Nurettin Esengül Kuaför

2023 Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
600 TL
Her Şey Dahil Paket
800 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Nurettin Esengül Kuaför Hakkında

Rüya gibi düğünlerin baş kahramanı olmak için gelin saçı ve gelin makyajı konusunda ekstra özen göstermen gerekiyor. Yapacağın kuaför ve makyaj uzmanı tercihleri tüm hayatın boyunca ”Keşke!” ya da “İyi ki!” demeni sağlayabilir. Nurettin Esengül Kuaför ile pişmanlık duymayacağın bir seçim yapmaya hazır mısın? 600 TL’den başlayan uygun fiyatları ile İstanbul, Pendik ilçesinde hizmet veren kuaförü hemen birlikte inceleyelim.

Gelin Saçı & Makyajı Uygulaması

Sezonun trend gelin saçı modellerini yakından takip eden ekip, sana en modern ve en şık seçenekleri sunuyor. Hem makyajın hem de saçın için prova günü talep edebilirsin.

Nurettin Esengül Kuaför Salonu’nda tesettür bölümü de bulunuyor. Bu sayede ayrı bir alanda bakımlarını ve tesettür tasarımını yaptırabilirsin.

Gelin saçı için aksesuarlar kullanılmasını da talep edebilirsin. Kır düğünleri için minik çiçekler ya da otel ve salon düğünleri için gösterişli taçlarla güzelliğine güzellik katabilirsin.

Makyaj stilinde ister ufak dokunuşlar istersen de çarpıcı renklerin kullanıldığı modeller tercih edebilirsin. Düğün konsepti, saç modeli ve gelinliğine göre belirlenen makyajını fotoğraflarda ve videolarda mükemmel gözükmeni sağlayacak özel teknikler ve malzemeler ile yapıyorlar.

Nurettin Esengül Kuaför Olanakları

Tüm özel davetlerine hazırlık aşamaları için burayı tercih edebilirsin. Gelin saçı ve makyajının yanı sıra farklı hizmetler de mevcut. Özellikle kına ve sünnet annesi saçı, nişan başı, mezuniyet ve parti gibi davetler için özel saç tasarımları yaptırabilirsin.

Talep doğrultusunda evinde veya düğün mekanında hizmet verebiliyorlar. Ayrıca erkekler için ayrı bir salonun bulunması sayesinde gelin ve damat aynı anda hazırlıklarını bitirebiliyor.

Nurettin Esengül Kuaför Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Fiyatları uygun tutarak her bütçeye hitap etmeyi amaçlayan kuaför salonu, başlangıç paketi fiyatlarını 600 TL olarak belirlemiş. Sunulan olanaklar ve fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak için hemen üst tarafta yer alan “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurabilirsin.

Nurettin Esengül Kuaför Nerededir? Nasıl Gidilir?

Park sorunu bulunmayan ve İstanbul, Pendik ilçesinde yer alan kuaför salonuna özel aracın ile gidebilirsin. Toplu taşıma kullanmak istersen Orhan Maltepe Caddesi üzerinden geçen güzergaha sahip otobüs hatlarını kullanabilirsin. Firmanın açık adresi ise şu şekilde;

“Batı Mahallesi, Dr. Orhan Maltepe Caddesi, Dr. Artar Apartmanı, No:3, Pendik / İstanbul”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Gelin saçı tasarımı ve makyaj hizmetlerini içeriyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için danışmanlık servisini arayabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Salonda aynı anda gelinin yakınlarına da hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kına, sünnet annesi saçı, nişan başı ve mezuniyet gibi tüm özel davetler için saç ve makyaj tasarımı yapılıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten 3 hafta önce iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul'un Pendik ilçesinde hizmet veriliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ