Fatih Sarıkaya

2023 Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
2.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Fatih Sarıkaya Hakkında

Gelin saçı ve gelin makyajı hizmetleriyle hayranlık uyandıran Fatih Sarıkaya, seni de düğün günün için baştan yaratmaya hazır. Arka planda heyecanını paylaşan ve seni kusursuz bir şekilde hazırlamak için tüm olanakları sağlayan genç bir ekip seni bekliyor. gelin saçı ve makyajı fiyatları 1000 TL’den başlayan güzellik merkezi; İstanbul, Kadıköy konumunda hizmet veriyor.

Hizmet Çeşitliliği

Fatih Sarıkaya Kuaför Salonu’nda aradığın tüm hizmetler sağlanıyor. Tüm özel davetler için saç ve makyaj tasarımının yanı sıra rutin bakımların için de burayı tercih edebilirsin.

Solaryum, cilt ve saç bakımı, ipek kirpik, kaş kontörü, el ve ayak masajı gibi hizmetler de mevcut. Dilersen bunları gelin saçı ve makyajı hizmet paketine de dahil edebilirsin.

Fatih Sarıkaya Kuaför Olanakları

Makyajının ve saçının evinin konforunda ya da düğün mekanında yapılmasını tercih edebilirsin. Kuaförün ve makyaj uzmanın tüm ekipmanlarıyla birlikte senin olduğun yerde hizmet vermeye hazır.

Damatları da unutmamak gerek öyle değil mi? Kuaför salonunun erkeklere özel bölümü de bulunuyor. Bu sayede gelin ve damat kuaförden aynı anda ve kusursuz hazırlanmış bir şekilde çıkabiliyor.

Fatih Sarıkaya ve ekibi, gelinin arkadaşları ile ailesini de unutmuyor. Seni kuaförde bile yalnız bırakmayan sevdiklerine de saç ve makyaj hizmeti sunuluyor.

Gelin Saçı & Gelin Makyajı Uygulaması

Gelin saçı için son trendlerden ve sezonun önde gelen saç modellerinden ilham alınıyor. Aksesuar kullanımı gelin saçı modellerine ayrı bir hava katıyor. Saç modelin mutlaka duvağına, gelinlik modeline, davetin gündüz ya da gece olmasına ve düğün konseptine göre titizlikle belirleniyor.

Gelin makyajının kötü yapılması durumunda tüm gününün berbat olacağını biliyoruz. Makyajın hem tüm gün dayanıklı hem de fotoğraflarda kusursuz çıkmanı sağlayacak olan tekniklerle yapılması gerekiyor.

Kuaförün makyaj ekibi, tüm endişelerini yok edecek bir hizmet sağlıyor. Kaliteli malzemelerle yapılan makyaj paketinin içerisinde kaş ve takma kirpik hizmetleri de bulunuyor.

Fatih Sarıkaya İstanbul Gelin Saçı & Gelin Makyajı Fiyatları

Seçeceğin hizmetlere göre farklılık gösteren gelin saçı ve makyajının fiyatları 1000 TL’den başlıyor. Farklı ve ekstra hizmetlerin sunulduğu her şey dahil paketlerin fiyatları ise 2000 TL’ye kadar çıkabiliyor.

Sunulan imkanlar ve fiyatlar hakkında en güncel bilgiyi “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurarak öğrenebilirsin.

Fatih Sarıkaya Kuaför Nerededir? Nasıl Gidilir?

Kadıköy ilçesinde bulunan güzellik merkezine ulaşım bir hayli kolay. Merkezi konumu sayesinde ister özel aracınla istersen de toplu taşıma ile şehrin her noktasından buraya ulaşabilirsin. Marmaray, metro hattı ya da 10, 19D, 129T numaralı otobüs hatlarını kullanabilirsin. Açık adres ise şu şekilde;

Suadiye Mahallesi, Emin Ali Paşa Caddesi, No:22, Kadıköy / İstanbul.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için "Ücretsiz Teklif Al" formumuzu doldurabilirsin.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Gelin saçı, gelin makyajı, solaryum, epilasyon, takma kirpik, kaş kontürü, manikür, pedikür, nail art ve masaj hizmetlerini içeriyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Evde ya da mekanda hizmet ile şehir dışında hizmet imkanları bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Tüm özel davetler için saç ve makyaj uygulaması yapılıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten en az 4 hafta önce iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul, Kadıköy'de bulunan kuaför salonu talep doğrultusunda başka şehirlerde de hizmet verebiliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Fatih Sarıkaya
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ