Stüdyo Mavi

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
1.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip temini
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyoda çekim
Şehir dışı çekimi
Trashday

Stüdyo Mavi Hakkında

Stüdyo Mavi, İstanbul Pendik lokasyonunda yıllardır çiftlerin en özel günlerini ölümsüz kılıyor. Sonsuz memnuniyeti referans alan firma, her şeyden önce müşterilerin isteklerini önde tutuyor. Dış çekim konusunda oldukça başarılı olan Stüdyo Mavi’nin paket fiyatları 1000 TL’den başlıyor. Daha fazla ayrıntı ve sana sağlanacak ayrıcalıkları öğrenmek için yazımızı okumaya devam edebilirsin.

Hizmet Yelpazesi

Stüdyo Mavi’nin sana sunabileceği alternatifler oldukça fazla. Düğününü yıllar sonra hala o anı yaşıyormuşsun gibi hissetmen için düğün klibi, düğün belgeseli, düğün hikayesi gibi seçeneklerinden yararlanabilirsin.

Mutlu günün mutlu bir anı olarak kalsın diye katalog çekimi, konsept çekimi, nişan çekimi, save the date, trashday seçeneklerini deneyimleyebilirsin.

Stüdyo Mavi ile çekimden önce ön görüşme gerçekleştirme şansın var. Bu görüşmede neler istediğini, konseptine ve fotoğrafların temasını kararlaştırabilirsin. Bunlar doğrultusunda çekim tam olarak senin istediğin gibi gerçekleşiyor.

Sunulan Olanaklar

Stüdyo Mavi senin ve eşinin mutluluğu için hayalleri gerçekleştirmeye hazır. İstanbul merkezli olan firma, sen istersen seninle birlikte tüm şehirleri gezmeye hazır. Seçeceğin mekanda harika bir ekiple enfes fotoğraflar elde edebilirsin.

Fotoğraflarında yansıtmak istediğin ruhu, Stüdyo Mavi ekibinin yardımıyla en güzel şekilde yansıtabilirsin. Kullanmak istediğin aksesuarların temini konusunda da bir şüphen olmasın. Ekip seni ve eşini mutlu etmek için ellerinden geleni yapacaktır.

Stüdyo Mavi Dış Çekim Fiyatları

Stüdyo Mavi’nin ücretlendirme sistemi seçmek istediğin pakete ve almak istediğin hizmetlere göre değişim gösteriyor. Paket içerikleriyle ilgili bilgiyi aldıktan sonra sana en uygun paketi seçebilirsin.

Hem bütçene hem de hayallerine uygun dış çekim hizmeti için doğru yerdesin. Başlangıç paketi fiyatı yaklaşık 1000 TL’den başlıyor. Her şey dahil paketi ise, 1500 TL’dir.

Güncel fiyatları öğrenmek, kampanyalardan yararlanmak ve iletişime geçmek için “Ücretsiz Teklif Al” kısmından formu doldurabilirsin.

Stüdyo Mavi Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

Stüdyo Mavi, İstanbul’un gözde ilçelerinden olan Pendik’te konumlanıyor. Şehir merkezinde yer alması stüdyoya ulaşım avantajı sağlıyor. Stüdyo Maviye özel aracınla ya da toplu taşıma araçlarını kullanarak ulaşman mümkün. M4 metro istasyonu, 133T, 133Ş, 133AK numaralı otobüsler aracılığı ile kolayca ulaşım sağlayabilirsin.

Stüdyonun açık adresi ise şu şekilde:

‘’Batı Mahallesi Seyit Burhan Toprak Caddesi Cemali Sokak No:1 Pendik/İstanbul’’

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Başlangıç paketinin içeriğinde; aksesuarların temini, fotoğrafların orijinal teslimi, dış çekim ve stüdyo çekimi, ekipman teminini içermektedir.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil pakette; istenen yerde çekim yapma imkanı, düğün hikayesi, düğün klibi, düğün belgeseli hizmetleri bulunuyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Düğün fotoğrafçısı tüm özel günler için şehir içi ve şehir dışında çekim yapabiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Katalog çekimi, nişan çekimi, trashday ve save the date gibi hizmetleri mevcuttur.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak Stüdyo Mavi ile çekim için en az 3-4 hafta öncesinde irtibat kurmanı öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul içerisinde ve şehir dışında hizmet veriliyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Çiftlerin isteğine göre belirleniyor.

Sipariş teslim süresi?

28 iş günü içerisinde siparişini teslim alabilirsin.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ