününde hem de normal bir günde faydalanabiliyorsun. Bunlar ile birlikte trend makyaj stilleri uygulamalarıyla kusursuz bir görünüme de kavuşabiliyorsun.

Gelin Saçı ve Makyajı

Belirlemiş olduğun konsepti saçına ve makyajına yansıtmak için doğru adrestesin. Bunun için yapman gereken tek şey ise hayallerini By Cihan Demir Kuaför ve ekibi ile paylaşmak. Frapan bir gelin adayı olmak için romantik bir saç tasarımı veyahut Retro gelin başı modeli belirlemelerinin ardından hemen kollar sıvanıyor ve isteklerin somutlaştırılıyor.

Makyaj konusunda da deneyimini konuşturan ekip hijyen kurallarına uymak adına tek kullanımlık ürünler tercih ediyor. Makyaj esnasında kullanılan tüm ürünler 1. sınıf kalitede markalardan tercih ediliyor. Bu sayede cildin tüm gün ferah kalabiliyor. Buluğu veyahut foxeyes göz makyajı ile gözlerin ön plana çıkarılırken yüz hatlarını belirginleştirmek için de kontürleme işlemi yapılabiliyor.

By Cihan Demir Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Başlangıç ve her şey dahil gibi farklı paket seçenekleri sunan salonun paket fiyatları ise 1000 TL’den başlıyor. Sen de her şeyin mükemmel olmasını isteyeceğin bu özel gününde birçok olanaktan tek bir paket aracılığı ile faydalanabiliyorsun.

İstersen hemen ücretsiz teklif al butonunu kullanarak düğün günün için net bir fiyat bilgisine ulaşabilirsin. Bu sayede salonun DüğünYardımcısı.com’a özel sunmuş olduğu indirim fırsatlarından da faydalanabilirsin.

Cihan Demir Kuaför Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul Üsküdar ilçesinde hizmet veren salona deniz veyahut kara yolu üzerinden toplu taşıma araçlarını kullanarak gidebilirsin. Kişisel aracın da ulaşım için iyi bir alternatif olabilir. Cihan Demir Make Up Stüdyo açık adresi ise şu şekilde;

Küçüksu, Kaldırım Caddesi, No: 3, Üsküdar / İstanbul.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Gelin saçı ve makyajı hizmetleri sağlanıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için danışmanlık servisini arayabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Manikür, pedikür, takma kirpik, ağda, epilasyon, el-ayak masajı ve cilt bakımı olanaklarından yararlanabiliyorsun.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, kına, nişan söz gibi özel günlerinde saç ve makyaj tasarımları gerçekleştiriliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

20 gün öncesinde iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul'un Üsküdar ilçesinde hizmet veriyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ