Soner Saç Tasarım

2024 Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
2.000 TL
Her Şey Dahil Paket
2.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Soner Saç Tasarım Hakkında

Sana en çok yakışacak gelin saçı modeline karar vermekte zorlanıyor musun? Doğru kararı verebilmen için mutlaka bir uzman görüşüne ihtiyacın var. Bu yüzden seni İzmir, Bornova konumunda hizmet veren Soner Saç Tasarım ile tanıştıralım. Deneyimli ekibi ile hayallerindeki gelin makyajı ve saçına kavuşmanı sağlayacak kuaförün fiyatları ise 2000 TL’den başlıyor. Seni daha fazla bekletmeden ayrıntılara geçiyoruz.

Hizmet Yelpazesi

Soner Saç Tasarım, Bornova ilçesinde renklendirme ve saç kesimi konusunda en çok tercih edilen kuaförler arasında yerini alıyor. Bunun yanı sıra tüm özel günler için kapsamlı saç ve makyaj hizmetleri sunuyor.

Hizmetler elbette saç ve makyajla sınırlı kalmıyor. Saçının yapıldığı esnada başka bir uzman manikürün ve pedikürün ile ilgileniyor. Daha sonra takma kirpik, kaş tasarımı ve kaş kontürü gibi işlemlerle son dokunuşlar yapılıyor.

Gelin Saçı & Gelin Makyajı Modelleri

Gelinlik seçiminden sonra en önemli adım ona uygun bir gelin ve makyajı seçmek olabilir. Düğün dergilerinde görüp kendinde hayal ettiğin modeller belki de ne yüzüne ne düğün konseptine ne de gelinlik modeline uyum sağlamayabilir. İşte, Soner Saç Tasarım tam da bu anda devreye giriyor. Yaptığı model seçimleri ile seni dergi kapaklarındaki gelinlerden bile daha güzel hale getiriyor.

Kuaför ekibi, seninle mutlaka bir ön görüşme düzenliyor. Bu görüşme sırasında karşılıklı karar verilen hem saç hem de makyaj modelinin provası yapılıyor. Makyaj paketi kapsamında ise yüz epilasyonu, kaş kontürü, takma kirpik, manikür ve pedikür gibi tüm ihtiyaçların karşılanıyor.

Soner Saç Tasarım Olanakları

Kuaför salonu, seni hiçbir zaman yalnız bırakmayan arkadaşların ve aile bireylerini de unutmuyor. Yanında getireceğin 10 kişiye aynı anda hem saç hem de makyaj hizmeti sağlayabiliyorlar.

Dilersen kuaför salonuna hiç gelmemeyi ve evinin konforunda hizmet almayı tercih edebilirsin. Ayrıca kuaför ekibini düğün mekanına davet ederek tüm saç ve makyaj işlemlerinin orada yapılmasını isteyebilirsin.

Soner Saç Tasarım İzmir Gelin Saçı & Gelin Makyajı Fiyatları

Geniş bir hizmet kapsamı sunan kuaför salonunun fiyatları da talep ettiğin olanaklara göre farklılık gösterebiliyor. Başlangıç paketi fiyatları 2000 TL’den başlarken her şey dahil paketler 2500 TL’ye kadar çıkabiliyor.

Sana özel hazırlanan indirim fırsatlarından yararlanmak için sayfanın hemen üst tarafında yer alan “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayabilirsin.

Soner Saç Tasarım Nerededir? Nasıl Gidilir?

Bornova ilçesinde bulunan firmaya, merkezi konumu sayesinde birçok ulaşım aracı ile gidebilirsin. Metro hattını veya 330, 963 numaralı otobüs hatlarını kullanabilirsin. Açık adres ise şu şekilde;

Kazımdirik Mahallesi, 154. Sokak, No: 6/A, Bornova / İzmir.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Detaylı bilgi için "Ücretsiz Teklif Al" formunu doldurabilirsin.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Gelin saçı, gelin makyajı, takma kirpik, kaş tasarımı, manikür, pedikür, cilt ve saç bakımı hizmetleri bulunuyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Evde, düğün mekanında ya da şehir dışında hizmet imkanları bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Tüm özel davetler için saç ve makyaj modelleri yapılıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten 4 hafta önce iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir merkezli olan firma talep doğrultusunda şehir dışında da hizmet verebiliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ