Make Up Artist Meral Kaftancı

2024 Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
800 TL
Her Şey Dahil Paket
1.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Make Up Artist Meral Kaftancı Hakkında

Dupduru güzelliğin ile dikkat çeken bir gelin adayı olmak istiyorsan gelin saçı ve makyajı için tercihin Make Up Artist Meral Kaftancı olmalı. İzmir Konak ilçesinde 800 TL’den başlayan paket fiyatları ile hizmet veren salon, sunduğu olanaklar ile de seni şımartabilir. “Nasıl?” diye soruyorsan cevabı yazının devamında seni bekliyor.

Hizmet Yelpazesi

Düğün gününe hazırlık sürecinde yanında olan Make Up Artist Meral Kaftancı, tüm hizmetlerini istediğin yere taşıyabiliyor. Evde daha rahat hazırlanacağını düşünüyorsan evinde, ben İzmir dışından bir gelin adayıyım diyorsan da şehir dışında hizmet alabiliyorsun. Tüm bu hazırlık sürecinde yakınların da unutulmuyor ve ekip maksimum 8 yakınını da düğününe hazır hale getirebiliyor.

Make Up Artist Meral Kaftancı Gelin Saçı ve Makyajı

Düğün gününde gelinliğin duruluğu bozulmadan güzelliğini ön plana çıkaracak gelin saçı ve makyajı; Meral Kaftancı Kuaför ile mümkün. Üstelik tamamen belirlediğin düğün konseptine uygun seçimleri de gelin saçı ve makyajı kataloğuna bakarak yaptırabiliyorsun.

Gelin makyajı konusunda tecrübeli makyözler yüz analizi yaptıktan sonra ten rengine uyumlu olacak şekilde makyaj ürünleri tercih ediyorlar. Yüz hatlarını belirgin kılıp güzelliğini ortaya çıkararak seni düğün gününe hazır hale getiriyorlar.

Meral Kaftancı Konak Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Başlangıç ve her şey dahil paketleri ile hizmet veren salonunun ortalama olarak paket fiyatları 800 TL’den başlıyor. Özel isteklerin ile birlikte fiyatlarda bir takım değişiklikler oluşabiliyor. Dilersen hemen ücretsiz teklif al butonunu kullanarak daha net bir fiyat bilgisine kavuşabilirsin. Butonu kullanarak DüğünYardımcısı.com indirim fırsatlarını da yakalayabilirsin.

Meral Kaftancı Make Up Arts. Studio Nerededir? Nasıl Gidilir?

İzmir Konak ilçesinde yer alan mekan oldukça merkezi bir lokasyonda hizmet veriyor. Konak yönüne giden otobüs ve dolmuş hatlarını tercih edebileceğin gibi kişisel aracında ulaşım için iyi bir alternatif olabilir.

Telefon üzerinden görüşme sağlayarak randevu almak istiyorsan yukarı kısımda yer alan numarayı tuşlayarak danışmanlık servisine ücretsiz bir şekilde bağlanabilirsin. Görüşmeyi yüz yüze gerçekleştirmek istiyorsan da salonun açık adresi şu şekilde;

Adatepe, 2. Sokak, No: 11/C, Konak / İzmir.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Gelin saçı ve makyajı hizmetleri sunuluyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için danışmanlık servisini arayabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Takma kirpik olanağından yararlanabiliyorsun.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kına, nişan söz gibi özel günlerinde saç ve makyaj tasarımları gerçekleştiriliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

20 gün öncesinde iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir'in Konak ilçesinde ve şehir dışında hizmet verebiliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ