Mehmet Yiğit

2023 Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
800 TL
Her Şey Dahil Paket
1.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Mehmet Yiğit Hakkında

Düğün gününde kuğu gibi bir gelin adayı olmak istiyorsan Mehmet Yiğit Saç Makyaj Tasarım İstanbul Beşiktaş ilçesinde senin için var. Gelin saçı ve makyajı için geliş salonunda hizmet sağlayan kuaför ve ekibi yakınlarını da seninle birlikte hazırlayabiliyor. Üstelik 800 TL’den başlayan paket fiyatları ile. Paketler dahilinde yararlanabileceğin tüm hizmetler ise içeriğimizde yer alıyor, hemen göz gezdirebilirsin.

Mehmet Yiğit Paris Gelin Saçı ve Makyajı

Düğün gününde olmak istediğin görünümü deneyimli kuaför ve makyaj ekibi ile paylaşman yeterli oluyor. Tüm detaylar göz önünde bulundurarak alışılmışın dışında, modern bir saç tasarımına kavuşabiliyorsun. Gün boyu rahat edebilmen adına da duvağın rahat edebileceğin şekilde saçına yerleştiriliyor.

Bu durum gelin makyajı için de geçerli oluyor. Abartıdan uzak kalınarak güzelliğin ön plana çıkarılıyor. Bunun ile birlikte makyajının gün boyu aynı şekilde kalması ve seni yarı yolda bırakmaması adına makyajını kalıcı olarak da yaptırabiliyorsun.

Paris Kuaför Beşiktaş Fırsatları

Düğün gününde bir gelin adayı olarak yakınlarını da yanında isteyebileceğin düşünen Mehmet Yiğit, 5 den fazla yakınını senin ile birlikte hazırlayabiliyor. Aynı zamanda sunulan tüm hizmetler salon ile de sınırlı kalmıyor.

Evinde daha rahat hazırlanabileceğini düşünüyorsan ekip senin için salonunu taşıyabiliyor. Üstelik evinin de İstanbul’da yer alması da gerekmiyor. Şehir dışı talebin doğrultusunda da firma senin için gelebiliyor.

Mehmet Yiğit Paris Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Gelin saçı ve makyajı için sunulan farklı olanaklar salonun fiyatları için de geçerli oluyor. Başlangıç ve her şey dahil paketleri ile hizmet veren firma bütçeni düşünerek hareket edebilmeni de sağlıyor. Bunun ile birlikte ortalama olarak paketlerin başlangıç fiyatları da 1000 TL’den başlıyor.

Dilersen hemen ücretsiz teklif al butonunu kullanarak isteklerin doğrultusunda net bir fiyat bilgisine ulaşabilirsin.

Kuaför Mehmet Yiğit Nerededir? Nasıl Gidilir?

Beşiktaş ilçesinde salonu ile hizmet veren mekana birçok toplu taşıma alternatifi ile ulaşım sağlayabilirsin. Aynı zamanda kişisel aracını da ulaşım için tercih edebilirsin. Salonun açık adresi ise şu şekilde;

Akatlar, Zeytinoğlu Caddesi, Yeşerti Sokak, No: 12 / 2, Beşiktaş / İstanbul.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Takma kirpik olanağından faydalanabiliyorsun.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Tüm özel günlerinde kuaför salonunu tercih edebilirsin.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Organizasyonundan 15 gün önce randevu oluşturmalısın.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul'un Beşiktaş ilçesinde salonu ile hizmet veriyor. Aynı zamanda şehir dışı talepler doğrultusunda da hizmetlerini taşıyabiliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ