İlker Yavrutürk Kuaför

2024 Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
600 TL
Her Şey Dahil Paket
800 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

İlker Yavrutürk Kuaför Hakkında

Aynaya baktığında stilini yansıtan ve seni anlatan bir gelin saçı tasarımı ile karşılaşmak ister misin? İstanbul, Kadıköy mevkiinde hizmet veren İlker Yavrutürk, birçok kuaförün aksine öncelikli olarak senin ne istediğine ve genel tarzına önem veriyor. Kötü sürprizlerle karşılaşmak istemiyorsan tercih edebileceğin kuaför salonunun fiyatları ise 600 TL’den başlıyor. Seni daha fazla bekletmeyelim ve hemen detaylara geçelim.

Gelin Saçı & Gelin Makyajı Uygulaması

Kadınların gelin saçı konusunda ne kadar hassas oldukları bir gerçek. Yaşamında bir kere yaşayacağın düğün günü için saçlarını profesyonel bir ekibe emanet etmelisin. Küçük dokunuşlarla bile harikalar yaratan İlker Yavrutürk sayesinde, hayalindeki model ister ihtişamlı istersen de sade olsun tüm gözler üzerinde olacak.

Yapılan ön görüşmeler sırasında tüm detaylar konuşuluyor. Gelinliğin modeli, düğün konsepti, damatlık rengi ve gelin çiçeği gibi ayrıntılar göz önünde bulundurularak enfes bir makyaj modeli ortaya çıkarılıyor.

İlker Yavrutürk Kuaför Olanakları

Kuaför salonunda zaman kaybetmek istemeyen gelinler için evde veya düğün mekanında hizmet sağlanıyor. Ayrıca hem gelin saçı hem de makyajı için ayrı ayrı prova imkanı bulunuyor.

İşlemlerini kuaför salonunda yaptırmak istersen, dinamik ve hızlı bir ekip tüm gün seninle ilgileniyor. Ev konforunu aratmayan bir ortam ve sıcakkanlı ekip sayesinde düğün öncesinde kendini motive olmuş hissedeceksin.

Seninle birlikte kuaför salonuna gelen yakınlarını da unutmuyorlar. Arkadaşlarının da hem saç hem de makyajları uzmanları tarafından yapılıyor.

İlker Yavrutürk İstanbul Gelin Saçı & Gelin Makyajı Fiyatları

Kuaför salonunun gelin saçı ve makyajı için farklı hizmet paketleri bulunuyor. Başlangıç paketi fiyatları 600 TL olarak belirlenmiş. Ekstra hizmetlerin yer aldığı her şey dahil paket fiyatları ise 800 TL’den başlıyor.

İndirim ve kampanyalardan yararlanmak için “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurmayı ihmal etme. Ayrıca firmanın olanakları ve fiyatları ile ilgili tüm soruların için DüğünYardımcısı.com ücretsiz danışmanlık servisini de arayabilirsin.

İlker Yavrutürk Kuaför Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul’un Kadıköy ilçesinde bulunan kuaföre, şehrin her noktasından kolayca ulaşabilirsin. Ekip ile tanışmak ve bir ön görüşme yapmak istersen adresi senin için aşağıya bırakıyoruz. İşte firmanın açık adresi;

Caddebostan Mahallesi, İskele Sokak, Birlik Apartmanı, Kadıköy / İstanbul.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Gelin saçı ve gelin makyajı hizmetleri bulunuyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Saç tasarımı ve makyajın yanı sıra manikür, pedikür, el ve ayak masajı, epilasyon, takma kirpik, kaş tasarımı hizmetleri bulunuyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Düğünden önce ücretsiz prova yapılıyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kına, nişan, mezuniyet gibi tüm özel günlerin için saç tasarımı yapılıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten en az 2 hafta önce iletişime geçmeni tavsiye ediyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul'un Kadıköy ilçesinde hizmet veriyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ