Ceylan Foto

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
750 TL
Her Şey Dahil Paket
1.250 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip temini
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Şehir dışı çekimi
Trashday
Yurt dışı çekimi

Ceylan Foto Hakkında

Ceylan Foto, İzmir, Konak bölgesinde yer alıyor. Uzun yıllardır bu sektörde hizmet veren fotoğraf stüdyosu müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutuyor. Düğün fotoğrafçılığı ve dış çekim konularında da oldukça tecrübeli ve kendini geliştirmeye devam ediyor. Ortalama olarak paket fiyatları ise  750 TL’den başlıyor. Ceylan Fotoğrafçılık hakkında merak ettiğin tüm detaylara içeriğimizden ulaşabilirsin.

Hizmet Tecrübesi ve Ayrıcalıkları

Düğün etkinlikleri kapsamında düğün belgeseli, hikayesi ve klibi düzenlemeleri yapılıyor. Dış çekim etkinliklerinde save the date ve trashday gibi konseptleri de deneyebilirsin. Bunların yanı sıra, stüdyoda katalog ve konsept çekimler de gerçekleştiriliyor.

Ceylan Foto ayrıcalıkları arasında çekim öncesinde yapılacak olan toplantı bulunuyor. Toplantı sırasında düğün fotoğrafçısı ile yüz yüze görüşüp isteklerini paylaşabilirsin. Fotoğrafların konseptine göre kullanacağın aksesuarlara karar verebilirsin. Aynı zamanda fotoğrafçından mekan önerileri de alabilirsin.

Ceylan Fotoğrafçılık Dış Çekim Olanakları

Firma, 1974 yılından bu yana düğün fotoğrafçılığı sektöründe faaliyet gösteriyor. Deneyimiyle ve başarılı ekibi ile hayallerindeki fotoğrafları elde edebilirsin. Çekim gününde tek bir düğün fotoğrafçısı ile değil, sana yardımcı olacak koca bir ekip ile çalışma imkanın bulunuyor.

Her işine yenilikçi bir tavırla yaklaşıyor. Bu sebeple yalnızca İzmir sınırları içerisinde hizmet vermiyor. Dilersen Türkiye içerisinde herhangi bir şehirde çekimini gerçekleştirebilirsin. Hem yeşilliklerle çevrili bir ortamda veya deniz manzarası ile fotoğraflar çekebilirsin.

Ceylan Foto İzmir Dış Çekim Fiyatları

Ceylan Foto dış çekim hizmetleri için müşterilerine farklı paket seçenekleri sunuyor. Sunulan seçenekler arasında her şey dahil ve başlangıç paketleri yer alıyor. Firma tarafından başlangıç paketi fiyatları 750 TL , her şey dahil pakette yer alan hizmetlerin fiyatları ise ortalama 1250 TL olarak belirlenmiş.

Sana özel hazırlamış olduğumuz kampanyalardan ve fırsatlardan faydalanmak için sitenin üst kısmındaki ücretsiz teklif al formunu doldurabilirsin. Paketlerdeki hizmetler hakkında bilgi için ise hemen danışmanlık servisi ile irtibata geçebilirsin.

Ceylan Foto Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

Ceylan Fotoğrafçılık, İzmir, Konak ilçesinde hizmet veriyor. Şehrin merkez ilçesinde ve kolay bir konumda bulunması sebebiyle ulaşım kolaylığı da sağlıyor. ESHOT otobüsleri, İzmir Metro ve tramvay hattıyla ulaşımını kolaylıkla sağlayabilirsin. Kişisel aracın veya taksi ile da zorlanmadan stüdyoya varabilirsin. Stüdyonun açık adresi ise şu şekilde;

“Konak, Mücibur Rahman Sokağı, No:7C,  Konak / İzmir.”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Başlangıç paketinde dış çekim, kamera ekipmanları temini ve karelerin orijinal temini hizmetleri bulunuyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için danışmanlık servisini arayabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Şehir dışı çekim olanağından faydalanabiliyorsun.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, düğün hikayesi, save the date, trashday, nişan, katalog ve konsept çekimlerinden dilediğini tercih edebiliyorsun.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Çekim tarihinden en az 2 hafta önce iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir'in Konak ilçesinde ve talep doğrultusunda tüm şehirlerde hizmet verebiliyor.

Sipariş teslim süresi?

Siparişlerin 30 gün içerisinde teslim ediliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ