Kuaför Hasan & Özer

2024 Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
800 TL
Her Şey Dahil Paket
1.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kuaför Hasan & Özer Hakkında

Düğünün kadar özel bir günde gelin saçı ve makyajı için kendini Hasan & Özer Kuaför ve ekibinin emin ellerine bırakabilirsin. İzmir Konak ilçesinde salonu ile hizmet veren firma farklı paket seçenekleri ve 800 TL’den başlayan fiyatları ile de gönlünü fethedebilir. Kuaförün sağladığı tüm hizmetler ise içeriğimizde yer alıyor, hemen inceleyebilirsin.

Gelin Saçı ve Makyajı Uygulaması

Sıradan gelin saçı ve makyajı bana göre değil ben kendi tarzımı düğün günüme de taşımak istiyorum diyorsan doğru adrestesin. Hasan & Özer ve ekibi yıllanmış deneyimleri ile birlikte tazını en iyi şekilde yansıtacak saç tasarımları ile adından söz ettiriyor. Tüm bu tasarımları bir o kadar da doğal görünümlü olmasına dikkat ediliyor. Aynı zamanda Gelin başı için salonun bünyesinde bulunan gelin başı aksesuarlarından tercih edebiliyorsun.

Gelin makyajı yaparken de çizgisini bozmuyor ve ten rengine, yüz hatlarına ve proporsiyonuna uygun alternatifler sunuyor. Aynı zamanda yüz makyajın ve boyun kısmının da bütünlük sağlaması adına vücut makyajı da yapabiliyor.

Hemen düğün günün için kuaför salonu ile anlaşma sağlamak istiyorsan yukarıdaki numara aracılığı ile danışmanlık servisine ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsin.

Hasan & Özer Güzellik Salonu Avantajları

Düğün gününde hazırlanma sürecini yakınları ile bir arada gerçekleştirebilirsin. Geniş salonu ile hizmet veren Hasan Kuaför Maksimum 5 yakını senin ile birlikte düğüne hazır edebiliyor. Eğer tüm hazırlık sürecini salon yerine başka bir alanda gerçekleştirmek istiyorsan hatta bu yer İzmir’in dışındaysa bile ekip hizmet sağlayabiliyor.

Hasan & Özer Konak Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Sunmuş olduğu hizmetler ile gelinlerin uğrak noktası olan salonun paket fiyatları 800-1000 TL aralığında seyir ediyor. Almış olduğun hizmetler ve uygulama teknikleri fiyatları belirleyen etmenler arasında yer alıyor.

Eğer mekan ile anlaşma sağlamadan önce isteklerin doğrultusunda net bir fiyat bilgisi almak istiyorsan hemen ücretsiz teklif al butonunu kullanabilirsin.

Hasan & Özer Kuaför Nerededir? Nasıl Gidilir?

İzmir Konak ilçesinde salonu ile hizmet veren mekana farklı toplu taşıma araçları ile ulaşım gerçekleştirebilirsin. Konak güzergahlı otobüs ve dolmuş hatları veyahut kişisel aracın ulaşım için iyi alternatifler olabilir. Kuaför salonunun açık adresi ise şu şekilde;

Güzelyalı, Mithatpaşa Caddesi, No: 519/A, Konak / İzmir.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Gelin saçı ve makyajı hizmetlerini içeriyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için danışmanlık servisini arayabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Takma kirpik ve vücut makyajı gibi olanaklardan yararlanabilirsin.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Tüm özel organizasyonların için firmayı tercih edebilirsin.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

30 gün öncesinde iletişim kurmalısın.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir'in Konak ilçesine ve şehir dışına hizmet sağlıyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ