Seda İkizoğlu

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
3.000 TL
Her Şey Dahil Paket
5.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip temini
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyoda çekim
Şehir dışı çekimi
Trashday
Yurt dışı çekimi

Seda İkizoğlu Hakkında

Seda İkizoğlu, yıllanmış tecrübesiyle düğün fotoğrafçısı olarak hizmet veriyor. İtalya menşeili bir firma olmasına rağmen stüdyosu, İstanbul, Üsküdar bölgesinde yer alıyor. Düğün etkinlikleri özelinde dış çekim organizasyonları için de fazlasıyla rağbet görüyor. Ayrıcalıklı hizmetler sunduğu paket fiyatları ise 3000 TL’den başlıyor. Sisanat Wedding hakkında daha fazla bilgiyi içeriğimizden edinebilirsin.

Hizmet Yelpazesi ve Özellikleri

Seda İkizoğlu, yalnızca düğün organizasyonlarında değil birçok alanda hizmet veriyor. Kına gecesi ve nişan törenlerinde de bu stüdyoyu tercih edebilirsin. Düğün özelinde save the date, trashday, dış çekim ve düğün klibi-hikayesi & belgeseli düzenlemeleri ve tasarımları yapılıyor. Katalog ve konsept çekimler gerçekleştirildiğini de söylemeden geçmeyelim.

Sisanat Wedding ile çekimlerini yalnızca İstanbul içerisinde değil, Türkiye’nin tüm illerinde yapabilirsin. Ege’den Güney Doğu’ya, Akdeniz’den Karadeniz’e pek çok noktada çekim yapma imkanına sahipsin. İstersen yurt dışına uzanıp Avrupa veya Asya’da da çekim gerçekleştirebiliyorsun.

Sisanat Wedding Dış Çekim Olanakları

Stüdyonun dış çekim olanakları arasında etkinlik öncesinde toplantı yapmak da bulunuyor. Toplantıda düğün fotoğrafçısı Seda İkizoğlu ile bir araya gelip detayları konuşabilirsin. Göz alıcı mekan önerilerinden, aksesuar ve dekorasyon seçimlerine kadar tüm çekim gününü kararlaştırabilirsin.

Düğün gününü ve ardında kalan hatıralı sonsuza kadar hatırlayabilmen için kaliteli ekipmanlar kullanılıyor. Yüksek çözünürlükte kareler için az ışık olduğunda ışık sistemleri kullanılıyor. Tüm bunlar olurken de deneyimli bir ekip sana yardımcı oluyor.

Seda İkizoğlu Düğün Dış Çekim Fiyatları

Sisanat Wedding By Seda İkizoğlu, müşteriler için farklı paketler sunuyor. Bu yüzden dış çekim fiyatları tercih ettiğin pakete göre değişkenlik gösterebiliyor. İçerisinde standart hizmetleri barındıran başlangıç paketinin fiyatı 3000 TL olarak sunuluyor. Her şey dahil pakette bulunan hizmetlerin fiyatı ise ortalama 5000 TL oluyor.

DüğünYardımcısı.com olarak sana özel hazırlanmış olan kampanyalardan ve fırsatlardan yararlanmak için üst taraftaki ücretiz teklif al formunu doldurmayı unutma. Paketlerde yer alan hizmetlerin detaylarını öğrenmek için ise danışmanlık servisini arayabilirsin.

Seda İkizoğlu Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

Sisanat Wedding By Seda İkizoğlu, temelleri İtalya’da atılmış bir fotoğraf stüdyosu. Bununla birlikte Türkiye’deki stüdyo, İstanbul, Üsküdar ilçesinde hizmet veriyor. Bu sebeple sıkıntıya girmeden rahatlıkla ulaşımını tamamlayabilirsin. İste otobüs ister metro, istersen de kendine ait bir araçla mekana varabilirsin. Kolay bir konuma sahip stüdyoya zorluk çekmeden varabilirsin. Stüdyonun açık adresi ise şu şekilde;

“Salacak Mahallesi, Üsküdar / İstanbul”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Başlangıç paketinde dış çekim, karelerin orijinal teslimi ve kamera ekipmanları hizmetlerini içeriyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için danışmanlık servisini arayabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Şehir dışı ve yurtdışı çekimler gerçekleştirebilme olanağı sunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kına gecesi, nişan, konsept & katalog çekimleri, save the date ve trashday çekimleri hizmetleri bulunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Çekim gününden 2 hafta önce iletişime geçmen gerekiyor.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Türkiye içerisinde ve yurtdışında hizmet verebiliyor.

Sipariş teslim süresi?

Çekimlerden 15 gün sonra siparişlerin teslim ediliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ