Çemberlitaş Gelin Hamamı

Özellikler

Hamam

Olanaklar

Catering hizmeti
Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Organizasyon sorumlusu
Dışarıdan Organizasyon Firması getirebilme

Süsleme ve Ek Hizmetler

Kese ve köpük hizmeti
Masaj hizmeti
Müzik temini
Özel ikramlar

Çemberlitaş Gelin Hamamı Hakkında

Mimar Sinan’ın ölümsüz eserlerinden biri olan Çemberlitaş Gelin Hamamı, tarihi dokusu ve sunmuş olduğu hizmetler ile gelin adaylarının organizasyonlarında ilk tercihi oluyor. Üstelik İstanbul, Fatih ilçesinde bulunan bu tarihi yapıda 400 TL’den başlayan fiyatları da oldukça makul kalıyor. Dilersen hemen bu tarihi yapıyı daha da yakından inceleyelim.

Hizmet Yelpazesi

Dillere destan olmuş ustalığı ile tanınan Mimar Sinan’ın sihirli dokunuşları ile her detayı düşünülerek hazırlanan bu tarihi yapı gelin hamamı organizasyonları ile de ünlenmiş durumda.

Hamam için peştamal, havlu, sabun, köpük gibi gerekli malzemelerin temini sağlanıyor. Organizasyonun boyunca bu tarihi yapı içerisinde sunulan spa ve masaj hizmetlerinden de yararlanabiliyorsun. Aynı zamanda cilt bakımı da yaptırarak stressiz bir gelin adayı olabiliyor, düğün gününe tamamen arınmış bir halde geçiş yapabiliyorsun.

Çemberlitaş Gelin Hamamı Olanakları

Gelin hamamı organizasyonu dahilinde sahip olmak isteyebileceğim dekorasyon öğelerinden eğlence anlayışına yönelik seçeneklere kadar hizmet sağlanabiliyor. Üstelik bu doğrultudaki isteklerini organizasyon sorumlusu ile paylaşman yeterli oluyor.

Organizasyonun boyunca tamamen müzik zevkine göre hazırlatabileceğin bir müzik listesi hizmetinde oluyor. Aynı zamanda hamam boyunca nedimelerin ile çalıp söyleyebil diye mekan, gelin hamamı tefi de sunuyor.

Tüm bunlar ile birlikte hamamın iç bahçesinde kına gecesi için organizasyon düzenleyebileceğin gibi bu organizasyona yemek daveti de ekleyebiliyorsun.

Eğer sen de tüm bu olanaklardan yararlanmak ve organizasyonun için anlaşma sağlayarak bir gün belirlemek istiyorsan hemen danışmanlık servisi ile iletişime geçebilirsin.

Çemberlitaş Gelin Hamamı Fiyatları

Bahsettiğimiz gibi mekan birçok olanak ile organizasyonuna ev sahipliği yapabiliyor. Bununla birlikte yapacağın seçimlerin ve isteklerin doğrultusunda fiyatları da sen belirlemiş oluyorsun. Farklı hazır paket seçeneklerinden yararlanabileceğin gibi kendi paketini de oluşturabilirsin. Sunulan paketlerin ortalama olarak fiyatları ise 400 TL’den başlıyor.

Dilersen hemen belirtmiş olduğumuz paket seçeneklerini ve içeriklerini ücretsiz teklif al butonuna tıklayarak anında öğrenebilirsin.

Çemberlitaş Gelin Hamamı Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul, Fatih ilçesinde hizmet sunan mekana rahatlık ile ulaşım sağlayabilirsin. Dilersen bulunduğun lokasyona en uygun olan toplu taşıma araçlarını tercih edebilirsin. Dilersen de kişisel aracın ile daha rahat bir ulaşım gerçekleştirebilirsin. Mekanın açık adresi ise şu şekilde;

“Vezirhan Caddesi, No:8, Çemberlitaş, Fatih / İstanbul.”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Dekorasyon ve servis elemanı hizmetlerini içeriyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için danışmanlık servisini arayabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Kese, köpük, masaj, sabun, tarak ve spa hizmetlerinden faydalanabiliyorsun.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Geniş bir hamam alanı ile hizmet veriyor.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Meze çeşitleri ve meyve tabakları seçenekleri bulunuyor.

Manzara ve Lokasyon

İstanbul'un Fatih ilçesinde hizmet sunuyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ