Özel Gün Fotoğrafçısı

2023 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
500 TL
Her Şey Dahil Paket
750 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Düğün hikayesi
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyoda çekim
Şehir dışı çekimi
Trashday

Özel Gün Fotoğrafçısı Hakkında

Özel Gün Fotoğrafçısı, İstanbul, Beyoğlu bölgesinde bulunuyor. Yıllar önce başladığı bu sektörde birçok başarılı işe imza atmış. Aynı zamanda bir düğün fotoğrafçısı olarak da evlenecek çiftlerin anlarını ölümsüzleştiriyor. Ayrıca dış çekim hizmetleri de sunuyor. Paket başlangıç fiyatları ise ortalama 500 TL’den başlıyor. Bu uygun fiyatlı düğün fotoğrafçısı ile ilgili merak edebileceğin tüm detaylara içeriğimizde yer verdik, hemen inceleyebilirsin.

Hizmetleri ve Özellikleri

Düğün etkinlikleri kapsamında save the date, trashday, düğün hikayesi, klibi ve belgeseli düzenlemeleri ve tasarımları yapılıyor. Aynı zamanda Özel Gün Fotoğrafçısı hizmetleri arasında katalog çekimleri ve konsept çekimler yar alıyor. Tüm bu hizmetlere kına gecesi ve nişan töreni gibi özel günlerinde de faydalanabilirsin.

Stüdyonun ayrıcalıklı hizmetleri arasında etkinlik öncesinde toplantı yer alıyor. Toplantı boyunca dış çekim detaylarını tartışabilirsin. Düğün fotoğrafçısı ile kullanacağın aksesuarlara ve fotoğrafların temalarına karar verebilirsin. Aynı zamanda birbirinden güzel mekan önerileri de alabilirsin.

Özel Gün Fotoğrafçısı Dış Çekim Olanakları

Dış çekim organizasyonlarını ister tarihi alanlarda ister arkada uçsuz bucaksız denizi arka planına alarak yapabilirsin. Doğanın yeşiliyle bir bütün olacağın mekanları da tercih edebilirsin. Özel Gün Fotoğrafçılık, Türkiye içerisindeki 81 ilin tamamında hizmet veriyor. Aralarından tercih yapmak da sana kalıyor.

Gün boyu sürecek olan çekimde binlerce kare fotoğraf çekiliyor. Bunların arasından en başarılı olanları fotoğrafçı ile inceleyerek seçebiliyorsun. Çekimden sonraki on dört gün kadar kısa bir süre içerisinde içerisinde fotoğrafların eline geçiyor.

Özel Gün Fotoğrafçısı Düğün Dış Çekim Fiyatları

Firma, müşterilerine kaliteli hizmet ve uygun fiyat sunuyor. Farklı paket seçeneklerine göre dış çekim fiyatları değişkenlik gösterebiliyor. Başlangıç paketi fiyatı yaklaşık 500 TL olarak sunuluyor. Her şey dahil paket içerisindeki hizmetlerin fiyatları ise ortalama olarak 750 TL’den başlıyor.

Kendi talep ettiğin hizmetlere göre net fiyat bilgisi almak için sitemizin üst kısmında yer alan ücretsiz teklif al formunu doldurabilirsin. Paketlerin içeriklerini ise yukarıdaki numarayı tuşlayarak danışmanlık servisine ücretsiz bir şekilde sorabilirsin.

Özel Gün Fotoğrafçısı Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

Düğün fotoğrafçısı, İstanbul Beyoğlu ilçesinde bulunuyor. Çekim öncesinde ön görüşme için mekan gitmek istersen ulaşımı oldukça rahat. İstanbul’un en işlek bölgelerinden birinde yer almasıyla çeşitli toplu taşıma araçlarını kullanabilirsin. Metro, IETT otobüsleri ve minibüsler stüdyonun yakınından geçiyor. Kişisel aracın ile ulaşım sağlamak istiyorsan da stüdyonun açık adresi şu şekilde;

“Cihangir, Beyoğlu / İstanbul.”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Dış çekim, kamera ekipmanları ve karelerin orijinal teslimi yer alıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için danışmanlık servisi ile görüşebilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Şehir dışında çekim yapma imkanından faydalanabilirsin.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, düğün hikayesi, save the date, trashday, nişan, katalog ve konsept çekimlerinden faydalanabilirsin.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Çekim gününden en az 14 gün önce iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Dilediğin tüm şehirlerde hizmet sağlayabiliyor.

Sipariş teslim süresi?

14 gün ile 28 gün arasında teslimat gerçekleştiriliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ