Eren Yılmaz Salon

2023 Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
2.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Eren Yılmaz Salon Hakkında

Düğün günün kadar özel bir günde gelin saçı ve makyajı detaylarını şansa bırakmak istemiyorsan seni Salon Eren Yılmaz ile tanıştıralım. Üstelik İstanbul Maltepe ilçesinde profesyonel ekibi ile hizmet veren bu kuaför, 1000 TL’den başlayan paket fiyatları ile de bütçeni sarsmıyor. Yararlanabileceğin tüm hizmetleri merak ediyorsan seni yazının devamına bekliyoruz.

Eren Yılmaz Salon Gelin Saçı ve Makyajı

Açık veya kapalı bir kadın olman Eren Yılmaz Kuaför ekibi için farklılık yaratmıyor. İki türde de gelin başı için büyülü dokunuşlar yaparak gelinliğin ile muhteşem bir uyum yaratılıyor. Önceden belirlemiş olduğun modeller ile birlikte salonun kendi kataloğundan da seçimler yapabiliyorsun.

Bu katalog içerisinde gelinlik modellerine uygun son trendlerden oluşan gelin saçı ve makyajı önerileri de yer alıyor. Envai çeşit rengin bulunduğu Eren Yılmaz Salon; tek kullanımlık malzemelerle yüzüne uygulama yapıyor.

Makyaj için ise yüz hatlarını belirginleştirmek adına kontürleme işlemi yaptırarak fotoğraf çekimlerine de hazır hale gelebiliyorsun.

Avantajları

İstanbul kadar kalabalık bir metropolde düğün gününden bir hafta öncesine kadar salon için randevu oluşturabiliyorsun. Hem de yakınlarını da bu hazırlık sürecine dahil ederek onlarında bu muhteşem hizmetlerden yararlanmasını sağlayabiliyorsun. Hatta ve hatta salon yerine evinde hazırlanmak istersen de Eren Yılmaz ve ekibi senin için salonu hizmet almak istediğin her yere taşıyabiliyor.

Eren Yılmaz Maltepe Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Başlangıç ve her şey dahil paket seçenekleri ile birden fazla hizmetten faydalanabileceğin gibi bu hizmetleri daha da uyguna almış oluyorsun. Ortalama olarak 800 TL’den başlayan bu paketlerin fiyatları özel isteklerin ile birlikte değişkenlik gösterebiliyor.

Sunulan paket seçenekleri arasından sana en uygun olanını tercih edebilmek adına hemen ücretsiz teklif al butonunu kullanabilirsin.

Eren Yılmaz Kuaför ve Güzellik Merkezi Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul Maltepe ilçesinde merkezi konumu ile dikkat çeken güzellik salonuna farklı toplu taşıma araçlarını kullanarak ulaşım sağlayabilirsin. Düğün günün için randevu talebinde bulunmak istiyorsan veyahut sunulan olanaklar hakkında detaylı olarak bilgi almak istiyorsan hemen danışmanlık servisini arayabilirsin. Salonun açık adresi ise şu şekilde;

Cevizli Mahallesi, Bağdat Caddesi, No: 534 – 536/A, Maltepe / İstanbul.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Gelin saçı ve makyajı hizmetleri sağlanıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı olarak bilgi almak için danışmanlık servisini arayabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Solaryum, manikür, pedikür, takma kirpik, ağda, epilasyon, el-ayak masajı ve cilt bakımı olanaklarından faydalanabiliyorsun.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kına, nişan söz gibi özel günlerinde saç ve makyaj tasarımları yapılabiliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

7 gün önce iletişim kurmalısın.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul'un Maltepe ilçesinde salonuyla hizmet verdiği gibi şehir dışına da hizmet verebiliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ