Tuğçe Yıldız Make Up

2024 Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
800 TL
Her Şey Dahil Paket
1.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Tuğçe Yıldız Make Up Hakkında

Tuğçe Yıldız Make Up, gelin makyajı konusunda nelerin yapılıp nelerin yapılmaması gerektiğini çok iyi biliyor. Her türlü hava koşuluna uygun, kendini rahat hissettirecek ve fotoğraflarda mükemmel gözükmeni sağlayacak makyajlar yapıyor. Ankara, Çankaya konumunda hizmet veren makyaj uzmanı Tuğçe Yıldız, seninle birlikte Türkiye’nin her şehrine gelebiliyor. Hizmet fiyatları ise 800 TL’den başlıyor.

Tuğçe Yıldız Make Up Olanakları

Makyaj artisti, dilediğin her yere gelebiliyor ve bunun için ekstra bir ücret talep etmiyor. Gelin saçı veya makyajını evinde ya da düğün mekanında, kısacası kendini nerede rahat hissedeceksen orada yaptırabilirsin.

Davet gününden önce mutlaka ücretsiz bir prova yapılıyor. Bu provada ufak dokunuşlarla makyajın bir ön izlemesi değil, tamamen düğünün gününde yapılacak olan gelin makyajı modelinin aynısı yapılıyor.

Eğer prova sonucunda sonuçtan memnun kalmazsan senden hiçbir ücret talep edilmiyor. Ama biz Tuğçe Yıldız’ın marifetli elleriyle yaptığı gelin saçı ve makyajdan oldukça memnun kalacağına neredeyse eminiz.

Tuğçe Yıldız Make Up, sadece makyaj konusunda değil, düğüne hazırlık sürecinin her anında yanında olmaya hazır. Makyaj uzmanı aynı zamanda gelin stil danışmanlığı yapıyor. Gelinlik, gelin çiçeği ve gelin ayakkabısı gibi tüm detaylarla ilgilenerek seni o özel güne kusursuz bir şekilde hazırlıyor.

Gelin Makyajı Uygulaması

Makyaj için dünyaca ünlü, alerji yapmayan ve kaliteli malzemeler kullanılıyor. Senin hiçbir şey temin etmene gerek yok. Tüm malzemeler daha önceden sterilize edilmiş bir şekilde makyaj uzmanı Tuğçe Yıldız tarafından sağlanıyor.

Makyajın, hem yüz hatlarını belli edecek hem de fotoğraflarda harika gözükmeni sağlayacak şekilde özel tekniklerle yapılıyor. Aynı zamanda sahne, katalog ve moda çekimleri için makyaj yapan Tuğçe Yıldız, gelin makyajı konusunda da birçok eğitim veriyor.

Tuğçe Yıldız Make Up Ankara Gelin Makyajı Fiyatları

Takma kirpik ve kaş tasarımı gibi ayrıntıların dahil olduğu paketlerin fiyatları 800-1000 TL arasında değişiyor.

İndirim fırsatlarından yararlanmak ve en güncel fiyatlar hakkında bilgi almak için hemen üst tarafta bulunan “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurabilirsin.

Makyaj Uzmanı Tuğçe Yıldız Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

Ankara, Çankaya konumunda hizmet veren makyaj artisti şehrin her noktasına ve talep doğrultusunda şehir dışına gelebiliyor. Ayrıntılı açık adresi için ise bizimle iletişime geçebilirsin.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Detaylı bilgi için "Ücretsiz Teklif Al" formunu doldurabilirsin.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Gelin makyajı dahilinde olan kaş tasarımı ve takma kirpik gibi tüm hizmetleri içeriyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Evde ya da davet mekanında hizmet verilebiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Sadece düğün değil tüm özel davetler için ve ayrıca sahne ve moda kataloğu çekimleri gibi özel etkinlikler için makyaj yapılıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten en az 4 hafta önce iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Ankara'da hizmet veren Tuğçe Yıldız, talep doğrultusunda tüm şehirlere gelebiliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ