Mustafa Turgut / İnplato

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.500 TL
Her Şey Dahil Paket
2.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Doğum günü çekimi
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip temini
Katalog çekimi
Konsept çekim
Kuaförde çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyoda çekim
Şehir dışı çekimi
Trashday
Yurt dışı çekimi

Mustafa Turgut / İnplato Hakkında

Mustafa Turgut / İnplato makinesinden çıkacak şahane dış çekim ve düğün fotoğraflarını görmeye hazır mısın? Stüdyosu, İstanbul Üsküdar ilçesinde olmasına rağmen isteğin doğrultusunda fotoğraflarını şehir dışında ya da yurtdışında çekebilir. Fotoğraflarım bir sanatçının elinden çıksın diyorsan doğru adrestesin. Düğün fotoğrafçısının paket fiyatı ise 1500 TL’den başlıyor.

Hizmet Yelpazesi

Dış çekim ve konsept çekimde ustalaşmış bir ekiple çalışmak istiyorsan İnplato Fotoğrafçılık aradığın ekip olabilir. Mustafa Turgut modern düğün fotoğrafçılığın öncüsü olarak, sana harika kareler bırakacak.

İnplato Fotoğrafçılık ekibi, dış çekim düğün fotoğraflarına ek olarak, kuaför çekimi, düğün belgeseli, katalog çekimi gibi hizmetler sunabilir. Son dönemlerde oldukça talep edilen save the date ve trashday gibi çekimler de gerçekleştirebilir.

Mustafa Turgut / İnplato Dış Çekim Olanakları

Mustafa Turgut / İnplato dış çekim ve düğün fotoğrafı için sana özel bir yol çiziyor. Bu senin günün ve her şeyiyle senin olmalı! Eğer istersen senin için İstanbul’dan kalkıp, gidemeyecekleri hiçbir yer yok.

Dış çekimlerini firmayla birlikte önceden planlama şansın var. Eğer istediğin özel bir poz varsa bunu belirtebilirsin. Herkesin düğün albümünden farklı bir albüme sahip olmak istersen de Mustafa Turgut sana özel pozlar planlıyor.

En güzel günüme ait hiçbir anı unutmak istemiyorum dersen her şey dahil paketini seçebilirsin. Güne ilk başladığın andan son ana kadar kayıt altına alıp düğün hikayesi, klibi ve belgeseli hazırlayabilirler.

İnplato Fotoğrafçılık Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçılığı Fiyatları

Birden fazla dış çekim düğün fotoğrafçılığı seçeneklerini sana sunan İnplato, tercihlerine göre fiyatı farklılaştırıyor. Şehir ya da ülke değiştirmek istersen fiyatlar ona göre belirleniyor. Başlangıç pakette dış çekimi fiyatı 1500 TL’den başlıyor. Her şey dahil paketine yönelmek istersen de fiyatı 2000 TL’ye kadar yükselebiliyor.

Fiyatlandırma konusunda aklında soru işaretleri kaldıysa “Ücretsiz Teklif Al” kısmından formu doldurabilirsin.

İnplato Fotoğrafçılık Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

Mustafa Turgut / İnplato, İstanbul’un Üsküdar ilçesinde çiftlerin hayallerini gerçekleştiriyor. Şehir merkezinde konumlanan stüdyoya özel aracınla gidebilirsin. Ayrıca kullanabileceğin birçok toplu taşıma aracı da bulunuyor. MARMARAY, M4 ve M5 metro istasyonları, 12, 13, 14, 14F, 14M numaralı otobüsler aracılığı ile kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsin.

Yine de açık adrese ihtiyaç duyarsan diye, işte sana açık adresi;

“Selimiye, Selimiye Kışla Cd. No:8 D:B, 34668 Üsküdar/İstanbul”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Başlangıç paketi içerisinde; fotoğrafların orijinal teslimi, dış çekim, ekip temini ve dış çekim öncesi bilgilendirme toplantısı yer alıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil paket içerisinde; düğün belgeseli, hikayesi ve klibi, dış çekim yapılması gibi hizmetler yer almaktadır.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Düğün fotoğrafçısı şehir içerisinde, şehir dışında ve yurt dışında çekim yapabiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Katalog çekimi, konsept çekimi, doğum günü çekimi, save the date, trashday, gayrimenkul fotoğrafçılığı, moda/reklam fotoğrafçılığı, mimari fotoğrafçılık, endüstriyel fotoğrafçılık ve portre fotoğrafçılığı hizmetlerinden yararlanabilirsin.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

En geç 2 hafta öncesinden iletişime geçmiş olman gerekiyor.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Stüdyoları İstanbul'un Üsküdar ilçesinde olsa da istediğin her yere fotoğraflarını çekmek için gelebilirler. Şehir dışı ve yurt dışı çekim hizmeti mevcuttur.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Her türlü fikre açık bir stüdyo ile karşı karşıyasın. Senin hayalindeki konsepte göre hareket edebilecek ölçüde geniş bir yelpazeyi hizmetine sunuyor.

Sipariş teslim süresi?

Çekimlerden 3 hafta sonra fotoğraflarına kavuşabilirsin.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ