Kuaför Namık Gedik

2023 Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
800 TL
Her Şey Dahil Paket
1.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kuaför Namık Gedik Hakkında

Gelin saçı için saç boyun ne olursa olsun Namık Gedik Kuaför profesyonel ekibi ile Kadıköy ilçesinde harika tasarımlara imza atabiliyor. Gelin makyajı konusunda da uzmanlaşmış ekip üyeleri yüzüne en uygun olabilecek alternatiflerle hizmet veriyor. Bunun ile birlikte kendini daha da özel hissetmeni sağlayacak birçok olanağı da bünyesinde barındırıyor. Hem de 800 TL’den başlayan fiyatları ile. Seni daha fazla meraklandırmadan hemen diğer olanaklardan bahsedelim.

Namık Gedik Kuaför Gelin Saçı ve Makyajı

Gelinlik ve duvak seçiminin ardından bunları en güzel şekilde taşımanı sağlayacak detaylar arasında gelin saçı ve makyajı yer alıyor. Romantik bir gelinliğe veyahut prenses model bir gelinliğe yakışan saç modelleri ise farklılık gösteriyor.

Bunu bilen Olimpiyat Kozmetik Kadıköy, gelinlik ve duvak seçimlerine ve proporsiyonuna bakarak gelin başı önerilerinde bulunuyor. Ardından Namık Gedik, yapmış olduğun gelin başı seçimin uygulanıyor.

Gelin makyajı ile de gelinliğin vermiş olduğu masumluk bozulmuyor. Güzelliğin iyice ortaya çıkarılırken cilt alt tonuna uygun ürün seçimleri yapılıyor.

Bunun ile birlikte abartıdan hoşlanıyorsan da makyözler ona göre makyaj uygulaması da gerçekleştirebiliyor.

Avantajları

Düğün gününe tepeden tırnağa hazırlanabilmen için manikür ve pedikür hizmeti de alabiliyorsun. Bunun ile birlikte gelin makyajı öncesi cilt bakımı yaptırarak düğün gününü daha da kusursuz bir görünüm ile geçirebilirsin.

Namık Gedik Kuaför tarafından düğün günü hazırlıkları için sunulan diğer avantajları öğrenmek istiyorsan hemen danışmanlık servisini arayabilirsin.

Namık Gedik Kadıköy Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Her bütçeye uygun paket alternatiflerinden yararlanabileceğin kuaför salonunun gelin başı ve makyajı fiyatları 800 TL’den başlıyor. Almış olduğun hizmetler fiyatları belirleyici hususların arasında yer alıyor.

Fiyat konusunda netlik sağlamak istiyorsan hemen yukarı kısımda yer alan ücretsiz teklif al butonunu kullanabilirsin. Bu sayede salonun DüğünYardımcısı.com kullanıcılarına özel olarak sunmuş olduğu indirim fırsatlarından da yararlanabilirsin.

Kuaför Namık Gedik Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul Kadıköy ilçesinde yer alan Olimpiyat Kozmetik, kolay bir şekilde ulaşım sağlayabileceğin bir lokasyonda yer alıyor. Deniz ve kara yolu taşıtlarını kullanarak ulaşım sağlayabileceğin gibi kişisel aracını da ulaşım için kullanabilirsin.

Salon ile düğün günün için konuşarak randevu almak istiyorsan yukarıdaki numarayı tuşlayarak danışmanlık servisine ulaşabilirsin. Güzellik Salonunda görüşme gerçekleştirmek istiyorum diyorsan da açık adresi şu şekilde;

Bostancı, Teyyareci Resmi Sokak, No: 22, Kadıköy / İstanbul.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Gelin saçı ve makyajı hizmetleri sağlanıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için danışmanlık servisi ile görüşebilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Cilt bakımı, manikür, pedikür ve takma kirpik hizmetlerinden yararlanabiliyorsun.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Tüm özel günlerin için kuaför salonunu tercih edebilirsin.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

30 gün öncesinde iletişime geçebilirsin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul'un Kadıköy ilçesinde hizmet veriyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ