Photographia

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
2.000 TL
Her Şey Dahil Paket
3.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip temini
Katalog çekimi
Konsept çekim
Kuaförde çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyoda çekim
Şehir dışı çekimi
Trashday
Yurt dışı çekimi

Photographia Hakkında

En mutlu ve unutulmaz anlarını Photographia ile sonsuza dek  aynı heyecanla hatırlayabilmen mümkün oluyor. İstanbul, Kadıköy ilçesinde hizmet sunan stüdyo, dış çekim alanında farklılaşıyor. Alanında uzman ekip tüm planlamaları en doğru şekilde gerçekleştiriyor. Paket fiyatları ise 2000 TL’den başlıyor. Firma ile ilgili tüm bilgileri aşağıda yer alan içeriğimizde ayrıntılı şekilde inceledik:

Hizmet Yelpazesi

Firma hizmet yelpazesinde; nişan çekimi, save the date, trashday gibi konsept çekimleri barındırıyor. Düğün öncesi anlarının da ne kadar önemli olduğunun farkında olan Photographia ekibi unutulmayacak günün en başından itibaren çekim imkanı sunuyor.

Kuaför çekimi, düğün belgeseli, düğün hikayesi ve düğün klibi gibi son zamanların popüler çekim konseptleri ile tüm düğün gününü kayıt altına alıyor. Hizmet yelpazesi oldukça geniş olan Photographia tarafından katalog çekimleri de yapılıyor.

Çekimler gerçekleştirildikten sonra ortalama 4 hafta içerisinde farklı seçeneklerde sunulan albüm teslimleri gerçekleştiriliyor. Gelin ve damat adayları ile çekim öncesinde toplantılar yapılıyor. Bu toplantılarda uzman ekipten konsept fikirleri alabilmen de mümkün oluyor.

Photographia Dış Çekim Olanakları

Hayatındaki en önemli güne muhteşem arka plan seçenekleri eşlik etsin istemez misin? İşte Photographia ekibi tam da bunun için var! İstersen tarih kokan bir köşkte istersen lavanta bahçesinde istersen güneşin denizle buluştuğu bir sahil kenarında… Birçok mekanda dış çekim gerçekleştirilebiliyor.

Tüm çekimlerde son teknoloji ekipmanlar kullanılıyor. Firma hizmetlerinden aktif kampanyalar aracılığı ile faydalanmak istersen hemen DüğünYardımcısı.com’un ücretsiz hizmet sunan danışmanlık servisi ile iletişime geçebilirsin.

Photographia Dış Çekim Fiyatları

Stüdyo; başlangıç ve her şey dahil olmak üzere iki ayrı paket seçeneği sunuyor. Paket fiyatları ise 2000 TL’den başlıyor. Stüdyo yönetimi tarafından DüğünYardımcısı.com’a özel olarak indirimli fiyatları ile hizmet sunuluyor. Ayrıntılı bilgi için “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurabilirsin.

Photographia Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul’un Kadıköy ilçesinde yer alan stüdyo oldukça merkezi bir konumda bulunuyor. Ulaşımını gerçekleştirirken; 252 numaralı otobüs hattını, Marmaray’ı veya C-54, C-50 numaralı minibüs hatlarını kullanabilirsin. Stüdyonun açık adresi ise şu şekilde:

‘’Şemsettin Günaltay Caddesi, Sultan Sokak, Numara:18/1, Erenköy / İstanbul.’’

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Başlangıç paketi içerikleri ve ayrıcalıklı hizmetleri için DüğünYardımcısı.com'un danışmanlık servisi ile iletişime geçebilirsin.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil paketi; düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi ayrıca konsept çekim, save the date, trashday gibi farklı çekim türlerini içermektedir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan çekimi, katalog çekimi, kuaför çekimi gibi farklı çekim konseptlerinde de hizmeti verilmektedir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak stüdyo ile etkinlikten en az 3 hafta öncesinden iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Stüdyo İstanbul'un Kadıköy ilçesinde konumlanmaktadır.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Save the date ve trashday gibi konsept çekim seçenekleri bulunuyor.

Sipariş teslim süresi?

Fotoğraf ve videoların orijinal kopyalarıyla birlikte teslimi çekimlerden sonra yaklaşık 4 hafta içerisinde yapılmaktadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ