Stüdyo Doğan

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
1.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip temini
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Şehir dışı çekimi
Trashday

Stüdyo Doğan Hakkında

Stüdyo Doğan, İstanbul Kadıköy ilçesinde dış çekim düğün fotoğrafçısı kategorisinde sektördeki tecrübeleri ile farklılaşıyor. Alanında uzman ekip güzel anların en doğal şekilde yakalanması için çalışıyor. Standart paket fiyatları ise 1000 TL’den başlıyor. Dilersen  mekan ile ilgili bilgileri inceleyelim:

Hizmet Yelpazesi

Stüdyo Doğan, gelin ve damat adaylarının hayatları boyunca aynı heyecanlar ile hatırlayacağı anlar bırakmayı vadediyor. Dış çekim alanında başarılı düğün fotoğrafçıları arasında yerini alıyor.

Firma, fotoğraf çekimi değil, aynı zamanda düğün hikayesi, düğün belgeseli ve konsept çekimleri de gerçekleştiriliyor. Son zamanlarda oldukça popülerleşen trashday ve save the date çekimleri de hizmet yelpazesi arasında yer alıyor.

Dış Çekim Olanakları

En özel gününde en kaliteli fotoğrafları çıkartabilmek için son teknoloji kamera ve çekim ekipmanları kullanılıyor. Çekim sonrası, fotoğraf albümünden istediklerini seçim yapabilmek mümkün oluyor. Böylece düğün albümünü tam isteğindekine uygun fotoğraflar süsleyebiliyor.

Stüdyo Doğan ile düğün fotoğrafı çekimini hem İstanbul içinde hem de İstanbul dışındaki illerde yapabiliyorsun. Tercih ettiğin her mekanda çekim gerçekleştirebilme imkanına sahipsin. Alanında uzman ekip tarafından tüm planlamalar çiftlerin istekleri doğrultusunda gerçekleştiriliyor.

Marka, güzel olan her yer çekim için uygundur ilkesini benimsiyor. İster bir kumsalda ister yeşilliklerin içine tercih ettiğin tüm konsept seçeneklerinde en kaliteli hizmetleri alabilmen mümkün oluyor.

Stüdyo Doğan İstanbul Dış Çekim Fiyatları

Fotoğraf stüdyosu, müşterileri için dış çekim planlamasında başlangıç ve her şey dahil olmak üzere iki paket seçeneği sunuyor. Ortalama paket fiyatları ise 1000 TL’den başlıyor. Her şey dahil paket fiyatları 1500 TL’den başlayarak isteklerin doğrultusunda şekilleniyor.

Dilersen “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurarak net fiyat bilgisi alabilir, tüm hizmetlerden aktif kampanyalar aracılığıyla faydalanabilirsin.

Stüdyo Doğan Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

Firma, İstanbul’un Kadıköy ilçesinde faaliyet gösteriyor. Çekim öncesi bilgi almak istersen otobüs, minibüs, metro gibi toplu taşıma araçları ile mekana kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsin. 16A, 19, 19F, 19S, 252 numaralı otobüs hatlarından faydalanabilirsin. Mekanın açık adresi ise şu şekilde:

“İnönü Mevkii, Numara: 37, Sahrayıcedit, Kadıköy / İstanbul.”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Başlangıç paketi, fotoğrafların orijinal teslimi, dış çekim ve ekip teminini içeriyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil paketi içerikleri ve ayrıcalıklı hizmetleri için DüğünYardımcısı.com'un danışmanlık servisi ile iletişime geçebilirsin.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Konsept çekim, nişan çekimi, save the date, trashday, düğün klibi, düğün hikayesi ve düğün belgeseli hizmetleri veriliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak firma ile çekim gününden en az 3 hafta öncesinde iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Talep doğrultusunda tüm şehirlerde hizmet sunuluyor.

Sipariş teslim süresi?

Fotoğraflar çekimden yaklaşık 4 hafta sonra teslim ediliyor.

Manzara ve Lokasyon

Stüdyo Doğan; İstanbul'un Kadıköy ilçesinde konumlanmaktadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ