Mustafa Uysal

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
1.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip temini
Katalog çekimi
Kuaförde çekim
Nişan çekimi
Save the date
Şehir dışı çekimi
Trashday
Yurt dışı çekimi

Mustafa Uysal Hakkında

Mustafa Uysal, İzmir Konak ilçesinde hizmet veren bir düğün fotoğrafçısı. Göreve başladığı ilk günden beri aynı heyecanla işine devam ediyor. En özel günlerinde müşterilerini mutlu ediyor. Dış çekim etkinliklerindeki başarılı çizgisi ve ayrıcalıklı hizmetleri ile göz dolduruyor. Standart paket başlangıç fiyatları ise ortalama 1000 TL olarak sunuluyor. By Mustafa Uysal hakkında en güncel bilgileri içeriğimizde derledik, hemen inceleyebilirsin.

Hizmet Tecrübesi ve Ayrıcalıkları

Mustafa Uysal yalnızca düğün fotoğrafçısı olarak hizmet vermiyor. Düğün organizasyonları özelinde, düğün belgeseli, klibi & hikayesi tasarımları yapılıyor. Dış çekim, save the date ve trashday gibi konsept çekimlerde oldukça başarılı. Aynı zamanda konsept ve katalog çekimleri de gerçekleştiriliyor. Kına gecesi ve nişan çekimleri için de burayı tercih edebilirsin.

Mustafa Uysal Dış Çekim Olanakları

Firma ile çalıştığında istediğin her yerde çekimlerini gerçekleştirebilirsin. Dış çekim etkinliklerinde, İstanbul dışında, Türkiye içerisindeki tüm illerde çekim yapma imkanın bulunuyor. Ege bölgesinin mavisi veya Karadeniz’in yeşillikleri arasında göz kamaştırıcı kareler elde edebilirsin. Dilersen yurt dışında da çekim yapabilirsin. Avrupa ve Asya’nın en güzel noktaları seni bekliyor.

Çekim gününde, düğün fotoğrafçısı ile koca bir ekip seninle oluyor. Tecrübeli ekip, kamera ve ışık sistemlerini kullanarak kaliteli fotoğraflar için ortam hazırlıyor. Dış çekim organizasyonlarında kullanılan ekipmanlar Avrupa düzeyinde kaliteye sahip. Çekilen kareler şık bir albüm halinde sana teslim ediliyor.

By Mustafa Uysal İzmir Dış Çekim Fiyatları

Mustafa Uysal dış çekim fiyatları alacağın hizmetlere göre değişkenlik görebilir. Hizmet gruplarına ayrılmış paketlerden bütçene uygun olanını tercih edebilirsin. Standart hizmetlerin yer aldığı başlangıç paketi fiyatı ortalama 1000 TL. Her şey dahil paketin fiyatı ise 1500 TL olarak sunuluyor.

Kendi bütçene en uygun pakete karar vermek ve net fiyat bilgisi almak için sitemizdeki ücretsiz teklif al formunu doldurman yeterli. Paketlerdeki hizmetler hakkında detaylı bilgi almak için hemen danışmanlık servisini arayabilirsin.

Mustafa Uysal Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

Firma, İzmir, Konak ilçesinde Alsancak mevkiinde yer alıyor. Merkezi bir konumda yer alması sebebiyle birçok toplu taşıma aracı kullanabilirsin. İzmir Metro, Eshot ve tramvay hatlarını tercih edebilirsin.. Kendine ait bir araçla gitmek istersen de stüdyonun açık adresi şu şekilde;

“Alsancak, Talatpaşa Bulvarı, No:37/5, Konak / İzmir.”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Kamera ekipmanları, karelerin orijinal teslimi ve dış çekim hizmetleri sağlanıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için danışmanlık servisini arayabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Şehir dışında ve yurt dışında çekim yapma imkanı sunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, düğün hikayesi, save the date, trashday, nişan, katalog ve konsept çekimlerinden dilediğini tercih edebiliyorsun.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

45 gün önce iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Türkiye'deki tüm illerde ve yurt dışında hizmet veriliyor.

Sipariş teslim süresi?

Siparişlerin 3 hafta içerisinde teslim ediliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ