Cemile Sultan Korusu

2023 Kır Düğünü Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
250 TL
250 TL
Kokteyl
150 TL
150 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
750
min
|
1.000
max
Kapalı Davet Alanı
350
min
|
500
max
Kır Bahçesi Alanı
750
min
|
1.000
max
Havuz Başı Davet Alanı
750
min
|
1.000
max
Otopark
500

Özellikler

Açık Davet Alanı
Kapalı Davet Alanı
Havuz Başı Alanı
Deniz Manzaralı
Şehir Manzaralı
Supla
Şamdan
Yapay çiçek süsleme
Gazebo
Gelin - Damat Odası
Gelin tagı ve mekan süsleme
Gelin yolu
Şehir merkezi

Olanaklar

Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Karşılama Kokteyli
Fotoğraf ve video çekimi
Volkan Gösterisi
Mekan giydirme
Menü tadımı
Otopark alanı
Düğün Pastası
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı
Yemek Servisi
After Party için Ayrı Alan

Cemile Sultan Korusu Hakkında

İstanbul’un Üsküdar ilçesinde boğaza nazır konumu ile çok özel bir seçenek bekliyor. Cemile Sultan Korusu, hem konumu hem de güzellikleri ile yıllar boyu konuşulacak düğünlerin vazgeçilmez adresi olarak öne çıkıyor. Kişi başı kır düğünü fiyatları 100 TL’den başlayan mekan hakkında detaylı bilgi için teklif formumuzu doldurmayı unutma!

Cemile Sultan Korusu Özellikleri

İstanbul Ticaret Odası yönetimindeki Cemile Sultan Korusu yaklaşık 100 dönüm arazi üzerinde kurulu. Koru içerisinde birbirinden farklı özelliklere sahip açık ve kapalı davet alanları mevcut. İsteyenler havuz başında, isteyenler ise kır düğünü konseptinde yaşamlarının geri kalanına ‘Evet’ diyebilirler. Korunun her noktasından ise İstanbul Boğazı’nın dillere destan manzarası seyredilebiliyor.

Koru bünyesinde düzenlenecek organizasyonlar son derece profesyonel bir ekip tarafından yönetilir. Hazırlık aşamalarından davetin bitimine kadar bütün ayrıntılar oluşabilecek aksaklıkların da giderilebileceği şekilde planlanır. Açık alanlar arasında en geniş davetli kapasitesine sahip havuz başı bölümünde 1000 kişiye kadar organizasyonlar düzenlenebilir. Kapalı alanlarda ise maksimum kişi sayısı 350 ile sınırlıdır.

Olanakları

Cemile Sultan Korusu bünyesinde dikkat çeken bir başka özellik ise geniş menüsüdür. Usta şeflerin elinden çıkan menü Türk ve dünya mutfağının en özel lezzetlerini barındırır. Kır düğünü organizasyonları öncesinde menü tadımı ve gerekli olması halinde menüde değişiklik yapma imkanı da bulunur. Servis ise korunun ekibi tarafından yapılır.

Korunun fotoğraf, video çekimleri için sunduğu görsel güzellikler ise bir başka ayrıcalık olarak davet sahiplerinin ve konuklarının karşısına çıkar. İstanbul Boğazı’nın önünde, şelalede, sık dokulu ağaçların arasında, bahar ve yaz aylarında rengarenk çiçeklerin ortasında en özel anlar ölümsüzleştirilebilir.

Cemile Sultan Korusu Kır Düğünü Fiyatları

Kır düğünü ve organizasyon fiyatlandırması hafta içi, hafta sonu farklıdır. Davet ve düğün fiyatları hafta içi, hafta sonu değişiklik gösterir. Fiyatlar üzerinde etkili olan bir başka etken ise ikram menüsünde istenenler ve özel taleplerdir.

Hafta içi kişi başı 100 TL’den başlayan fiyatları, hafta sonu 150 TL civarında seyreder.

Nerededir?

Cemile Sultan Korusu ulaşım açısından da oldukça rahat bir konumdadır. Üsküdar, Kadıköy ve Beykoz ana duraklarından kalkan, sahil yolunu takip ederek Kandilli’den geçen otobüsler ile ulaşım sağlanabilir. Özel araçlar için ise geniş bir otopark kapasitesi olması park sorunu yaşanmasını engeller. Açık adresi ise şöyle;

Küçüksu, Ömürtepe Yokuşu Sokaği No:6, 34684 Üsküdar / İstanbul.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Detaylı bilgi için teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Organizasyon sorumlusu, servis elemanı, fotoğraf ve video çekimi, mekan süsleme, ses ve sahne sistemleri, müzik hizmeti ve düğün pastası bulunuyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Organizasyon sorumlusu hizmeti bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, kına gecesi, bekarlığa veda partisi, after party, söz ve nişan organizasyonu, sünnet düğünü, doğum günü, baby shower, özel gün organizasyonları ve evlilik teklifi organizasyonu düzenlenebiliyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Konsept mekan giydirme, çiçek süsleme, gelin tagı, gelin yolu ve şamdan seçenekleri bulunuyor.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Koru bünyesinde açık, kapalı ve havuz başı davet alanı seçenekleri bulunuyor. 1000 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Kırmızı et, beyaz et, özel menü, vejetaryen ve kokteyl menü seçenekleri bulunuyor.

Manzara ve Lokasyon

Cemile Sultan Korusu şehrin tam ortasında, doğanın içinde, deniz manzarasına karşı bir konumdadır. Yeşillikler içindeki koru İstanbul Boğazı'nı da karşısına alarak tam bir görsel şölen sunar. Cemile Sultan Korusu'na toplu taşıma araçları ile ulaşmak için Kandilli güzergahında hareket eden otobüsler kullanılabilir. Kadıköy, Üsküdar ve Beykoz arasında sahil hattı üzerinde çalışan birçok araç bu noktadan geçmektedir. Kadıköy kalkışlı 14 M, Üsküdar kalkışlı 15, 15E, 15ŞN, 15F, 15H, 15KÇ , 15M, 15N, 15P, 15T, 15Y numaralı otobüsler ile koruya ulaşılabilir. Koruya özel araç ile gelmek isteyenler için ise korunun kendine ait otoparkından yararlanabilirler.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Işık, ses ve sahne sistemi hizmetleri işletme tarafından karşılanır. Müzik ise davet sahiplerinin isteği doğrultusunda biçimlenir. Dileyenler kendi anlaştıkları bir DJ veya orkestra ile çalışabilirler, dileyenler ise organizasyon öncesi bu taleplerini bildirerek organizasyon sorumlusundan yardım alabilirler.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

İstanbul'un en özel alanlarından bir tanesi olan Cemile Sultan Korusu özellikle düğün fotoğrafları için çok fazla seçenek sunar. İstanbul Boğazı'na hakim noktada olan koruda boğazı arkanıza alarak fotoğraf çektirebilirsiniz. Bunun dışında korunun yeşillikleri, havuz başı alanı, gölü fotoğraf çektirebilecek diğer noktalardır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Büşra Ay
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ