Serdar Yıldız Kuaför

2024 Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
800 TL
Her Şey Dahil Paket
1.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Serdar Yıldız Kuaför Hakkında

İzmir, Bayraklı konumunda hizmet veren Serdar Yıldız Kuaför, muhteşem gelin saçı modelleri ile gönülleri fethediyor. Her geline farklı yaptığı modeller ile kişiselleştirilmiş hizmeti savunuyor. İstersen, başlangıç paketi fiyatları 800 TL’den başlayan kuaförün ayrıntılarına geçelim.

Hizmet Çeşitliliği

İhtiyacın tüm hizmetler için burayı tercih edebilirsin. Düğün, nişan, kına, mezuniyet ve diğer özel davetler kapsamında hizmet veriliyor. Kuaför salonu, aynı zamanda saç boyama ve saç kesimi konusunda da profesyonelliğini konuşturuyor.

Düğün günü, hayatının en bakımlı görünmen gereken günlerinden biri. Bu bağlamda manikür, pedikür, epilasyon, kaş tasarımı ve takma kirpik gibi tüm hizmetleri makyaj paketine dahil edebilirsin.

Serdar Yıldız Kuaför Olanakları

Seçeceğin gelin saçı ve makyajı modelini önceden görüp daha net karar vermek istemen en doğal hakkın. Kuaför salonu, tam da bu yüzden ücretsiz prova olanağı sağlıyor. Prova esnasında beğenmediğin noktaları değiştirme imkanın oluyor.

Düğün gününün stresi ile kuaför salonundan ziyade kendini daha rahat hissettiğin bir ortamda hazırlanmak isteyebilirsin. Hem saç hem de makyaj ekibi, tüm ekipmanları ve malzemeleri ile senin olduğun yere gelmeye hazır.

Seni yalnız bırakmak istemeyen sevdiklerin de Serdar Yıldız Kuaför ‘ün kaliteli hizmetinden yararlanabiliyor. Kuaför salonunun, gelin yakınlarına ayırdığı 15 kişilik bir kontenjanı bulunuyor.

Sunulan hizmetler ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için DüğünYardımcısı.com ücretsiz danışmanlık servisini arayabilirsin.

Gelin Saçı & Gelin Makyajı Uygulaması

Gelin makyajı modellerinin başarılı kılan en önemli unsurlardan biri de; dayanıklı olması. Gün boyu akmayan, hava koşullarından etkilenmeyen, duygusal değişimlerin sırasında mutluluk gözyaşlarına karşı koyabilen makyajların yapılması oldukça önemli. Bu konularda içini ferah tutabilirsin. Çünkü Serdar Yıldız Kuaför’ün makyaj uzmanları, yılların verdiği tecrübe ve kaliteli makyaj malzemeleri sayesinde harikalar yaratacak.

Saçını ve cildini düğüne hazırlamak için öncesinde bakım yapılıyor. Bu bakımlar prova gününde yapılıp hem saçın hem de cildin işlemlere hazır hale getiriliyor. Kuaförün gerekli gördüğü takdirde renklendirme ve saç kesimi hizmetleri sağlanıyor.

Serdar Yıldız Kuaför İzmir Gelin Saçı & Gelin Makyajı Fiyatları

Kuaför salonu, birçok farklı hizmet paketi sunuyor. Gelin saçı ve makyajından oluşan paketlerin fiyatları 800 TL’den başlıyor. Manikür, pedikür, takma kirpik gibi ekstra hizmetlerin dahil olduğu her şey dahil paketlerin fiyatları ise 1000 TL’den başlıyor.

Firmanın sunduğu indirimli fiyatlardan yararlanmak için mutlaka “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurmalısın.

Serdar Yıldız Kuaför Nerededir? Nasıl Gidilir?

Bayraklı ilçesinde bulunan kuaför salonuna ulaşım için birçok toplu taşıma aracı mevcut. Ön görüşme yapmak ve modeller hakkında fikir alışverişi için kuaför salonuna uğrayabilirsin. Açık adresi ise şu şekilde;

Mansuroğlu Mahallesi, 258. Sokak,No:9/A, Bayraklı / İzmir.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Ayrıntılı bilgi için "Ücretsiz Teklif Al" formunu doldurabilirsin.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Gelin saçı, gelin makyajı, manikür, pedikür, takma kirpik ve kaş tasarımı hizmetleri bulunuyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Evde ya da mekan hizmet ve düğün öncesinde prova hizmetleri bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kına, sünnet annesi saçı, nişan başı, mezuniyet ve doğum günü gibi özel davetler için saç ve makyaj hizmetleri sağlanıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten en az 2 hafta önce iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir merkezli olan firma, talep doğrultusunda şehir dışında da hizmet verebiliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ