Umut Yıldız Luxury Wedding Story

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
1.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip temini
Katalog çekimi
Konsept çekim
Kuaförde çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyoda çekim
Şehir dışı çekimi
Trashday

Umut Yıldız Luxury Wedding Story Hakkında

Umut Yıldız Luxury Wedding Story, Ankara Çankaya merkezli bir düğün fotoğrafçısı. Ankara düğün fotoğrafçıları arasında popüler olan bu firma, hayatının en önemli anlarını senin hayalindeki gibi ölümsüzleştirecek. 1000 TL’den başlayan fiyatları ile bu fotoğrafçı hakkında daha fazla bilgi için okumaya devam et. Sana özel avantajlı fiyatlara her zaman ücretsiz teklif al formunu doldurarak ulaşabilirsin.

Umut Yıldız Luxury Wedding Story Hizmet Yelpazesi

Dört yılı aşkın fotoğrafçılık deneyimi ve dinamik ekibi ile firma, hayalindeki düğün fotoğrafı albümünü gerçekleştirmek için burada. Çekim öncesi yapılan toplantıda stüdyo çekimi ve dış çekim olanaklarını tartışabilir, istediğin herhangi bir mekanda çekim yaptırabilirsin. Firmayı cazip kılan özelliklerden biri, şehir dışı çekim olanakları sunması.

Dış Çekim Olanakları

Düğün çekimlerinin yanı sıra düğün belgeseli, düğün hikayesi ve düğün klibi olanakları da firmanın hizmetleri arasında sıralanıyor. Hayatının en önemli günlerinden birini kolayca tekrar yaşama olanağına sahip olmak istiyorsan, bu fırsatları mutlaka değerlendirmelisin. Firma, düğün öncesi kuaförde çekim ve nişan çekimi hizmetlerini de sunuyor.

Umut Yıldız düğün çekimi hizmetlerinin yanı sıra; save the date ve trashday temalı çekimler de yapıyor. Poz verirken eğlenceli dakikalar geçireceğin bu çekimler, sana dört hafta sonra temin ediliyor. Bu firma ile düğünün için anlaşmak istiyorsan, düğününden dört hafta önce iletişime geçmelisin.

Umut Yıldız Luxury Wedding Story Fiyatları

Firma dış mekan düğün fotoğrafı başlangıç paketi fiyatları 1000 TL’den başlıyor. Ekipman temini ve orijinal kopya teslimi gibi olanakların sunulduğu pakete istediğin hizmetler eklendikçe fiyatı değişiyor. Her şey dahil paket fiyatları 1500 TL’den başlıyor. Bu pakette mekan önerileri, konsept çekimler, düğün belgeseli gibi olanaklar yer alıyor.

Sitemize özel kampanyalı fiyatlara ulaşmak ve istediğin hizmetlere karşılık net bir fiyat almak için ücretsiz teklif al formunu doldurmalısın.

Umut Yıldız Luxury Wedding Story Nerededir?

Ankara Çankaya ilçesinde bulunan firmanın öne çıkan özelliklerinden biri, şehir dışı çekim olanağı sunması. Firmanın açık adresi de şu şekilde:

“Tahran Caddesi, No:25, Çankaya / Ankara.”

Firma ile iletişime geçmek, veya kampanyalardan haberdar olmak için ücretsiz danışmanlık hattımızı her zaman arayabilirsin. Sana özel fiyatlar için ücretsiz teklif al formunu doldurmayı unutma!

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Detaylı bilgi için teklif formumuzu doldurabilirsin.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil pakette mekan önerileri, toplantı, konsept ve farklı temalarda çekimler, düğün hikayesi, düğün belgeseli ve klibi tasarımları yer alıyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Çekimlerini şehir dışında gerçekleştirebilirsin.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, hikayesi ve klip düzenlemelerinin yanı sıra nişan, katalog ve konsept çekimler de yer alıyor. Aynı zamanda son günlerde genç çiftlerin çokça tercih ettiği save the date ve trashday çekimlerini de gerçekleştirebilirsin.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

4 hafta önce iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Ankara ili içerisinde ve talep ettiğin takdirde şehir dışında da çekim yapabilirsin.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Detaylı bilgi için teklif formumuzu doldurabilirsin.

Sipariş teslim süresi?

Fotoğrafların 4 hafta içerisinde temin ediliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Umut Yıldız
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ