Cadde Kuaför

2024 Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
2.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Cadde Kuaför Hakkında

Gelin saçı ve makyajı için iyi bir yer arayışına Cadde Kuaför ile son verebilirsin. İstanbul Kadıköy ilçesinde hizmet veren mekan özel saç makyaj tasarımları ve 1000 TL’den başlayan fiyatları gelin adaylarının uğrak noktası oluyor. Kuaför salonunu tercih ettiğinde yararlanabileceğin tüm ayrıcalıklar için hemen içeriğimize göz gezdirebilirsin.

Hizmet Yelpazesi

Gelin olmuş giderken kendini şımartmak istersen salon öncelikle el ayak masajı hizmetiyle tüm stresini önceden atmanı sağlıyor. Ardından gün boyu kendine bir güzellik yapmak istersen cilt bakımı sayesinde gelin makyajı için kendini hazır hale getirebiliyorsun.

Bu hazırlık tepeden tırnağa olsun diyorsan da için manikür pedikür olanağından da faydalanabilirsin. Bitmedi, tüm bunlar ile birlikte düğün günün öncesi, sonrası veya sırasında epilasyon ve ağda hizmetlerinden de dilediğin gibi yararlanabiliyorsun.

Cadde Kuaför Gelin Saçı ve Makyajı

Düğün gününe kusursuz bir görünüm ile başlayarak aynı görünümle de günün sonlandırmak istiyorsan doğru adrestesin. Öncelikle kuaför ekibi ve makyözler ile birlikte yüz tipine ve tarzına en uygun gelin saçı ve makyajına karar veriyorsun.

Ardından itina ile uygulanan gelin saçı ve makyajı sabitleyiciler ile seni rahatsız etmeyecek şekilde sabitleniyor. Böylece de tüm günü mükemmel bir şekilde tamamlayabiliyorsun.

Dilersen bu olanaklardan yararlanmak adına hemen danışmanlık servisini arayarak kuaför salonu için randevu talebinde bulunabilirsin.

Cadde Kuaför Kadıköy Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Her şey dahil ve başlangıç paketleriyle birden fazla olanaktan daha uygun maliyetle faydalanmanı sağlayan kuaförün fiyatları 1000 TL’den başlıyor. İsteklerin ve kullanılan teknikler ile birlikte fiyatlarda bir takım farklılıklar oluşabiliyor.

Bu doğrultuda seçimlerine özel net bir fiyat bilgisi almak için hemen ücretsiz teklif al butonunu kullanabilirsin. Butonu kullanarak DüğünYardımcısı.com’un ayrıcalıklı indirim fırsatlarından da yararlanabilirsin.

Cadde Kuaför ve Güzellik Salonu Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul Kadıköy ilçesinde hizmet veren salon kolayca ulaşım sağlayabileceğin bir lokasyonda yer alıyor. Kadıköy iskelesine varan vapurları tercih edebileceğin gibi Anadolu yakasında bulunuyorsan otobüs ve dolmuş hatlarını da kullanabilirsin. Yüz yüze bir görüşme gerçekleştirmek istiyorsan da salonun açık adresi şu şekilde;

Caddebostan Mahallesi, Bağdat Caddesi, No:354/4, Kadıköy / İstanbul.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Gelin saçı ve makyajı hizmeti sağlanıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için danışmanlık servisi ile görüşebilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Takma kirpik, manikür, pedikür, ağda, epilasyon, el-ayak masajı ve cilt bakımı olanaklarından faydalanabiliyorsun.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Tüm özel günlerin için kuaför salonu ile anlaşma sağlayabilirsin.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 hafta önce iletişime geçebilirsin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul'un Kadıköy ilçesinde ve talepler doğrultusunda da şehir dışına hizmet verebiliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ