Sibel Demir Make Up

2022 Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
1.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Sibel Demir Make Up Hakkında

Tüm gözlerin üzerinde olacağı düğün gününde, makyajını yapan kişinin güvenilir ve profesyonel olmasında fayda var. Sibel Demir, yılların verdiği tecrübeleri başkalarına aktaran bir makyaj eğitmeni olduğu kadar hala oldukça ses getiren bir makyaj uzmanı. İstanbul, Büyükçekmece konumunda bulunan güzellik merkezi ile her yıl yüzlerce gelinin yüzünü güldürüyor. Dilersen, fiyatları 1000 TL’den başlayan gelin saçı ve makyajı hizmetleri hakkında daha da detaylara inelim.

Hizmet Tecrübesi

Sibel Demir yıllarca albüm kapakları, moda katalogları ve sahne çekimleri için makyaj yapmış yaratıcı bir makyaj artisti. Bu yüzden sana neyin yakışıp neyin yakışmayacağını bir bakışta anlayacak bir bilgi birikime sahip.

Sadece düğün gününde değil tüm özel davetlerde konsepte en uygun makyaj için burayı tercih edebilirsin. Ayrıca güzellik merkezinin kalıcı makyaj, ipek kirpik, kaş kontörü, protez tırnak hizmetleri de bulunuyor.

Sibel Demir Make Up Olanakları

Hayalindeki gelin makyajı tamamen doğal tonlardan oluşan sade bir makyaj olabilir. Gözlerini ön plana çıkaran iddialı bir tarzdan ya da porselen makyajdan da hoşlanıyor olabilirsin. Yüz hatlarına en çok yakışan modeli makyaj uzmanın ile beraber seçeceksin.

Aklında soru işaretleri kalmasın. Gelin saçı ve makyajı için prova yapılıyor. Ve düğün gününde kötü sürprizlerle karşılaşmamak için makyaj yapılırken en ince ayrıntısına kadar dahil olma şansın bulunuyor.

Makyajdan önce cildini hazırlamak için bakım yapılıyor. Ayrıca düğün öncesinde kalıcı makyaj, ipek kirpik hizmetlerinden de yararlanabilirsin.

Sibel Demir İstanbul Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Gelin makyajı fiyatları talep ettiğin ekstra hizmetlere göre değişebiliyor. Başlangıç paketi fiyatı ise 1000 TL’den başlıyor. Her şey dahil paketlerin başlangıç fiyatları ise 1500 TL’yi bulabiliyor.

İndirim fırsatlarından yararlanmak için ücretsiz danışmanlık servisimizi arayabilir veya “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurabilirsin. Kararsız kaldığında veya firma ile ilgili aklına bir soru takıldığında her zaman sana yardımcı olmaya hazırız.

Sibel Demir Make Up Nerededir? Nasıl Gidilir?

Güzellik merkezi İstanbul’un Büyükçekmece ilçesinde bulunuyor. Toplu taşım ile ulaşım sağlamak istersen 142B, 142T, 303, 400A numaralı hatları kullanabilirsin. Firmanın açık adresi ise şu şekilde;

Cumhuriyet Mahallesi, Evren Sokak, No:16/A, Büyükçekmece / İstanbul.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Detaylı bilgi için "Ücretsiz Teklif Al" formumuzu doldurabilirsin.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Gelin makyajı uygulamasına takma kirpik, kaş kontürü, protez tırnak, kalıcı oje, kalıcı makyaj, manikür, pedikür işlemlerini de dahil edebilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Evde veya mekanda hizmet verilebiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Tüm özel davetler için makyaj ve bakım işlemlerin gerçekleştiriliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten 4 hafta önce iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Güzellik merkezi, İstanbul'un Büyükçekmece ilçesinde bulunuyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ