Erhan Delen

2023 Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
2.000 TL
Her Şey Dahil Paket
3.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Erhan Delen Hakkında

Dünya evine nasıl bir görünüm ile girmek istiyorsun? Bu sorunun cevabının Erhan Delen Kuaför ile paylaşman hayalinin gerçeğe dönüşmesi için yeterli oluyor. İstanbul Beşiktaş ilçesinde birçok ünlünün de gelin saçı ve makyajı için tercih ettiği kuaför deneyimli ekibi ile dilediğin her yerde hizmet verebiliyor. Hem de 2000 TL’den başlayan fiyatları ile. Duydukların seni meraklandırdıysa hemen yararlanabileceğin diğer hizmetlerden bahsedelim.

Gelin Saçı ve Makyajı

Sinem Kobal, Merve Boluğur ve birçok ünlünün düğün gününde tercihi olan Erhan Delen Kuaför, sihirli elleriyle tüm güzelliğini gözler önüne serebiliyor. Saç uzunluğun ne olursa olsun hayalini kurduğun tasarımı sana en uygun olacak şekilde gerçekleştiriyor. Ayrıca duvak detayını da unutmuyor. Bu yönde de uygun seçeneklere seni yönlendiriyor.

Makyaj konusunda iddialı olan makyözler ile çalışan salon, son yılların trendleri ile birlikte gelin makyajı için fikirlerini sunuyor. Özellikle de gelinliğin zarifliğini bozmamak için makyajın abartıya kaçmamasına da özen gösteriyorlar.

Gelin saçı ve makyajı ile birlikte dilersen manikür ve pedikür hizmetlerinde de yararlanabiliyorsun. Bu sayede tepeden tırnağa kusursuz bir görünüme kavuşabiliyorsun.

Avantajları

Yukarı kısımda belirttiğimiz gibi Erhan Delen kılavuzluğundaki kuaför ve makyöz ekibi senin ile birlikte her yere gelebiliyor. Şehir dışına veyahut evinde hizmet almak istiyorsan oluşturmuş olduğun randevu gününde ekip, salonu yanlarında taşıyabiliyor.

Bununla birlikte düğün gününe sadece seni değil yakınlarını da hazırlayabiliyorlar. Sen de bu özel günde hem yalnız kalmamış oluyorsun. Hem de hazırlık süreci senin için daha eğlenceli hale gelebiliyor.

Erhan Delen Beşiktaş Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Ünlülerin kuaförü olması seni korkutmasın çünkü Hair Designer, farklı paket içerikleri ve seçenekleri ile farklı bütçelere uygun alternatifler sunuyor. Ortalama olarak ise bu paketlerin başlangıç fiyatları 2000 TL’den başlıyor.

Dilersen bu paket içeriklerini öğrenerek sana en uygun olanını seçmek adına ücretsiz teklif al butonunu kullanabilirsin.

Erhan Delen Hair Designer Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul Beşiktaş ilçesinde salonu ile hizmet veren firmaya ulaşım konusunda sorun yaşamayacağının da müjdesini verelim. İster deniz yolu istersen de kara yolu üzerinden toplu taşıma araçlarını kullanarak salona varabilirsin. Kişisel aracını tercih etmek istiyorsan da salonun açık adresi şu şekilde;

“Kuruçeşme, Kırbaç Sokağı, No: 6, Beşiktaş / İstanbul”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Gelin saçı ve makyajı hizmetlerini içeriyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için danışmanlık servisini arayabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Takma kirpik, manikür ve pedikür hizmetlerinden faydalanabiliyorsun.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kına, nişan söz gibi özel günlerinde saç ve makyaj tasarımları gerçekleştiriliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

30 gün önce iletişim kurmalısın.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul'un Beşiktaş ilçesinde ve şehir dışında da hizmet verebiliyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

*

Sipariş teslim süresi?

*

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ